Laskesport  
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit


2021. aasta mitteametlik laskespordivõistluste kalender                                                  Arhiiv 2016 • 2017 2018 2019   2020        
Soomes 2021. aastal toimuvad laskevõistlused SAL kodulehel.   ENFTA field- target võistlused 2021             21.10.2021  10:11
Jaanuar/ Tammikuu/ January 2021        Võistlusalad Kutse Koht
01.01 13.01 100 lasu võistlus  (air pistol 100 shots competition ) AP100 kohtadel
01.01 13.01 100 lasu võistlus  (RT slow run 100 shots competition ) 10RT - 100 shtos kohtadel
01.01 31.01 Liikuva märgi seeriavõistlus 2020/21 10RT, 10RTMIX kohtadel
02.01 05.01 Swedish Cup        -------- Canceled -------- AP, AR Info SWE, NOR, FIN, DEN
09.01 Hiiumaa KV III osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
09.01 Jaanuarikuu laskevõistlus -------- Canceled -------- AP Info Lahti, FIN
09.01 10.01 Liikuva märgi laskevõistlus 10RT, 10RTMIX Info Tampere, FIN
15.01 17.01 Espoo Open -------- Canceled -------- AR, AP Espoo- Tapiola, FIN
23.01 Jaanuarikuu laskevõistlus AP, AR Info Nokia, FIN
23.01 24.01 Edela- Soome meistrivõsitlused -------- Canceled -------- AP, AR Info Loviisa, FIN
23.01 24.01 Raplamaa auhinnavõistlus 10RT, 10RTMIX Kaiu
23.01 Eesti juunioride meistrivõistlused-------- Canceled -------- AP, AR Sadolini spordihoone
24.01 Raplamaa auhinnavõistlus-------- Canceled -------- AP, AR Sadolini spordihoone
24.01 Eesti seenioride meistrivõistlused-------- Canceled -------- AP, AR Sadolini spordihoone
23.01 24.01 Eesti seenioride meistrivõistlused -------- Canceled -------- 10RT, 10RTMIX Kaiu
28.01 30.01 Muda Karikas AP, AR Haapsalu
29.01 30.01 Joa Pruksi karikas AP, AR Elva
30.01 31.01 Elva liikuva märgi laskevõistlus 10RT, 10RTMIX Elva
Veebruar/ Helmikuu/ February
01.02 28.02 Liikuva märgi seeriavõistlus 2020/21 10RT, 10RTMIX kohtadel
01.02 28.02 Raul Krusta XXXIV mälestusvõistlus 10RT, 10RTMIX kohtadel
06.02 Hiiumaa KV IV osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
06.02 07.02 Eesti meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Elva
07.02 Eesti meistrivõistlused                  AP, AR Saku spordihoone
17.02 18.02 EKSL meistrivõistlused AP, AR Haapsalu
21.02 Nokia paarisvõistlus AP, AR Info Nokia, FIN
27.02 Lõuna- Soome piirkondlikud meistrivõistlused- Canceled - 10RT, 10RTMIX Info Turu linn, FIN
Märts/ Maaliskuu/ March
01.03 31.03 Liikuva märgi seeriavõistlus 2020/21 10RT, 10RTMIX kohtadel
01.03 31.03 Saaremaa meistrivõistlused AP, AR Kuressaare
06.03 Eestimaa Talimängud - Canceled - AP, AR Narva
07.03 Naistepäeva laskevõistlus AP, AR Nokia, FIN
15.03 20.04 Ilmar Randma karikavõistlus 10m kohtadel
13.03 Hiiumaa KV V osavõistlus - Canceled - AP, AR Käina Hiiumaa
14.03 SVA meistrivõistlused  -------- Canceled -------- 10RT, 10RTMIX Turu linn, FIN
13.03 14.03 Männiku Õhk/ KL meistrivõistlused - Canceled - AP, AR, 10RT Männiku
13.03 14.03 Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused - Canceled - 10m, 25m, 50m Põlva
20.03 21.03 SVA meistrivõistlused (AR, 60L lamades) - Canceled - 3x20/ 2x30 Kuusankoski, FIN
20.03 Eesti noorte meistrivõistlused - Canceled - AP, AR Haapsalu
27.03 Eesti juunioride meistrivõistlused - Canceled - AP, AR Rapla,Sadolini spordihoone
27.03 28.03 Eesti seenioride meistrivõistlused - Canceled - 10RT, 10RTMIX Kaiu
28.03 Eesti seenioride meistrivõistlused - Canceled - AP, AR Rapla,Sadolini spordihoone
28.03 Raplamaa auhinnavõistlus - Canceled - AP, AR Rapla,Sadolini spordihoone
Aprill/ Huhtikuu/ April
01.04 30.04 Liikuva märgi seeriavõistlus 2020/21 10RT, 10RTMIX kohtadel
03.04 04.04 Põlva karikavõistlused - Canceled - Kuul/ Õhk, 10RT Põlva
09.04 11.04 Ülenurme Gümnaasiumi lahtised MV - Canceled - 25m Ülenurme
10.04 E. Norgani mälestusvõistlus - Canceled - AP, AR Käina Hiiumaa
10.04 11.04 SVA meistrivõistlused    - Canceled - AR, AP Turu linn, FIN
17.04 18.04 Eesti C- klassi meistrivõistlused - Canceled - 10, 25, 50m Haapsalu
17.04 E. Rikandi memoriaalvõistlus - Canceled - 50m Männiku
18.04 Jüriöö karikavõistlus - Canceled - tulirelvad Männiku
23.04 24.04 Heli Rass memorial competition - Canceled - 50RT/MIX, tulirelvad Elva shooting range
Mai/ Toukukuu/ May
01.05 31.05 Liikuva märgi seeriavõistlus 2020/21 10RT, 10RTMIX kohtadel
08.05 09.05 Elva lahtised meistrivõistlused - Canceled - tulirelvad Elva
08.05 09.05 Harjumaa meistrivõistlused - Canceled - 25m, 50m, 50RT Männiku
15.05 16.05 Eesti noorte meistrivõistlused - Canceled - 25m, 50m Männiku
23.05 06.06 European Championship AP, AR Osijek, CRO
23.05 06.06 European Championship 25, 50, 300m Osijek, CRO
Juuni/ Kesäkuu/ June
05.06 10.06 Elva laskespordinädal 10, 25, 50m Elva
08.06 17.06 RT maailmameistrivõistlused - Canceled - 50RT/MIX, 10RT/MIX Chateroux, FRA
15.06 20.06 European Championship - Canceled - 10RT, 10RTMIX Chateroux, FRA
10.06 Villem Jaansoni memoriaalvõistlus 300m Männiku
12.06 13.06 Kaitseliidu KV tulirelvad Männiku
12.06 13.06 SVA meistrivõistlused - Canceled - 25m, 50m (püstol) Nokia, FIN
12.06 13.06 SVA meistrivõistlused - Canceled - 50m (rifle) Säkylä, FIN
13.06 Nelja maailmameistri mälestusvõistlus 50m Elva
13.06 Valge Roosi karikas                                              25m/ W Elva
19.06 20.06 Saaremaa meistrivõistlused 50m Kuressaare
23.06 Tõives Raudsaare V karikavõistlus VJM- 4/ 50RT Elva
25.06 27.06 Eesti meistrivõistlused (võistkondlikud+ juuniorid) tulirelvad, 50RT/MIX Elva
30.06 04.07 Põhjamaade meistrivõistlused (seeniorid) - Canceled - 25m, 50m/ pistol Pori, FIN
Juuli/ Heinäkuu/ July
01.07 31.07 Boris Niineoru memoriaalvõistlus               10RT/MIX, 50RT/MIX kohtadel
01.07 31.07 Enn Merivälja memoriaalvõistlus                         10RT/MIX, 50RT/MIX kohtadel
01.07 Põhjamaade meistrivõistlused (seeniorid) - Canceled - 300m Hälvälä, FIN
02.07 03.07 Põhjamaade meistrivõistlused (seeniorid) - Canceled - 50m, rifle Säkylä, FIN
03.07 04.07 Vilberg`ide karikavõistlus (liikuv märk, RT) 10RT/MIX, 50RT/MIX Kaiu
04.07 Põhjamaade meistrivõistlused (seeniorid) - Canceled - AP, AR Turu linn, FIN
06.07 11.07 Salon 53. Ampumakisat 50RT/MIX, 100RE Salo- Hajala, FIN
08.07 11.07 SVA meistrivõistlused 50RT, 100RE Sipoo, FIN
16.07 18.07 Vilberg`ide karikavõistlus                                25m, 50m Kaiu
23.07 08.08 Tokio Olümpiamängud 10, 25, 50M Tokyo, JPN
30.07 01.08 Heli Rass memoriaalvõistlus 50RT/MIX, tulirelvad Elva shooting range
August/ Elokuu/ August
07.08 08.08 Raplamaa lahtised meistrivõistlused tulirelvad 25/ 50m Kaiu
14.08 15.08 Eesti meistrivõistlused 300m Männiku
14.08 15.08 Eesti- Soome seeniorlaskurite maavõistlus 25m, 50m Männiku
14.08 15.08 Eesti seenioride meistrivõistlused 50RT/MIX Männiku
27.08 29.08 Kaiu RT Cup XVI ja EST - FIN RT maavõistlus 50RT, 50RTMIX Kaiu
27.08 29.08 Kaiu RT Challenge IV 10RT, 10RTMIX Kaiu
28.08 29.08 KL MäLK auhinnavõistlus 25m, 50m, 300m Männiku
September/ Syyskuu/ September
04.09 05.09 Eesti karikavõistluste finaal 25m, 50m Männiku
05.09 Eesti karikavõistluste finaal 50RT Elva
04.09 05.09 Soome meistrivõistlused (seeniorid) - Canceled - 10RT, 10RTMIX Jurva, FIN
11.09 12.09 Kaitseliidu MV tulirelvad Männiku
18.09 Kuldne Leht 25m, 50m, 50RT Elva
24.09 25.09 Soome MV ja SVA meistrivõistlused kukkuvad märgid 10m Maaninka, FIN
25.09 Muhu Karikas 1000m LRS Koguva, Muhu saar
20.09 30.09 RT maailmameistrivõistlused  - Canceled - 50RT/MIX, 10RT/MIX Chateroux, FRA
28.09 06.10 European Championship - Canceled - 10RT, 10RTMIX Chateroux, FRA
Oktoober/ Lokakuu/ October
02.10 Mati Margi mälestusvõistlus 50m/ kutsetega Männiku
16.10 Hiiumaa KV I osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
16.10 Eesti- Soome seeniorlaskurite maavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
30.10 31.10 Ida- Virumaa lahtised meistrivõistlused AP, AR Narva
November/ Marraskuu/ November
06.11 Elmar Kivistiku mälestusvõistlus 10m Tabivere
06.11 07.11 SVA Sügisvõistlus 10RT/MIX Lappeenranta, FIN
06.11 07.11 SVA Sügisvõistlus, SVA meistrivõistlused AP, AR, 10RT Lappeenranta, FIN
13.11 Hiiumaa meistrivõistlused AP, AR Käina, Hiiumaa
13.11 14.11 Ülenurme Gümnaasiumi lahtised võistlused 25m Ülenurme
20.11 21.11 Kaiu Sügisvõistlus 10RT, 10RTMIX Kaiu
20.11 21.11 Eesti noorte B- klassi meistrivõistlused õhk/ tulirelvad Põlva
27.11 28.11 Põlva lahtised meistrivõistlused 10RT, AP, AR Põlva
Detsember/ Joulukuu/ December
04.12 05.12 Eesti KV, Eesti võistkondlikud MV, mix Eesti MV AP, AR Saku
04.12 05.12 Eesti KV, Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Elva
10.12 11.12 V. Sidorovi mälestusvõistlus    AP, AR, 10RT Narva
11.12 Hiiumaa KV II osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
17.12 19.12 Laskevõistlus- Aasta lühim päev AP, AR Ülenurme

RT

- Running target, "liikuv märk/ jooksev metssiga/ villikarju"
Võistluste juhendid on kõigile loetavad Eesti Laskurliidu kodulehel
 

Võistluskalendri koostaja: H. Kruus

Copyright © 2003 - 2021 • Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud: 01.01.2021 •