Laskesport
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit


2020. aasta mitteametlik laskespordivõistluste kalender                                                                   Arhiiv 2016 • 2017 2018 2019         
Soomes 2020. aastal toimuvad laskevõistlused SAL kodulehel.   ENFTA field- target võistlused 2020             10.11.2019  19:23
Jaanuar/ Tammikuu/ January 2020        Võistlusalad Kutse Koht
01.01 31.01 Liikuva märgi laskmise seeriavõistlus 10RT, 10RTMIX Invitation kohtadel
01.01 12.01 100 lasu võistlus  (air pistol 100 shots competition ) AP100 Invitation kohtadel
01.01 12.01 100 lasu võistlus  (RT slow run 100 shots competition ) 10RT - 100 shtos kohtadel
02.01 05.01 Swedish Cup AP, AR Info Sävjö, SWE
03.01 05.01 Ülenurme GSK lahtised meistrivõistlused AP, AR Ülenurme
? Hiiumaa KV III osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
04.01 05.01 EM kontrollvõistlus 10RT, 10RTMIX Pori, FIN
09.01 12.01 Grand Prix of Pilsen 10RT, 10RTMIX Pilzen, CZE
10.01 12.01 Grand Prix of Leppa.fi part VI AP, AR Info Tanhuvaara, FIN
11.01 Eesti juunioride meistrivõistlused AP, AR Kääriku
12.01 Joa Pruksi karikas AP, AR Kääriku
13.01 Audentese KV AP Tallinn
15.01 Lahti maakonna õhupüstoli laskmise seeriavõistlus AP, IOP Info Lahti, FIN
16.01 19.01 Polonia laskevõistlus AP, AR Vilnius, LTU
17.01 19.01 Espoo Open AR, AP Espoo- Tapiola, FIN
18.01 19.01 Jaanuarikuu laskevõistus AP, AR Nokia, FIN
24.01 26.01 Muda Karikas AP, AR Haapsalu
24.01 26.01 Soome ja SVA meistrivõistlused kukkuvad märgid 10m Info Kuopio, FIN
25.01 26.01 Raplamaa 45. auhinnavõistlus AP, AR Kuimetsa
25.01 Maunula laskevõistlus AP, AR Info Maunula, FIN
SVA meistrivõistlused kukkuvad märgid 10m
Veebruar/ Helmikuu/ February
01.02 29.02 Liikuva märgi laskmise seeriavõistlus 10RT, 10RTMIX kohtadel
01.02 29.02 Saaremaa meistrivõistlused AR, AP Kuressaare
01.02 02.02 Rein Valdru memoriaalvõistlus AR, AP Paide
SVA meistrivõistlused 3x20 AR
05.02 06.02 EKSL MV AP, AR Haapsalu
08.02 09.02 Edela- Soome piirkondlikud meistrivõistlused AP, AR Info Loviisa, FIN
08.02 09.02 Hämeen piirkondlikud meistrivõistlused AP, AR Info Nokia, FIN
08.02 09.02 SVA meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Jurva, FIN
08.02 Audentese KV finaalvõistlus AP (10RT) Männiku
Hiiumaa KV IV osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
12.02 Lahti piirkonna õhupüstoli laskmise seeriavõistlus AP, IOP Info Lahti, FIN
15.02 Paarisvõistlus/ Parikilpailu AP, AR Nokia, FIN
15.02 Eesti meistrivõistlused                  AP, AR Männiku
16.02 Eesti meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Männiku
16.02 Mäntsälä laskevõistlus AP, AR Info Mäntsälä, FIN
SVA meistrivõistlused IOP/ 10m RF
Hämee piirkondlikud meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX
? ? Raul Krusta mälestusvõistlus 10RT, AP, AR Männiku
22.02 23.03 Soome võistkondlikud meistrivõistlused AP, AR Info Mikkeli, FIN
23.02 02.03 European Championship 10RT, AP, AR Wroclaw, POL
29.02 01.03 Soome meistrivõistlused (seeniorid 50+) 10RT, 10RTMIX Lappeenranta, FIN
Märts/ Maaliskuu/ March
01.03 31.03 Liikuva märgi laskmise seeriavõistlus 10RT, 10RTMIX kohtadel
01.03 Naistepäeva laskevõistlus AP, AR Nokia, FIN
05.03 08.03 XXXI Ilmar Randma karikavõistlus 10, 25, 50m Haapsalu
Hiiumaa KV V osavõistlus AP, AR Käina Hiiumaa
08.03 09.03 SAL Edela- Soome piirkondlikud meistrivõistlused AP, AR Info Loviisa, FIN
07.03 08.03 Soome meistrivõistlused (W, M, MJ, WJ) 10RT, 10RTMIX Lappeenranta, FIN
10.03 14.03 Männiku õhk AP, AR, 10RT Männiku
11.03 Lahti piirkonna õhupüstoli laskmise seeriavõistlus AP, IOP Info Lahti, FIN
14.03 15.03 Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused 10m, 25m, 50m Põlva
14.03 15.03 SFS meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Inkoo, FIN
21.03 Kurre Cup AR Salo, FIN
21.03 Eesti noorte meistrivõistlused AP, AR Haapsalu
22.03 EMSL Jõud meistrivõistlused AP, AR Haapsalu
Aprill/ Huhtikuu/ April
04.04 05.04 Põlva karikavõistlus Kuul/ Õhk, 10RT Põlva
E. Norgani mälestusvõistlus AP, AR Käina Hiiumaa
03.04 05.04 Soome meistrivõistlused (kõik vanuseklassid) AP, AR Info Turu linn, FIN
10.04 11.04 Ülenurme Gümnaasiumi lahtised meistrivõistlused 25m Ülenurme
17.04 18.04 Eesti C- klassi meistrivõistlused 10, 25, 50m Haapsalu
17.04 19.04 SML Soome meistrivõistlused 10CA, 10RE Kurikka, FIN
SVA meistrivõistlused AR, AP
18.04 E. Rikandi memoriaalvõistlus 50m Männiku
18.04 19.04 Jüriöö karikavõistlus tulirelvad/ praktikal Männiku
24.04 26.04 MM kontrollvõistlus 10RT, 2x 50RT Kangasala, FIN
24.04 26.04 Heli Rassi mälestusvõistlus                         50RT/MIX, tulirelvad Elva
Mai/ Toukukuu/ May
SSG:n Kevätkarju 50RT, 50RTMIX x 2 Sipoo, FIN
09.05 10.05 Elva lahtised meistrivõistlused tulirelvad Elva
16.05 17.05 Eesti noorte meistrivõistlused 25m, 50m Männiku
21.05 24.05 Running target competition 50RT Walldorf, GER
23.05 24.05 Jõud meistrivõistlused 25, 50m, 50RT Elva
? SVA Kevadvõistlus 25,50m, 50RT/100RE Suomatka, FIN
29.05 01.06 Grand Prix of Lingolsheim- Challenge Millius 10RT, 50RT Lingolsheim, FRA
29.05 31.05 Baltic Cup tulirelvad, 50RT Rokiskis, LTU
30.05 31.05 49. Matin kilpailu 25m, 50m Mikkeli, FIN
Juuni/ Kesäkuu/ June
02.06 07.06 Elva Laskespordinädal 10m, 25m, 50m Elva
04.06 Põhjamaade meistrivõistlused 25m, 50m Kouvola, FIN
Running target Grand Prix Inkoo 50RT/MIX, 10RT Inkoo, FIN
06.06 07.06 Harjumaa lahtised meistrivõistlused                       50RT, tulirelvad Männiku
12.06 13.06 Villem Jaansoni memoriaalvõistlus 300m Männiku
12.06 14.06 Laupa European Cup I 25m Orlandet, NOR
13.06 Kaitseliidu KV tulirelvad Männiku
14.06 Nelja maailmameistri mälestusvõistlus 50m Elva
14.06 Valge Roosi karikas                                              25m/ W Elva
15.06 19.06 Lapua European Cup II 300m Zagreb, CRO
19.06 21.06 International Veterans Competition 10m, 25m, 50m Info Plzen, CZE
20.06 21.06 Saaremaa meistrivõistlused 50m Kuressaare
25.06 02.07 Juurioride Eurpoopa meistrivõistlused 25m, 50m Osijek, CRO
SVA meistrivõistlused 25m, 50m (püstol)
23.06 Tõives Raudsaare IV karikavõistlus VJM- 4/ 50RT Invitation Elva
SVA meistrivõistlused 50m (rifle)
Juuli/ Heinäkuu/ July
01.07 31.07 Boris Niineoru memoriaalvõistlus               50RT, 50RTMIX kutse kohtadel
01.07 31.07 Enn Merivälja memoriaalvõistlus                         50RT, 50RTMIX kutse kohtadel
01.07 05.07 Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 10m, 25m, 50m püstol Pori, FIN
Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 50m/ rifle
03.07 05.07 Eesti MV, individuaalsed/ võistkondlikud+ juuniorid 50RT/MIX, tulirelvad Elva
03.07 05.07 Salon Ampumakisat 50RT/MIX, 100RE Salo- Hajala, FIN
Eesti karikavõistlused 50RT/ VJM-4
08.07 12.07 Lapua European Cup II 300m Eskilstuna, SWE
10.07 12.07 Lapua European Cup III 25m Tallinn
10.07 12.07 46. Luhangan kisat 50RT Luhanka, FIN
11.07 19.07 Juunioride maailmameistrivõistlused 10, 25, 50m Shul, GER
SVA meistrivõistlused 50RT, 100RE
17.07 19.07 Vilberg`ide karikavõistlus                                25/ 50m Kaiu
? ? Vilberg`ide karikavõistlus (liikuv märk) 50RT, 50RTMIX Kaiu
18.07 19.07 SFS meistrivõistlused 50RT/MIX, 100RE Inkoo, FIN
23.07 26.07 SML Soome meistrvõistlused 100RE, metsis Ylitornio, FIN
25.07 03.08 Tokio Olümpiamängud 10, 25, 50M Tokyo, JPN
August/ Elokuu/ August
01.08 02.08 Soome meistrivõistlused (M, W, MJ, WJ) 50RT/MIX, 100RE Inkoo, FIN
Kympin Eloliikkuva, Hämeen piirkondlikud MV 50RT, 50RTMIX Suomatka, FIN
01.08 02.08 Eesti seenioride meistrivõistlused 50RT, 50RTMIX ?
07.08 09.08 Lapua European Cup IV 25m Ökerö, SWE
08.08 09.08 Eesti meistrivõistlused 300m Männiku
15.08 16.08 Soome meistrivõistlused (seeniorid) 50RT, 50RTMIX Kuopio, FIN
15.08 16.08 A. Liiviku memoriaalvõistlus 25m,. 50m ?
19.08 23.08 Lapua Eurpean Cup III 300m Arhus, DEN
22.08 23.08 Raplamaa lahtised meistrivõistlused tulirelvad 25/ 50m Kaiu
28.08 30.08 Kaiu RT Cup XV ja EST - FIN RT maavõistlus 50RT, 50RTMIX Invitation Kaiu
28.08 30.08 Kaiu RT Challenge II 10RT, 10RTMIX Invitation Kaiu
28.08 30.08 KL MäLK auhinnavõistlus 25m, 50m, 300m Männiku
September/ Syyskuu/ September
05.09 06.09 Eesti karikavõistluste finaal 25m, 30m Männiku
09.09 13.09 Üliõpilaste maailmameistrivõistlused 25m, 50m Pilzen, CZE
06.09 Metspahr RT combi Laheva
12.09 Kaitseliidu MV tulirelvad Männiku
Lõuna- Soome meistrivõistlused 50RT, 50m, 25m
Suomatkan Sika 50RT- turniir Suomatka, FIN
19.09 Kuldne Leht 25m, 50m - pistol Elva
SVA meistrivõistlused 300m
24.09 27.09 Lapua European Cup (finaal) 300m Wihterhur, CH
25.09 26.09 Saaremaa Sügis 50m Kuressaare
26.09 Muhu Karikas 1000m LRS Koguva, Muhu saar
Oktoober/ Lokakuu/ October
01.10 31.10 Liikuva märgi seeriavõistlus 10RT, 10RTMIX kohtadel
03.10 Mati Margi mälestusvõistlus 50m/ kutsetega Männiku
09.10 11.10 Lapua Eurpean Cup (finaal) 25m Lissabon, POR
TSA oktoobrikuu laskevõistlus AP, AR Turu linn, FIN
Arvi Tiinuse mälestusvõistlus 10RT/MIX, AP, AR Toijala, FIN
Hiiumaa KV I osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
Oktoobrikuu õhupüstoli võistlus AP, AR Hämeenlinna, FIN
Oktoobrikuu õhupüstoli võistlus AP Lahti, FIN
Villen Pytty- Vilho Humpaksen mälestusvõistlus AP Nokia, FIN
25.10 26.10 Ida- Virumaa lahtised meistrivõistlused AP, AR Narva
Pootsmani Karikas Pärnu
Loviisa õhkrelvade laskevõistlus AP, AR Info Loviisa, FIN
November/ Marraskuu/ November
01.11 30.11 Liikuva märgi seeriavõistlus 10RT, 10RTMIX kohtadel
12.11 14.11 Lääne maakonna MV püstol 10,25, 50m Haapsalu
Tauno Kärjen muistokilpailu AP, AR Kankanpää, FIN
Keskarin kisat AP, AR Tuusula, FIN
? ? Elmar Kivistiku mälestusvõistlus AP, AR Tabivere
SVA Sügisvõistlus, EST- FIN seenirode maavõistlus 10RT/MIX, AP, AR Toijala, FIN
20.11 22.11 Hungarian Open 10RT/MIX, AP, AR HUN
21.11 22.11 Eesti noorte B- klassi esivõistlused õhk/ tulirelvad Põlva
26.11 28.11 Lääne maakonna meistrivõistlused rifle- 10, 50m Haapsalu
Kisakallion Air Gun Competition AP, AR Lohja, FIN
28.11 29.11 Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused 10RT/MIX, AR, AP Põlva
Tapsan Taulut AP, AR Nokia, FIN
Detsember/ Joulukuu/ December
01.12 31.12 Liikuva märgi seeriavõistlus 10RT, 10RTMIX kohtadel
Mäntsälä sügisvõistlus AP, AR Mäntsälä, FIN
Kupittaan Kisat AP, AR Turku, FIN
05.12 06.12 Eesti KV, Eesti võistkondlikud MV, mix Eesti MV AP, AR Narva
Esbo Träffen AP, AR Espoo- Tapiola, FIN
Sepon kisa/ Seppo laskevõistlus 10RT, 10RTMIX Kuopio, FIN
12.12 13.12 Eesti KV, Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Elva
17.12 19.12 Laskevõistlus- Aasta lühim päev AP, AR Ülenurme
18.12 19.12 V. Sidorovi mälestusvõistlus    AP, AR, 10RT Narva

RT

- Running target, "liikuv märk/ jooksev metssiga/ villikarju"
Võistluste juhendid on kõigile loetavad Eesti Laskurliidu kodulehel
 

Võistluskalendri koostaja: H. Kruus

Copyright © 2003 - 2019 • Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud: 31.10.2019 •