Laskesport  
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit


2020. aasta mitteametlik laskespordivõistluste kalender                                                                   Arhiiv 2016 • 2017 2018 2019         
Soomes 2020. aastal toimuvad laskevõistlused SAL kodulehel.   ENFTA field- target võistlused 2020             17.09.2020  08:00
Jaanuar/ Tammikuu/ January 2020        Võistlusalad Kutse Koht
01.01 13.01 100 lasu võistlus  (air pistol 100 shots competition ) AP100 Invitation kohtadel
01.01 13.01 100 lasu võistlus  (RT slow run 100 shots competition ) 10RT - 100 shtos Invitation kohtadel
02.01 05.01 Swedish Cup AP, AR Info Sävjö, SWE
03.01 05.01 Ülenurme GSK lahtised meistrivõistlused AP, AR Ülenurme
04.01 05.01 Liikuva märgi laskmise kontrollvõistlus 10RT, 10RTMIX Info Pori, FIN
05.01 Õhupüstoli laskevõistlus AP Info Lahti, FIN
10.01 12.01 Grand Prix of Leppa.fi part VI AP, AR Info Tanhuvaara, FIN
11.01 Hiiumaa KV III osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
11.01 Eesti juunioride meistrivõistlused AP, AR Kääriku
11.01 12.01 Eesti seenioride meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Elva
12.01 Joa Pruksi karikas, Eesti seenioride meistrivõistlus AP, AR Kääriku
13.01 Audentese KV AP Tallinn
15.01 Lahti maakonna õhupüstoli laskmise seeriavõistlus AP, IOP Info Lahti, FIN
16.01 19.01 Polonia laskevõistlus AP, AR Vilnius, LTU
17.01 19.01 Espoo Open AR, AP Espoo- Tapiola, FIN
18.01 19.01 Jaanuarikuu laskevõistlus AP, AR Info Nokia, FIN
24.01 26.01 Soome ja SVA meistrivõistlused kukkuvad märgid 10m Info Kuopio, FIN
25.01 26.01 Raplamaa 45. auhinnavõistlus 10RT, 10RTMIX Kaiu
25.01 26.01 Raplamaa 45. auhinnavõistlus AP, AR Kuimetsa
25.01 Maunula laskevõistlus AP, AR Info Maunula, FIN
30.01 01.02 Muda Karikas AP, AR Haapsalu
Veebruar/ Helmikuu/ February
01.02 Lammikilpailu AP, AR Info Lammi, FIN
01.02 29.02 Saaremaa meistrivõistlused AP, AR Kuressaare
01.02 02.02 Rein Valdru memoriaalvõistlus AR, AP Paide
05.02 06.02 EKSL meistrivõistlused AP, AR Haapsalu
05.02 08.02 Grand Prix of Pilsen 10RT, 10RTMIX Pilzen, CZE
08.02 09.02 Edela- Soome piirkondlikud meistrivõistlused AP, AR Info Loviisa, FIN
08.02 09.02 Hämeen piirkondlikud meistrivõistlused AP, AR Info Nokia, FIN
08.02 09.02 SVA meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Jurva, FIN
08.02 Audentese KV finaalvõistlus AP (10RT 30+30) Männiku
08.02 Hiiumaa KV IV osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
12.02 Lahti piirkonna õhupüstoli laskmise seeriavõistlus AP, IOP Info Lahti, FIN
14.02 15.02 Running Target GP Munktell 10RT, 10RTMIX Eskilstuna, SWE
15.02 Paarisvõistlus/ Parikilpailu AP, AR Nokia, FIN
15.02 Eesti meistrivõistlused                  AP, AR Männiku
15.02 Eesti meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Männiku
16.02 Mäntsälä laskevõistlus AP, AR Info Mäntsälä, FIN
22.02 23.02 Hämee piirkondlikud meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Info Kangasala, FIN
23.02 SVA meistrivõistlused IOP/ 10m RF Tampere, FIN
22.02 23.03 Soome võistkondlikud meistrivõistlused AP, AR Info Mikkeli, FIN
23.02 02.03 European Championship 10RT, AP, AR Wroclaw, POL
29.02 Raul Krusta XXXIII mälestusvõistlus 10RT, 10RTMIX Kaiu lasketiir
29.02 01.03 Soome meistrivõistlused (seeniorid 50+) 10RT, 10RTMIX Lappeenranta, FIN
29.02 01.03 SVA meistrivõistlused (õhupüss, 60L lamades) 3x20/ 2x30 Kuusankoski, FIN
Märts/ Maaliskuu/ March
01.03 Naistepäeva laskevõistlus AP, AR Nokia, FIN
05.03 08.03 XXXI Ilmar Randma karikavõistlus 10, 25, 50m Haapsalu
07.03 Hiiumaa KV V osavõistlus AP, AR Käina Hiiumaa
07.03 08.03 Soome meistrivõistlused (W, M, MJ, WJ) 10RT, 10RTMIX Lappeenranta, FIN
10.03 14.03 Männiku õhk AP, AR, 10RT Männiku
11.03 Lahti piirkonna õhupüstoli laskmise seeriavõistlus AP, IOP Info Lahti, FIN
13.03 15.03 Rootsi meistrivõistlused, Swedish Championship 10RT, 10RTMIX Eskilstuna, SWE
14.03 15.03 Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused 10m, 25m, 50m Põlva
14.03 15.03 SFS meistrivõistlused----- Canceled -------- 10RT, 10RTMIX Inkoo, FIN
21.03 Kurre Cup----- Canceled -------- AR Salo, FIN
21.03 Eesti noorte meistrivõistlused----- Canceled -------- AP, AR Haapsalu
22.03 EMSL Jõud meistrivõistlused----- Canceled -------- AP, AR Haapsalu
Aprill/ Huhtikuu/ April
04.04 05.04 Põlva karikavõistlused----- Canceled -------- Kuul/ Õhk, 10RT Põlva
04.04 E. Norgani mälestusvõistlus----- Canceled -------- AP, AR Käina Hiiumaa
03.04 05.04 Soome meistrivõistlused (kõik vanuseklassid) Canceled AP, AR Info Turu linn, FIN
10.04 11.04 Ülenurme Gümnaasiumi lahtised MV ----- Canceled ----- 25m Ülenurme
17.04 18.04 Eesti C- klassi meistrivõistlused----- Canceled -------- 10, 25, 50m Haapsalu
17.04 19.04 SML Soome meistrivõistlused----- Canceled -------- 10CA, 10RE Kurikka, FIN
18.04 19.04 SVA meistrivõistlused----- Canceled -------- AR, AP Loviisa, FIN
18.04 E. Rikandi memoriaalvõistlus----- Canceled -------- 50m Männiku
18.04 19.04 Jüriöö karikavõistlus----- Canceled -------- tulirelvad/ praktikal Männiku
24.04 Liikuva märgi laskevõistlus----- Canceled -------- 10RT, 10RTMIX Info Tampere, FIN
24.04 26.04 MM kontrollvõistlus ----- Canceled -------- 10RT, 2x 50RT Kangasala, FIN
24.04 26.04 Heli Rassi memorial competition ---- Canceled -----      50RT/MIX, tulirelvad Elva shooting range
Mai/ Toukukuu/ May
02.05 03.05 TUA:n vappukisa ---- Canceled -----   25m, 50m Info Ruskeenkivi, FIN
09.05 Eesti meistrivõistlused ---- Canceled -----  JME- 4 Kalamaja, Saaremaa
09.05 10.05 Elva lahtised meistrivõistlused ---- Canceled -----  tulirelvad Elva
16.05 17.05 Eesti noorte meistrivõistlused ---- Canceled -----  25m, 50m Männiku
21.05 24.05 Running target competition ---- Canceled ----- 50RT Walldorf, GER
23.05 SVA Kevadvõistlus ---- Canceled ----- 25,50m, 50RT/100RE Kangasala, FIN
29.05 01.06 Grand Prix of Lingolsheim 10RT, 50RT Lingolsheim, FRA
30.05 31.05 49. Matin kilpailu ---- Canceled ----- 25m, 50m Mikkeli, FIN
Juuni/ Kesäkuu/ June
04.06 07.06 Põhjamaade meistrivõistlused ----- Canceled -------- 10RT/MIX, 50RT Kouvola, FIN
06.06 07.06 Harjumaa lahtised meistrivõistlused                       50RT, tulirelvad Männiku
06.06 SVA meistrivõistlused ----- Canceled -------- 300m Hälvälä, FIN
10.06 20.06 RT maailmameistrivõistlused ---- Canceled ----- 50RT, 50RTMIX Chateroux, FRA
12.06 13.06 Villem Jaansoni memoriaalvõistlus 300m Männiku
13.06 Kaitseliidu KV tulirelvad Männiku
13.06 14.06 SVA meistrivõistlused ----- Canceled -------- 25m, 50m (püstol) Nokia, FIN
13.06 14.06 SVA meistrivõistlused ----- Canceled -------- 50m (rifle) Säkylä, FIN
21.06 Nelja maailmameistri mälestusvõistlus 50m Elva
20.06 Valge Roosi karikas                                              25m/ W Elva
19.06 21.06 International Veterans Competition---- Canceled ----- 10m, 25m, 50m Info Plzen, CZE
20.06 21.06 Saaremaa meistrivõistlused 50m Kuressaare
23.06 Tõives Raudsaare IV karikavõistlus VJM- 4/ 50RT Invitation Elva
27.06 28.06 Eesti noorte meistrivõistlused 25m, 50m Männiku
27.06 28.06 Eesti seenioride meistrivõistlused 25m, 50m Männiku
27.06 04.07 Karstulan 55. kansanvälinen ampumaviikko Canceled 25, 50m, 50RT Info Karstula, FIN
Juuli/ Heinäkuu/ July
01.07 31.07 Boris Niineoru memoriaalvõistlus               10RT/MIX, 50RT/MIX kutse kohtadel
01.07 31.07 Enn Merivälja memoriaalvõistlus                         10RT/MIX, 50RT/MIX kutse kohtadel
02.07 04.07 Põhjamaade seeniorlaskurite MV ----- Canceled ------- 10m,25m,50m püstol Pori, FIN
02.07 Põhjamaade seeniorlaskurite MV----- Canceled ------- 300m/ rifle Hälvälä, FIN
03.07 04.07 Põhjamaade seeniorlaskurite MV----- Canceled ------- 50m/ rifle Säkylä, FIN
03.07 05.07 Eesti meistrivõistlused (võistkondlikud+ juuniorid) tulirelvad, 50RT/MIX Elva
03.07 05.07 Salon Ampumakisat----- Canceled ------- 50RT/MIX, 100RE Salo- Hajala, FIN
04.07 1. Pyssylän pistoolikisat 25m/ pistol Invitation Saarijärvi, FIN
05.07 Põhjamaade seeniorlaskurite MV ----- Canceled ------ AR Turu linn, FIN
10.07 12.07 Vilberg`ide karikavõistlus (jooksev metssiga) 10RT/MIX, 50RT/MIX Kaiu
10.07 12.07 SVA meistrivõistlused ----- Canceled -------- 50RT, 100RE Sipoo, FIN
11.07 19.07 Juunioride maailmameistrivõistlused -- Canceled ----- 10, 25, 50m Shul, GER
18.07 19.07 Vilberg`ide karikavõistlus                                25m, 50m Kaiu
18.07 Eesti karikavõistlused VJM- 4/ JP- 4 Avinurme
18.07 19.07 SFS meistrivõistlused 50RT/MIX, 100RE Inkoo, FIN
20.07 RE laskevõistlus 50RE, 20 shots Kangasala, FIN
23.07 26.07 SML Soome meistrvõistlused 100RE, metsis Ylitornio, FIN
24.07 26.07 XXXXVI Avoimet Luhangan Kisat 25, 50m, 50RT/MIX Info Luhanga, FIN
24.07 26.07 Mustaruudin PM kilpailu black powder Info Orivesi, FIN
25.07 26.07 Elva lahtised meistrivõistlused 25m, 50m Elva
25.07 03.08 Tokio Olümpiamängud ----- Canceled -------- 10, 25, 50M Tokyo, JPN
August/ Elokuu/ August
01.08 02.08 KL MäLK auhinnavõistlus 25m, 50m, 300m Männiku
01.08 02.08 Eesti meistrivõistlused 300m Männiku
01.08 02.08 Soome meistrivõistlused (M, W, MJ, WJ) 50RT/MIX, 100RE Info Inkoo, FIN
07.08 09.08 48. Heli Rassi mälestusvõistlused 50RT, 50RTMIX Elva
08.08 09.08 Hämeen piirkondlikud MV 50RT, 50RTMIX Toijala?, FIN
08.08 Eesti meistrivõistlused VJM- 4/ 50RT Avinurme
14.08 16.08 Soome meistrivõistlused (seeniorid) 50RT, 50RTMIX Info Kuopio, FIN
15.08 16.08 A. Liiviku memoriaalvõistlus 25m,. 50m Männiku
15.08 16.08 Jõud meistrivõistluste liikuva märgi laskevõistlus ??? 10RT/MIX, 50RT Kaiu ????
22.08 23.08 Raplamaa lahtised meistrivõistlused tulirelvad 25/ 50m Kaiu
22.08 23.08 FIN- EST seeniorlaskurite maavõistlus 25m, 50m Kaiu
28.08 30.08 Kaiu RT Cup XV ja EST - FIN RT maavõistlus 50RT, 50RTMIX Invitation Kaiu
28.08 30.08 Kaiu RT Challenge II 10RT, 10RTMIX Invitation Kaiu
28.08 30.08 Jõud meistrivõistlused 25m, 50m, 50RT Elva
September/ Syyskuu/ September
05.09 Suomatkan Sika 50RT- turniir Suomatka, FIN
05.09 06.09 Eesti karikavõistluse finaal 25m, 50m Männiku
05.09 Eesti karikavõistluse finaal 50RT Laheva lasketiir
09.09 13.09 Üliõpilaste maailmameistrivõistlused 25m, 50m Pilzen, CZE
??? Metspahr RT combi Laheva
07.09 14.09 Juunioride Eurpoopa meistrivõistlused 25m, 50m Info Osijek, CRO
12.09 18.09 Elva Laskespordinädal 10, 25, 50m Elva
12.09 Kaitseliidu MV tulirelvad Männiku
12.09 Eesti meistrivõistlused JP- 4/ 100RE Valtu
19.09 Kuldne Leht 25m, 50m - pistol Elva
25.09 27.09 Saaremaa Sügis 50m Kuressaare
26.09 Muhu Karikas 1000m LRS Koguva, Muhu saar
27.09 SVA laskevõistlus (aprillikuu võistluse asemel) AP, AR Loviisa
Oktoober/ Lokakuu/ October
03.10 Mati Margi mälestusvõistlus 50m/ kutsetega Männiku
10.10 11.10 46. Põlva karikavõistlused 10, 25, 50m Põlva
10.10 FIN- EST seeniorlaskurite maavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
10.10 TSA oktoobrikuu laskevõistlus AP, AR Turu linn, FIN
17.10 Hiiumaa KV I osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
17.10 Oktoobrikuu õhupüstoli võistlus AP, AR Info Hämeenlinna, FIN
? Oktoobrikuu õhupüstoli võistlus AP Lahti, FIN
16.10 17.10 Eesti C- klassi meistrivõistlused 10, 25, 50m Haapsalu
17.10 Sügisvõistlus AP, AR Hämeenlinna, FIN
17.10 Hiiumaa KV I osavõistlus AP, AR Käina
17.10 Eesti noorte meistrivõistlused AP, AR Haapsalu
18.10 Jõud meistrivõistlused AP, AR Haapsalu
18.10 Villen Pytty- Vilho Humpaksen mälestusvõistlus AP Info Nokia, FIN
24.10 25.10 27. Ülenurme Gümnaasiumi lahtised võistlused 25m Ülenurme
30.10 31.10 Ida- Virumaa lahtised meistrivõistlused AP, AR Narva
31.10 Tauno Kärjen muistokilpailu AP, AR Kankanpää, FIN
31.10 01.11 Loviisa õhkrelvade laskevõistlus/ Lokakisa 2020 AP, AR Info Loviisa, FIN
November/ Marraskuu/ November
07.11 08.11 Arvi Tiinuse memoriaalvõistlus 10RT/MIX, AP, AR Info Akaa, FIN
12.11 14.11 Lääne maakonna MV püstol 10,25, 50m Haapsalu
14.11 Keskarin kisat AP, AR Tuusula, FIN
14.11 Hiiumaa meistrivõistlused AP, AR Käina, Hiiumaa
14.11 15.11 SVA Sügisvõistlus AP, AR, 10RT/MIX Mäntsälä, FIN
20.11 22.11 Hungarian Open 10RT/MIX, AP, AR HUN
21.11 22.11 Eesti noorte B- klassi meistrivõistlused õhk/ tulirelvad Põlva
26.11 28.11 Lääne maakonna meistrivõistlused rifle- 10, 50m Haapsalu
28.11 29.11 Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused 10RT/MIX, AR, AP Põlva
28.11 29.11 Kaiu Sügisvõistlus, Kaiun Syyskilpailu (LM) 10RT, 10RTMIX Kaiu lasketiir
28.11 100 lasu võistlus AP, AR Hämeenlinna, FIN
Detsember/ Joulukuu/ December
? Mäntsälä sügisvõistlus AP, AR Mäntsälä, FIN
04.12 06.12 Kupittaan Kisat AP, AR Turku, FIN
04.12 06.12 Soome meistrivõistlused AP, AR Turku, FIN
05.12 06.12 Eesti KV, Eesti võistkondlikud MV, mix Eesti MV AP, AR Narva
11.12 13.12 KSF laskevõistlus AP, AR Info Lohja/ Kisakallio, FIN
12.12 13.12 Sepon kisat/ Seppo laskevõistlus 10RT, 10RTMIX Kuopio, FIN
11.12 12.12 V. Sidorovi mälestusvõistlus    AP, AR, 10RT Narva
12.12 Hiiumaa KV II osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
12.12 13.12 Eesti KV, Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Elva
17.12 19.12 Laskevõistlus- Aasta lühim päev AP, AR Ülenurme
18.12 20.12 Esbo Träffen AP, AR Espoo- Tapiola, FIN

RT

- Running target, "liikuv märk/ jooksev metssiga/ villikarju"
Võistluste juhendid on kõigile loetavad Eesti Laskurliidu kodulehel
 

Võistluskalendri koostaja: H. Kruus

Copyright © 2003 - 2020 • Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud: 19.08.2020 •