Laskesport
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit


2016 aasta mitteametlik laskespordivõistluste kalender                                                                              14.11.2016  10:00
Jaanuar/ Tammikuu/ January 2016        Võistlusalad Kutse Koht
02.01 10.01 100 lasu võistlus  (air pistol 100 shots competition ) AP100M, AP100W kutse kohtadel
02.01 10.01 100 lasu võistlus  (RT slow run 100 shots competition ) 10RT - 100 shtos kohtadel
03.01 EM kontrollvõisltus 10RT, 10RTMIX Info Tampere, FIN
03.01 06.01 Swedish Cup AP, AR Info Sävjö, SWE
07.01 09.01 Ülenurme GSK lahtised meistrivõistlused AP, AR Ülenurme
09.01 10.01 Espoo Open 2016 AP, AR Info Tapiola- Espoo, FIN
09.01 EM kontrollvõisltus 10RT, 10RTMIX Pori, FIN
10.01 Hiiumaa KV AP, AR Käina
11.01 Audentese KV AP Audentes
12.01 14.01 SVA talvine treening ja puhkelaager AP, AR, 10RT SVA Kisakallio, FIN
14.01 16.01 Muda Karikas Õhkelvad Haapsalu
14.01 17.01 Grand Prix of Pilsen 10RT, 10RTMIX Pilzen, CZE
16.01 17.01 Rein Valdru memoriaalvõistlus AP, AR Paide
16.01 Jaanuarikuu õhupüstoli laskevõistlus AP Info Lahti, FIN
17.01 RT* 3- võistlus**  (kombi: AP + AR + RT) Õhkrelvad (RT+ AP) kutse kohtadel
23.01 24.01 SVA meistrivõistlused (liikuv märk, kukkuvad märgid) 10RT, 10RTMIX kutse Jurva, FIN
23.01 24.01 Maunula laskevõistlus AP, AR info Helsinki, FIN
23.01 Eesti juunioride meistrivõistlused AP, AR Rapla, Sadolini saal
24.01 EST- FIN juunioride maavõistlus AP, AR Rapla, Sadolini saal
24.01 Raplamaa auhinnavõistlused AP, AR Rapla, Sadolini saal
28.01 SML 1. kontrollvõistlus 10RE, 10CA Nokia, FIN
30.01 Tampere õhkelvade võistlus AP, AR Info Tampere, FIN
16.01 PPI 48 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Tartu
Veebruar/ Helmikuu/ February
01.02 28.02 Saaremaa meistrivõistlused AR, AP Kuressaare
01.02 07.02 Männiku talv   10RT, 10RTMIX kutse kohtadel
06.02 07.02 Soome meistrivõistlused kukkuvad märgid Kangasala, FIN
06.02 07.02 Eesti meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Haapsalu
07.02 Hiiumaa KV AP, AR Käina
07.02 Audentese KV - finaalvõistlus AP Audentes
10.02 SML 2. kontrollvõistlus 10RE, 10CA Tampere, FIN
13.02 14.02 Soome meistrivõistlused (juuniorid, M, N) 10RT, 10RTMIX Info Turu linn, FIN
13.02 Eesti meistrivõistlused                  AP, AR Narva
13.02 14.02 Hämeen (alue) piirkondlikud meistrivõistlused AR, AP kutse Hämeenlinna, FIN
18.02 Eesti Koolispordi Liidu laskevõistlused AP, AR Haapsalu
20.02 21.02 Soome meistrivõistlused (seeniorid) 10RT, 10RTMIX kutse Tampere, FIN
22.02 28.02 Euroopa MV 10m, European Championships 10m 10RT, 10RTMIX info Györ, HUN
27.02 28.02 Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused Õhk/ Tulirelvad Põlva
27.02 28.02 Audentes Cup AP, AR Audentes
27.02 28.02 Eesti seenioride meistrivõistlused AP, AR Audentes
27.02 28.02 Raul Krusta memoriaalvõistlus   10RT, 10RTMIX Männiku
28.02 SML 3. kontrollvõistlus 10RE, 10CA Akaa, FIN
28.02 04.03 SVA treening ja puhkelaager AP, AR kutse Tanhuvaara, FIN
20.02 PPI 48 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Tartu
Märts/ Maaliskuu/ March
04.03 06.03 Ilmar Randma karikavõistlused Tulirelvad/ Õhkrelvad Haapsalu
10.03 SML 4. kontrollvõistlus 10RE, 10CA Kangasala, FIN
12.03 13.03 Eesti noorte meistrivõistlused AP, AR Haapsalu
12.03 13.03 EMSL Jõud meistrivõistlused AP, AR Haapsalu
13.03 Naistepäeva õhkrelvade laskevõistlus AP, AR kutse Nokia, FIN
18.03 20.03 Soome meistrivõistlused (kõik vanuseklassid) AP, AR Info Turu linn, FIN
20.03 Hiiumaa KV AP, AR Käina
22.03 SML 5. kontrollvõistlus 10RE, 10CA Valkekoski, FIN
21.03 27.03 Männiku kevad             10RT, 50RT, VJM-4 kutse kohtadel
19.03 PPI 60 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Audentes
Aprill/ Huhtikuu/ April
02.04 03.04 Põlva maavalitsuse 42. karikavõistlused Kuul/ Õhk, 10RT Põlva
03.04 Piirkondlikud meistrivõistlused 10RE, 10CA Tampere, FIN
08.04 09.04 Eesti C- klassi meistrivõistlused tuli ja õhkrelvad Haapsalu
09.04 10.04 Ülenurme Gümnaasiumi lahtised noortele 25m püss/ püstol Ülenurme
09.04 SVA õhkrelvade meistrivõistlused (seeniorid) AR, AP Kutse Loviisa, FIN
09.04 10.04 Sepon Kisat tulirelvad Kutse Turu linn, FIN
10.04 E. Norgani mälestusvõistlus AR, AP Käina
10.04 Lõuna- Soome meistrivõistlused 10RE, 10CA Merikarvia, FIN
12.04 16.04 Männiku õhk AP, AR, 10RT Männiku
16.04 17.04 Soome meistrivõistlused 10RE, 10CA Merikarvia, FIN
16.04 17.04 Tartu linna lahtised meistrivõistlused tulirelvad Tartu
23.04 Jüriöö karikavõistlused Praktikal/ õhk, kuul Männiku
23.04 24.04 Õhkrelvade karikavõistluste osavõistlus AP, AR Info Lohja/ Kuusankoski, FIN
23.04 24.04 Longshot 2016 long range shooting Info Międzyrzecz, POL
24.04 E. Rikandi memoriaalvõistlus 40 lasku lamades Männiku
29.04 01.05 Heli Rassi 44. mälestusvõistlus                                EKV 50RT/MIX, tulirelvad Elva
30.04 01.05 1. mai laskevõistlus 25/ 50m, 50RT Kutse Akaa Toijala, FIN
09.04 PPI 60 Finaal (Field Target shooting) Springer/PCP Info Tallinn
23.04 24.04 MV 1.etapp / Estonian Champ 1.stage (FT shooting) Springer/PCP- 100 Info Vaela
Mai/ Toukukuu/ May
04.05 08.05 Grand Prix of Liberation Pilsen  (RT/ LM) Kuul/ õhkrelvad Info Plzen, CZE
07.05 HlAS 141. aastapäeva laskevõistus tulirelvad Info Hämeenlinna, FIN
07.05 08.05 Elva lahtised meistrivõistlused Tulirelvad Elva
09.05 15.05 SVA treening ja puhkelaager 50m, 300m SVA Hälväla, FIN
13.05 16.05 Grand Prix Lingolsheim 10RT, 50RT Lingolsheim, FRA
14.05 15.05 TV kilpailu 50RT, tulirelvad Info Nokia, FIN
14.05 15.05 EMSL Jõud meistrivõistlused                                 EKV 10RT, 50RT Elva
20.05 21.05 V. Jaansoni memoriaalvõistlus 300m Männiku
21.05 22.05 Eesti noorte meistrivõistlused tulirelvad Männiku
29.05 SVA Kevadvõistlus (püstol, püss, JM, JP) 50RT, 100RE SVA Kangasala, FIN
14.05 15.05 MV 2.etapp / Estonian Champ 2.stage (FT shooting) Springer/PCP- 100 Info Konguta
Juuni/ Kesäkuu/ June
01.06 11.06 Elva laskespordinädal Õhk/ Tulirelvad Elva
03.06 05.06 4. Balti Karikavõistlused - Baltic Cup 2016  õhk ja tulirelvad Elva
03.06 05.06 EST- FIN juunioride maavõistlus tulirelvad Männiku
04.06 05.06 Matin Kisat Info Mikkeli, FIN
11.06 12.06 Männiku suvi 50RT, 50RTMIX Elva
11.06 12.06 Saaremaa meistrivõistlused 50m tulirelvad Kuressaare
12.06 19.06 Euroopa juunioride meistrivõistlused 25/ 50m tulirelvad Männiku
17.06 19.06 Veteranide rahvusvahelised MV laskespordis Tulirelvad Info Pilsen, CZE
17.06 19.06 SVA meistrivõistlused (püss, püstol) Tulirelvad SVA Tyrri, FIN
25.06 Inna Rose karikavõistlused                                     EKV Tulirelvad (püstol) Elva
26.06 Nelja maailmameistri mälestusvõistlus 3x40 lasku 50m Elva
11.06 12.06 MV 3.etapp / Estonian Champ 3.stage (FT shooting) Springer/PCP- 150 Info Jõulumäe
Juuli/ Heinäkuu/ July
01.07 03.07 Eesti MV, individuaalsed/ võistkondlikud+ juuniorid  EKV 50RT, 50RTMIX Elva
02.07 03.07 Salon 48. ampumakisat   50RT/MIX, 100RE Info Salo- Hajala, FIN
06.07 10.07 Põhjamaade meistrivõistlused (seeniorid 45+) õhk ja tulirelvad SVA Hollola/ Vierumäki, FIN
08.07 09.07 Eesti meistrivõistlused (vabapüss 60 lasku lamades) Tulirelvad, 300m Männiku
09.07 J.K. Vilberg`ide karikavõistlus 50RT, 50RTMIX Kaiu
09.07 Kaitseliidu KV Tulirelvad Männiku
09.07 10.07 SVA meistrivõistlused 50RT/MIX, 100RE SVA Kuopio, FIN
15.07 23.07 RT maailmameistrivõistlused 50RT/MIX, 10RT/MIX Info Shul, GER
16.07 17.07 J.K. Vilberg`ide karikavõistlus (püss+ püstol)           EKV Tulirelvad Kaiu
16.07 17.07 Enn Merivälja VI memoriaalvõistlus                         EKV 50RT, 50RTMIX Elva
22.07 24.07 Soome MV (seeniorid 45+), MA 130. aastapäeva võistlus püstoli laskealad Info Mikkeli, FIN
30.07 31.07 Harjumaa lahtised meistrivõistlused                        EKV 50RT, tulirelvad Männiku
01.07 03.07 MV 4.etapp / Estonian Champ 4.stage (FT shooting) Springer/PCP- 150 Info Hiiumaa
14.07 17.07 European Championship (FT shooting) Springer/PCP- 100 Info Sarlospuszta, HUN
August/ Elokuu/ August
05.08 23.08 Olümpiamängud kõik laskealad Info Rio de Janeiro, BRA
05.08 07.08 Soome meistrivõistlused (M, N, juuniorid) püstoli laskealad Info Laukaa, FIN
06.08 07.08 Eesti seenioride meistrivõistlused (seeniorid 45+) 50RT, 50RTMIX Männiku
06.08 07.08 Soome- Eesti seeniorlaskurite maavõistlus 50RT/MIX, tulirelvad Männiku
06.08 07.08 Soome meistrivõistlused (M, N, juuniorid) 50RT/MIX, 100RE Inkoo, FIN
13.08 14.08 Soome meistrivõistlused (seeniorid 45+) 50RT/MIX, 100RE Kuopio, FIN
19.08 21.08 Raplamaa lahtised meistrivõistlused tulirelvad Kaiu
20.08 21.08 Hämeen piirkondlikud meistivõistlused 50RT, 50RTMIX Suomatka lasketiir, FIN
26.08 28.08 Põhjamaade meistrivõistlused (seeniorid 45+) 50RT/MIX, 100RE SVA Ahvenamaa, ALA
27.08 28.08 Boris Niineoru VI memoriaalvõistlus               50RT, 50RTMIX Elva
27.08 28.08 1st international pistol competition „Shooter Cup 2016“ 25/50m pistol Info Männiku
05.08 Öölaskmine/ Night shooting (FT shooting) Springer/PCP Info Konguta
06.08 07.08 MV 5.etapp / Estonian Champ 5.stage (FT shooting) Springer/PCP- 100 Info Konguta
16.08 20.08 XXVI World FT Championship (FT shooting) Springer/ PCP - 150 Info Lissabon, POR
September/ Syyskuu/ September
03.09 04.09 MäLK auhinnavõistlus                                           EKV 50RT, 50RTMIX Männiku
03.09 Suomatkan Sika (avatud nimekirjaga võistlus) 50RT (turniir) Suomatka lasketiir, FIN
10.09 Kaiu RT Cup ja EST - FIN RT maavõistlus/ maaottelu 50RT kutse Kaiu
24.09 Kaiu karikas   (kuuevõistlus/ ampuma kuusiottelu) RT- RE + combi kutse Kaiu
10.09 11.09 MV 6.etapp / Estonian Champ 6.stage (FT shooting) Springer/PCP- 100 Info Seli- Koigi
Oktoober/ Lokakuu/ October
01.10 Muhu karikas 2016 (long range shooting) LRS, ~1000m Koguva, Muhu saar
01.10 02.10 Saaremaa sügis Tulirelvad (50m) Kuressaare
01.10 09.10 Männiku sügis        10RT, 10RTMIX kohtadel
08.10 TSA õhkrelvade võistlus AP, AR Info Turu linn, FIN
15.10 Oktoobrikuu õhkrelvade võistlus AP Lahti, FIN
15.10 Mati Margi mälestusvõistlus (kutsetega) 60 lamades, 50m Männiku
16.10 Hiiumaa KV AP, AR Käina
17.10 Audentese KV AP Audentes
22.10 Sügisvõistlus AP, AR Hämeenlinna, FIN
24.10 Audentese KV AP Audentes
25.10 26.10 Ida- Virumaa lahtised MV AP, AR Narva
29.10 Pootsmani karikavõistlus tulirelvad Pärnu
29.10 30.10 Loviisa õhkrelvade laskevõistlus AP, AR Info Loviisa, FIN
30.10 Õhupüstoli seeriavõistlus AP kohtadel
November/ Marraskuu/ November
01.11 31.11 Lääne maakonna meistrivõistlused tuli- ja õhkrelvad Haapsalu
05.11 Keskarin kisat AP, AR Info Tuusula, FIN
05.11 06.11 PPA ja Põlva 21. matškohtunime tulirelvad Põlva
12.11 13.11 Arvi Tiinuse mälestusvõistlus (kõik vanuseklassid) 10RT/MIX, AP, AR Info Toijala, FIN
12.11 Elmar Kivistiku mälestusvõistlus AP, AR Tabivere
14.11 Audentese KV AP Audentes
19.11 20.11 Eesti noorte B- klassi esivõistlused Õhk/ Tulirelvad Põlva
19.11 20.11 SVA Sügisvõistlus   10RT/MIX, AP, AR Vierumäki, FIN
20.11 Hiiumaa lahtised meistrivõistlused AP, AR Käina
21.11 Audentese KV AP Audentes
25.11 26.11 Vladimir Sidorovi mälestusvõistlused    10RT, AP, AR Narva
25.11 27.11 Hungarian Open 10RT/MIX, AP, AR Info Gyorszentivan, HUN
27.11 Õhupüstoli seeriavõistlus AP kohtadel
25.11 27.11 IV Kymi Open AP, AR Info Kouvola, FIN
Detsember/ Joulukuu/ December
03.12 04.12 Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused 10RT/MIX, AR, AP Põlva
04.12 Mäntsälä laskevõistlus AP, AR Info Mäntsälä
10.12 Eesti KV, võistkondlikud meistrivõistlused AP, AR Narva või Männiku ?
10.12 11.12 Kupittaan Kisat AP, AR Info Turu linn, FIN
16.12 18.12 Esbo Träffen AP, AR Info Espoo-Tapiola, FIN
17.12 18.12 Eesti KV ja võistkondlikud meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Elva
18.12 Hiiumaa KV AP, AR Käina
19.12 Audentese KV AP Audentes
25.12 Õhupüstoli seeriavõistlus AP kohtadel
FPM vabapüstol, 50m
10RTM liikuv märk, 10m
50RTM jooksev metssiga, 50m
t/k täiskaliibrline püstol (min cal.32), 25m
ÕSS jahipraktiline laskmine, 10m
RE 10+10 põdralaskmine, 10m
10+10 metsiselaskmine, 10m
AP60M õhupüstol 60 lasku, 10m
AP40W õhupüstol 40 lasku, 10m
Põdralaskmine - ilmahirvi
Metsiselaskmine - ilmaluodikko
Õhkrelvad - ilmaaset
Kuul - pienoiskivääri
Osavõistlus - osaottelu
Mälestusvõistlus/ memoriaal - muistokilpailu
EKV - 2016.a. Eesti Karikavõistluse arvestusse minevad laskevõistlused

RT

- Running target, "liikuv märk/ jooksev metssiga/ villikarju"
** "liikuva märgi" laskurite kolmevõistlus: 30 lasku õhupüstolist seisvasse märki, 30 lasku "liikuva märgi" õhupüssist 
seisvasse õhupüssi märklehte, 30+30 lasku "liikuv märk".
*** lastakse "liikuva märgi" laskeharjutust 30+30 ja vahelduva kiirusega "liikuva märgi" laskeharjutust 20+20
  2016 aasta võistluskalendris olevad "Running target/ Jooksva metssea/ Villikarju" võistlused
  laskespordi võistlusedalad (kombineeritud mitmevõistlused, põdra- ja metsiselaskmised) 2011 aastal, millised ei ole
ametlikud võistlusalad ISSF võistlusmääruste järgi.
6 võistlus = RT relvast 20 lasku lamades, RT relvast 20 lasku püsti + 20 lasku püstolist ringmärki +
20 lasku püstolist ilmuvasse märki + 20 lasku a/j jooksev põder 50 m + 20 lasku k/j jooksev metssiga 50 m
Võistluste juhendid on kõigile loetavad Eesti Laskurliidu kodulehel
  EJSL poolt korraldatud laskevõistlused - võistlused ei kuulu Eesti Laskurliidu võistluskalendrisse
      Field target laskevõistlused korraldatuna ENFTA ja TFTC poolt
 

Võistluskalendri koostaja: H. Kruus

Copyright © 2003 - 2016 • Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud: 08.09.2016 •