Laskesport  
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit


2022. aasta mitteametlik laskespordivõistluste kalender                                             Arhiiv 2016 • 2017 2018 2019   2020 • 2021       
Soomes 2022. aastal toimuvad laskevõistlused SAL kodulehel.   ENFTA field- target võistlused 2022             09.01.2022  00:58
Jaanuar/ Tammikuu/ January 2022        Võistlusalad Kutse Koht
01.01 16.01 100 lasu võistlus  (air pistol 100 shots competition ) AP100 online
01.01 16.01 100 lasu võistlus  (RT slow run 100 shots competition ) 10RT - 100 shtos online
08.01 Hiiumaa KV III osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
14.01 15.01 Joa Pruksi karikas AP, AR Elva
20.01 21.01 Muda Karikas AP, AR Haapsalu
27.01 30.01 Elva Open Air 10RT/MIX, AP, AR Elva
30.01 Hiiumaa KV IV osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
Veebruar/ Helmikuu/ February
05.02 Raplamaa auhinnavõistlus AP, AR, 10RT Rapla
06.02 Eesti juunioride meistrivõistlused AP, AR Rapla
12.02 13.02 Rein Valdru mälestusvõistlus AP, AR Paide
17.02 20.02 Randma Karikas 10, 25, 50m Haapsalu
26.02 Hiiumaa KV V osavõistlus AP, AR Käina Hiiumaa
27.02 Eesti meistrivõistlused                  AP, AR Saku
Märts/ Maaliskuu/ March
05.03 Eestimaa Talimängud- laskesport AP, AR Narva
12.03 Eesti noorte ja seenioride meistrivõistlused   AP, AR Haapsalu
17.03 20.03 Raul Krusta XXXV mälestusvõistlus AP, AR, 10RT/ MIX Kaiu
19.03 Ervin Norgani mälestusvõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
18.03 27.03 European Championship AP, AR, 10RT Hamar, Norway
26.03 27.03 Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused  10m, 25m, 50m Põlva
Aprill/ Huhtikuu/ April
01.04 02.04 Eesti C- klassi meistrivõistlused  10, 25, 50m Haapsalu
04.04 09.04 Männiku Õhk AP, AR, 10RT Männiku
08.04 09.04 Enn Rusi memoriaalvõistlus 10m, 25m Elva
16.04 17.04 Põlva karikavõistlused   10, 25, 50m, 10RT Põlva
23.04 Jüriöö karikavõistlused 10, 25, 50, 100m Männiku
24.04 E. Rikandi memoriaalvõistlus  50m Männiku
29.04 01.05 50. Heli Rassi mälestusvõistlus 50RT/MIX, tulirelvad Elva
Mai/ Toukukuu/ May
06.05 07.05 V. Jaansoni karikavõistlus 300m Männiku
07.05 08.05 Elva lahtised meistrivõistlused   tulirelvad Elva
14.05 15.05 Eesti noorte ja seenioride meistrivõistlused   25m, 50m Männiku
21.05 22.05 EMSL Jõud meistrivõistlused 25, 50m, 50RT/MIX Elva
Juuni/ Kesäkuu/ June
04.06 05.06 Harjumaa meistrivõistlused 25, 50m Männiku
11.06 12.06 Vilbergide 46. karikavõistlus (liikuv märk) 10RT, 50RT/MIX Kaiu
18.06 Valge Roosi karikas                                              25m (W) Elva
19.06 Nelja maailmameistri mälestusvõistlus 50m Elva
23.06 Tõives Raudsaare VI karikavõistlus (cal .223Rem or bigger) VJM- 4/ 50RT Elva
Juuli/ Heinäkuu/ July
01.07 03.07 Eesti meistrivõistlused 25m, 50m, 50RT/MIX Elva
01.07 31.07 Boris Niineoru XII memoriaalvõistlus               10RT/MIX, 50RT/MIX online
01.07 31.07 Enn Merivälja XII memoriaalvõistlus                         10RT/MIX, 50RT/MIX online
06.07 07.07 Ranno Krusta II mälestusvõitlus 25m Männiku
07.07 10.07 Põhjamaade seenioride meistrivõistlused (püss, püstol) 10m, 25m, 50m FIN
23.07 24.07 Vilberg`ide 46. karikavõistlus (püss, püstol)                        25m, 50m Kaiu
25.07 31.07 Elva Laskespordinädal 10, 25, 50m Elva
30.07 31.07 Rapla maakonna lahtised meistrivõistlused 25m, 50m Kaiu
August/ Elokuu/ August
01.08 09.08 RT maailmameistrivõistlused RT Chateroux, FRA
13.08 Eesti meistrivõistlused 300m Männiku
20.08 21.08 KL MäLK auhinnavõistlus 25m, 50m, 300m Männiku
26.08 28.08 Kaiu RT Cup XVII 50RT, 50RTMIX Kaiu
27.08 28.08 Kaiu RT Challenge V 10RT, 10RTMIX Kaiu
15.08 30.08 European Championship   25, 50, 300, RT Moscow region, RUS
September/ Syyskuu/ September
03.09 04.09 Eesti karikavõistlused 25, 50m, 50RT Elva
17.09 Kuldne Leht 25m, 50m Elva
17.09 18.09 A. Liiviku memoriaalvõistlus 25m, 50m Elva
24.09 Muhu Karikas LRS (300....1000m) Koguva, Muhu saar
Oktoober/ Lokakuu/ October
01.10 Mati Margi mälestusvõistlus 50m Männiku
15.10 Hiiumaa KV I osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
November/ Marraskuu/ November
04.11 05.11 Ida- Virumaa lahtised meistrivõistlused AP, AR Narva
05.11 Hiiumaa lahtised meistrivõistlused AP, AR Käina
10.11 12.11 Lääne maakonna meistrivõistlused (püstol) 10m, 25m Haapsalu
12.11 Elmar Kivistiku mälestusvõistlus 10m Tabivere
19.11 20.11 Eesti noorte B- klassi meistrivõistlused 25m, 50m Põlva
19.11 20.11 Kaiu Sügisvõistlus 10RT, 10RTMIX Kaiu + online
24.11 26.11 Lääne maakonna meistrivõistlused (püss) 10m, 50m Haapsalu
26.11 27.11 Põlva lahtised meistrivõistlused 10, 25, 50m, 10RT Põlva
Detsember/ Joulukuu/ December
03.12 Eesti lahtised KV, Eesti võistkondlikud meistrivõistlused AP, AR Saku
08.12 09.12 V. Sidorovi mälestusvõistlus    AP, AR Narva
10.12 Hiiumaa KV II osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
Copyright © 2003 - 2021 • Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud: 16.12.2021 •