Laskesport
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit


2018. aasta mitteametlik laskespordivõistluste kalender                                                                              17.02.2018  09:00
Soomes 2018. aastal toimuvad laskevõistlused SAL kodulehel
Jaanuar/ Tammikuu/ January 2018        Võistlusalad Kutse Koht
01.01 10.01 100 lasu võistlus  (air pistol 100 shots competition ) AP100M, AP100W Invitation kohtadel
01.01 10.01 100 lasu võistlus  (RT slow run 100 shots competition ) 10RT - 100 shtos Invitation kohtadel
04.01 06.01 Swedish Cup AP, AR Sävjö, SWE
05.01 07.01 Ülenurme GSK lahtised meistrivõistlused AP, AR Ülenurme
06.01 Jaanuarikuu õhupüstoli laskevõistlus AP Kutse Lahti, FIN
07.01 Aasta liikuva märgi avavõistlus 10RT, 10RTMIX Kutse Tampere, FIN
11.01 13.01 Grand Prix of Pilsen 10RT, 10RTMIX Pilzen, CZE
11.01 14.01 Polonia 2018 AP, AR Vilnius, LTU
12.01 14.01 Espoo Open AR, AP Info Espoo- Tapiola, FIN
13.01 14.01 Rein Valdru memoriaalvõistlus AR, AP Paide
18.01 20.01 Muda Karikas õhkelvad Haapsalu
20.01 21.01 Jaanuarikuu õhkrelvade laskevõistlus AP, AR Info Nokia, FIN
20.01 21.01 J. Pruksi karikas AP, AR Ülenurme
22.01 Audentese KV AP Audentese lasketiir, Tallinn
27.01 Eesti juunioride meistrivõistlused AP, AR Narva
27.01 Maunula laskevõistlus AP, AR Info Maunula, FIN
27.01 Tampere õhkrelvade laskevõistlus AP, AR Info Tampere, FIN
13.01 PPI 48 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Tartu
Veebruar/ Helmikuu/ February
31.01 03.02 InterShoot AP, AR Info Haag, NLD
01.02 28.02 Saaremaa meistrivõistlused AR, AP Kuressaare
03.02 Audentese KV - Finaal AP Männiku
03.02 SVA meistrivõistlused 3x20 AR Kuusankoski, FIN
03.02 04.02 SVA meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Porvoo, FIN
10.02 11.02 SAL Edela- Soome piirkondlikud meistrivõistlused AP, AR Info Mäntsälä, FIN
10.02 11.02 Hämeen piirkondlikud meistrivõistlused AP, AR, 10RT/MIX Toijala, FIN
10.02 Eesti meistrivõistlused                  AP, AR Männiku
11.02 Eesti meistrivõisltused 10RT, 10RTMIX Männiku
14.02 15.02 EKSL võistlus AP, AR Haapsalu
16.02 26.02 Euroopa MV 10m, European Championships 10m 10RT/MIX, AP, AR Györ, HUN
17.02 SVA meistrivõistlused IOP/ 10m RF Kuusankoski, FIN
10.02 PPI 48 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Tartu
Märts/ Maaliskuu/ March
01.03 03.03 Audentes Cup AP, AR Audentese lasketiir, Tallinn
03.03 Hiiumaa karikavõistluste V osavõistlus AP, AR Käina Hiiumaa
03.03 Naistepäeva laskevõistlus AP, AR Info Nokia, FIN
03.03 04.03 Soome meistrivõistlused (juuniorid, M, N) 10RT, 10RTMIX Turu linn, FIN
10.03 SFS meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Porvoo, FIN
10.03 11.03 Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused 10m, 25m, 50m Põlva
16.03 18.03 Ilmar Randma karikavõistlus 10m, 25m, 50m Haapsalu
23.03 25.03 SAL ja SVA meistrivõistlused kukkuvad märgid 10m Jurva, FIN
24.03 Eesti noorte meistrivõistlused AP, AR Haapsalu
25.03 EMSL Jõud meistrivõistlused 10m Haapsalu
10.03 PPI 48 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Tallinn
Aprill/ Huhtikuu/ April
31.03 01.04 Põlva 44. karikavõistlus Kuul/ Õhk, 10RT Põlva
05.04 08.04 SAL Soome meistrivõistlused AP, AR, IOP Kisakallio- Lohja, FIN
07.04 08.04 Ülenurme Gümnaasiumi lahtised meistrivõistlused 25m Ülenurme
08.04 11.04 Männiku õhk AP, AR Männiku
12.04 15.04 Budapest Open 2018 10RT, 10RTMIX Info Budapest, HUN
13.04 14.04 Eesti C- klassi meistrivõistlused tuli ja õhkrelvad Haapsalu
13.04 15.04 SML Soome meistrivõistlused 10CA, 10RE Rovaniemi, FIN
14.04 15.04 SVA õhkrelvade meistrivõistlused (seeniorid) AR, AP Hämeenlinna, FIN
21.04 E. Norgani mälestusvõistlus AP, AR Käina Hiiumaa
21.04 E. Rikandi memoriaalvõistlus 50m Männiku
22.04 Jüriöö karikavõistlus tulirelvad/ praktikal Männiku
27.04 29.04 Heli Rassi 46. mälestusvõistlus                          EKV 50RT/MIX, tulirelvad Elva
14.04 PPI 48 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Tallinn
Mai/ Toukukuu/ May
02.05 07.05 Grand Prix of Liberation Pilsen  (RT/ LM) tuli ja õhkrelvad Info Plzen, CZE
05.05 Elva lahtised meistrivõistlused tulirelvad Elva
12.05 13.05 Eesti noorte meistrivõistlused 25m, 50m Männiku
19.05 20.05 EMSL Jõud meistrivõistlused                                 EKV 50RT, tulirelvad Elva
? Põhjamaade seenioride meistrivõistlused 50RT/ MIX, 100RE , FIN
22.05 29.05 ISSF World Cup 10m, 25m, 50m Suhl, GER
26.05 SVA Kevadvõistlus 50RT/MIX, 100RE SVA Suomatka, FIN
05.05 06.05 MV 1.etapp / Estonian Champ 1.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Vaela
Juuni/ Kesäkuu/ June
01.06 02.06 Tallinna maleva karikavõistlused tulirelvad Männiku
01.06 03.06 Kaidu Jalakas international memorial FT competition Field- target shooting Jõulumäe, Pärnu mk
02.06 03.06 Harjumaa lahtised meistrivõistlused                        EKV 50RT, tulirelvad Männiku
05.06 10.06 18. Elva Laskespordinädal 10m, 25m, 50m Elva
07.06 10.06 Baltic Cup tulirelvad LTU
08.06 09.06 V. Jaansoni memoriaalvõistlus 300m Männiku
09.06 Kaitseliidu KV tulirelvad Männiku
09.06 10.06 MM kontrollvõistlus- running target shooting test 10RT, 50RT Kangasla, FIN
09.06 10.06 SVA meistrivõistlused (seeniorid) 300m, tulirelvad Hälvälä, FIN
15.06 17.06 International Veterans Competition 10m, 25m, 50m Info Plzen, CZE
16.06 Eesti karikavõistlused VJM- 4/ 50m RT Avinurme
16.06 Nelja Maailmameistri mälestusvõistlus 50m Elva
16.06 17.06 Saaremaa meistrivõistlused 50m Kuressaare
16.06 17.06 Running target Grand Prix Inkoo 50RT, 10RT/MIX Inkoo, FIN
16.06 17.06 SVA meistrivõistlused 50m (püss) Laukaa, FIN
16.06 17.06 SVA meistrivõistlused 25m, 50m (püstol) SVA Pori, FIN
17.06 Valge Roosi karikas                                              EKV 25m/ W Elva
23.06 Tõives Raudsaare II karikavõistlus VJM- 4/ 50m RT Elva
30.06 01.07 J.K. Vilberg`ide karikavõistlus  50RT, 50RTMIX Kaiu
30.06 01.07 Salon 50. Ampumakisat/ Juhlakisat 50RT/MIX, 100RE Info Salo- Hajala, FIN
01.06 03.06 MV 2.etapp / Estonian Champ 2.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Jõulumäe
Juuli/ Heinäkuu/ July
06.07 08.07 Eesti MV, individuaalsed/ võistkondlikud+ juuniorid  EKV 50RT/MIX, tulirelvad Elva
06.07 08.07 Eesti jahimeeste kokkutulek Pärlselja Pärnumaa
06.07 08.07 Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 50m püssi laskealad Eskilstuna, FIN
13.07 15.07 J.K. Vilberg`ide karikavõistlus                                EKV 25/ 50m Kaiu
14.07 Eesti meistrivõistlused VJM- 4/ 50m RT Kuritse
16.07 27.07 13th Metallic Silhouette World Championships Info Sipoo, FIN
18.07 22.07 SML meistrivõistlused 100RE, metsis kutse Kuopio FIN
19.07 22.07 Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 25m, 50m püstol Aarhus, DEN
20.07 22.07 Shooter Cup 25m, 50m Männiku
28.07 29.07 Boris Niineoru VIII memoriaalvõistlus               50RT, 50RTMIX Kaiu
28.07 29.07 Enn Merivälja VIII memoriaalvõistlus                         50RT, 50RTMIX Kaiu
28.07 29.07 Soome meistrivõistlused (M, N, juuniorid) 50RT/MIX, 100RE Inkoo, FIN
30.06 01.07 MV 3.etapp / Estonian Champ 3.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Konguta
19.07 22.07 European FT Championship 2018 Springer/PCP FTI
August/ Elokuu/ August
04.08 05.08 Eesti seenioride meistrivõistlused 25m, 50m, 50RT/MIX Männiku, Elva
? FIN- EST seenioride maavõistlus 25m, 50m EST
04.08 Eesti karikavõistlused JP- 4/ 100m RE Valtu
10.08 12.08 Soome meistrivõistlused (seeniorid 50+) 50RT/MIX, 100RE Info Sipoo, FIN
11.08 12.08 Eesti meistrivõistlused 300m Võru
16.08 19.08 Lapua European Cup 25m, 300m Võru, Elva
18.08 19.08 A. Liiviku memoriaalvõistlus 25m,. 50m Männiku
23.08 25.08 Tallinna maleva meistrivõistlused tulirelvad Männiku
23.08 26.08 Nordic Championships SG, 25/ 50m Oslo, NOR
24.08 26.08 KL MäLK auhinnavõistlus 25m, 50m, 300m Männiku
23.09 03.09 Saksamaa meistrivõistlused, Deutsche Meisterschaft kõik laskealad+ vibu München, GER
? Hämeen piirkondlikud meistivõistlused 50RT, 50RTMIX Info FIN
31.08 14.09 ISSF World Championships kõik laskealad Changwon, KOR
23.08 25.08 World FT Championship (FT shooting) Springer/ PCP Info POL
10.08 Öölaskmine/ Night shooting (FT shooting) Springer/PCP Info Konguta
11.08 12.08 MV 4.etapp / Estonian Champ 4.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Konguta
September/ Syyskuu/ September
31.08 02.09 Raplamaa lahtised meistrivõistlused tulirelvad 25/ 50m Kaiu
01.09 Eesti meistrivõistlused JP- 4/ 100m RE Kuritse
08.09 09.09 Kaiu RT Cup ja EST - FIN RT maavõistlus 50RT, 50RTMIX Kaiu
08.09 Kaitseliidu MV tulirelvad Männiku
22.09 Muhu Karikas (long range shooting) 1000m/ LRS Muhu saar, Koguva
28.09 30.09 Saaremaa Sügis 50m Kuressaare
29.09 MV 5.etapp / Estonian Champ 5.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Männiku
Oktoober/ Lokakuu/ October
06.10 Mati Margi 10. mälestusvõistlus 50m/ kutsetega Männiku
13.10 TSA oktoobrikuu laskevõistlus AP, AR Info Turu linn, FIN
20.10 Hiiumaa karikavõistluse I etapp AP, AR Käina, Hiiumaa
27.10 28.10 Loviisa õhkrelvade laskevõistlus AP, AR Info Loviisa, FIN
November/ Marraskuu/ November
02.11 03.11 Ida- Virumaa lahtised meistrivõistlused AP, AR Narva
02.11 03.11 PPA ja Põlva matškohtunime tulirelvad Põlva
10.11 11.11 Arvi Tiinuse mälestusvõistlus 10RT/MIX, AP, AR Info Toijala, FIN
10.11 Elmar Kivistiku mälestusvõistlus AP, AR Tabivere
17.11 18.11 Eesti noorte B- klassi esivõistlused õhk/ tulirelvad
24.11 Hiiumaa lahtised meistrivõistlused AP, AR Käina, Hiiumaa
? SVA Sügisvõistlus, EST- FIN seenioride maavõistlus 10RT/MIX, AP, AR SVA FIN
? Hungarian Open 10RT/MIX, AP, AR Info HUN
Detsember/ Joulukuu/ December
31.11 01.12 V. Sidorovi mälestusvõistlus    AP, AR Narva
01.12 02.12 Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused 10RT/MIX, AR, AP Põlva
08.12 Eesti KV, Eesti võistkondlikud meistrivõistlused AP, AR, 10RT/MIX Rapla (Sadolini saal)
09.12 Raplamaa auhinnavõistlus, Eesti seenioride MV AP, AR, 10RT/MIX Rapla (Sadolini saal)
09.12 FIN- EST seenioride maavõistlus AP, AR Rapla (Sadolini saal)
15.12 Hiiumaa karikavõistluse II etapp AP, AR Käina, Hiiumaa
? Kupittaan kisat AP, AR Turu linn, FIN
21.12 22.12 Laskevõistlus- Aasta lühim päev AP, AR Ülenurme
FPM vabapüstol, 50m
10RTM liikuv märk, 10m
50RTM jooksev metssiga, 50m
t/k täiskaliibrline püstol (min cal.32), 25m
ÕSS jahipraktiline laskmine, 10m
RE 10+10 põdralaskmine, 10m
10+10 metsiselaskmine, 10m
AP60M õhupüstol 60 lasku, 10m
AP40W õhupüstol 40 lasku, 10m
Põdralaskmine - ilmahirvi
Metsiselaskmine - ilmaluodikko
Õhkrelvad - ilmaaset
Kuul - pienoiskivääri
Osavõistlus - osaottelu
Mälestusvõistlus/ memoriaal - muistokilpailu
EKV - 2018.a. Eesti Karikavõistluse arvestusse minevad laskevõistlused

RT

- Running target, "liikuv märk/ jooksev metssiga/ villikarju"
  2018 aasta võistluskalendris olevad "Running target/ Jooksva metssea/ Villikarju" võistlused
  laskespordi võistlusedalad (kombineeritud mitmevõistlused, põdra- ja metsiselaskmised) 2011 aastal, millised ei ole
ametlikud võistlusalad ISSF võistlusmääruste järgi.
Võistluste juhendid on kõigile loetavad Eesti Laskurliidu kodulehel
      Field target laskevõistlused korraldatuna ENFTA ja TFTC poolt
 

Võistluskalendri koostaja: H. Kruus

Copyright © 2003 - 2018 • Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud: 01.01.2018 •