Laskesport  
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

 

EV Laskurliit

 

 

Blogi

 Laskespordialane blogi (RT/ EST) Team Runnarit (RT/ FIN) TargetTalk - RT forum
 2017  Gustav Lokotari mälestusvõistlus (300m), photos by E. Orasson 07.10 Rutja
   Saaremaa Sügis, photos by E. Orasson 30.09- 01.10 Kuressaare
 Kaiu RT Cup XII (50RT, 50RTMIX) photos by E. Orasson 16.09 Kaiu shooting range, EST
   Kaiu RT Cup XII (50RT, 50RTMIX) 16.09 Kaiu shooting range, EST
   Harju maavanema KV 22.09 Männiku
   Nordic Veterans Championship (50RT, 50RTMIX, 80RT) 01.09- 03.09 Eskilstuna SWE
   Shooter Cup (25/ 50m) photos by E. Orasson 19.08- 20.08 Männiku
   Eesti seenioride meistrivõistlused (50RT, 50RTMIX) photos by E. Orasson 05.08 Tartumaa Tervisespordikeskus
    Eesti seenioride meistrivõistlused (50RT, 50RTMIX) 05.08 Tartumaa Tervisespordikeskus
   Kaiu RT Open (10RT, 10RTMIX, 50RT, 50RTMIX) 29.07- 30.07 Kaiu 
   Kaiu RT Open (10RT, 10RTMIX, 50RT, 50RTMIX) photos by E. Orasson 29.07- 30.07 Kaiu
   Eesti meistrivõistlused (50RT, 50RTMIX), photos by E. Orasson 08.07- 09.07 Tartumaa Tervisespordikeskus
   Vilbergide 41. karikavõistlus (50RT), photos by E. Orasson 02.07 Kaiu lasketiir
   Vilbergide 41. karikavõistlus (50RT) 02.07 Kaiu lasketiir
   ENFTA MV 4. etapp/ Estonian Championship 4.stage (field- target shooting) 01.07- 02.07 Vellavere
   Eesti karikavõistlused (100RE), photos by E. Orasson 01.07 Valtu
   Tõives Raudsaare 1. karikavõsitlus (50RT, VJM- 4), photos by E. Orasson 24.06- 25.06 Elva
   Tõives Raudsaare 1. karikavõsitlus (50RT, VJM- 4) 24.06- 25.06 Elva, Tartumaa Tervisespordikeskus
 ENFTA MV 3.etapp / Estonian Championship 3.stage (field- target shooting) 16.06- 18.06 Hiiumaa
   Kaitseliidu KV, photos by E. Orasson 10.06 Männiku lasketiir
 SVA:n Kevätkisa ja maaottelu Suomi-Viro, seeniorlaskurite FIN- EST maavõistlus, 27.05 Suomatka FIN
   ENFTA MV 2.etapp / Estonian Championship 2.stage (field- target shooting) 20.05- 21.05 Jõulumäe
   ENFTA MV 1.etapp / Estonian Championship 1.stage (field- target shooting) 29.04- 30.04 Vaela Harjumaa
   Jüriöö karikavõistlus, photos by E. Orasson 23.04 Männiku
   E. Rikandi memoriaalvõistlus, photos by E. Orasson 22.04 Männiku
   E. Norgani X mälestusvõistus (AP, AR) photos by E. Orasson 01.04 Käina, Hiiumaa
   J. Kärneri laskevõistlus, photos by E. Orasson 26.03   
   Hiiumaa karikavõitlus (AP, AR) photos by E. Orasson, 18.03 Käina, Hiiumaa
 EMS Jõud meistrivõistlused, photos by E. Orasson 12.03 Haapsalu
   European Championship 10m (AP, AR, 10RT, 10RTMIX) 06.03- 12.03 Maribor SLO
   Ilmar Randma karikavõistlus (AP, AR, 10RT/MIX, tulirelvad) photos by E. Orasson 24.02- 26.02 Haapsalu
   Eesti meistrivõistlused (AP, AR, 10RT, 10RTMIX) photos by E. Orasson 11.02- 12.02 Männiku, Narva
 PPI 48 (field- target shooting) 11.03 Tartu
 42. Raplamaa auhinnavõistlus (AP, AR) photos by E. Orasson 04.02- 05.02 Kuimetsa
   J. Pruksi karikavõistlus (AP, AR) photos by E. Orasson 27.01- 29.01 Ülenurme
   Audentse karikavõistlus- finaal (AP) photos by E. Orasson 22.01 Männiku
   PPI 48 (field- target shooting) 21.01 Tartu
   Polonia Cup (AP, AR) photos by E. Orasson 12.01- 15.01 Vilnius, LTE
   xCursor - th electronic targeting system for rifle and small rifle shooting
   
2016  KL MäLK jõulupidu, photos by E. Orasson 21.12 Männiku
   Eesti karikavõistlused (10RT, 10RTMIX+ finaal) photos by E. Orasson 17.12- 18.12 Elva
   Eesti karikavõistlused (AP, AR) photos by E. Orasson 10.12 Narva
   PPI 48 (field- target shooting) 19.11 Pärnu
   SVA:n Syyskisa, SVA Sügisvõistlus (AP, AR, 10RT/MIX) 19.11- 20.11 Vierumäki, FIN
   Arvi Tiinuse memoriaalvõistlus (AP, AR, 10RT/MIX) 12.11- 13.11 Toijala, FIN
   ENFTA hooaja lõpetamine (field- target shooting)
   Gustav Lokotari mälestusvõistlus, 22.10 Väluste
   Hiiumaa karikavõistluste I etapp (AP, AR) 15.10 Käina, Hiiumaa
   A. Manfeldsi IX memoriaalvõistlus, 09.10 Aizpute LAT
   Muhu Karikas (long range shooting) Muhu saar ja Saaremaa Sügis (tulirelvad), 01.10- 02.10 Kuressaare
   MV 6.etapp / Estonian Champ 6.stage (field- target shooting) 10.09- 11.09 Vaela
   Kaiu XI RT CUP (50RT) photos by E. Orasson, 10.09 Kaiu
   Shooter Cup 2016 (25m, püstol) 27.08- 29.08 Männiku
   Boris Niineoru VI memoriaalvõistlus (50RT) 27.08 Elva, Tartumaa Tervisespordikeskus

 

 Põhjamaade seenioride meistrivõistlused liikuva märgi laskmises (50RT/MIX, 100RE) 27.08- 28.08 Åland Islands, AX
   XXVI World Field Target Championship (photos by ENFTA) 16.08- 20.08 Lissabon, POR
   XXVI World Field Target Championship (photos by ENFTA) 16.08- 20.08 Lissabon, POR
   XXVI World Field Target Championship (photos by ENFTA) 16.08- 20.08 Lissabon, POR
   XXVI World Field Target Championship 16.08- 20.08 Lissabon, POR
 27th MLAIC World Championships, 4th day (replika, mustaruuti, blackpowder shooting) 13.08- 21.08 HUN
 27th MLAIC World Championships, 3nd day(replika, mustaruuti, blackpowder shooting) 13.08- 21.08 HUN
   27th MLAIC World Championships, 2nd day (replika, mustaruuti, blackpowder shooting) 13.08- 21.08 HUN
   27th MLAIC World Championships, 1st day (replika, mustaruuti, blackpowder shooting) 13.08- 21.08 HUN
   MV 5.etapp / Estonian Champ 5.stage (field- target shooting) 06.08- 07.08 Vellavere
   Enn Merivälja VI memoriaalvõistlus (50RT) 17.07 Elva, Tartumaa Tervisespordikeskus
   EJSL Eesti karikavõistlused (VJM-4/ 50RT) 16.07 Viidike
   Liikuva märgi MM, 14.07- 23.07 Shul, GER
   Europen Field target Championship 2016, photos by ENFTA, 14.07- 17.07 Sarlóspuszta, HUN
   Europen Field target Championship 2016, 14.07- 17.07 Sarlóspuszta, HUN
   Eesti meistrivõistlused (50RT) photos by E. Orasson, 01.07- 03.07 Elva
   Eesti meistrivõistlused (50RT) 01.07- 03.07 Elva
   MV 4.etapp / Estonian Champ 4.stage (field- target shooting) 01.07- 03.07 Leemeti
   MV 3.etapp / Estonian Champ 3.stage (field- target shooting) 11.06- 12.06 Jõulumäe, Pärnu
   Baltic Cup (10,25, 50m/ 50RT, 50RTMIX) photos by E. Orasson, 02.06- 05.06 Elva
   Baltic Cup (10,25, 50m/ 50RT, 50RTMIX) 02.06- 05.06 Elva
   SVA:n Kevätkisa, SVA Kevadvõistlused (25m, 50m, 100m - 50RT, 100RE) Suomatka lasketiir, FIN
   EMSL Jõud meistrivõistlused (25m, 50m, 50RT/MIX) 14.05- 15.05 Elva
   MV 2.etapp / Estonian Champ 2.stage (field- target shooting) 13.05- 14.05 Vellavere
   44. Heli Rassi memoriaalvõistlused (10, 25, 50m 50RT/MIX) photos by E. Orasson, 29.04- 01.05 Elva
   44. Heli Rassi memoriaalvõistlused (10, 25, 50m 50RT/MIX) 29.04- 01.05 Elva
   MV 1.etapp / Estonian Champ 1.stage (field- target shooting) 23.04- 24.05 Vaela
   Longshot 2016 (1000m) 23.04- 24.04  Międzyrzecz, POL
   Tartu linna lahtised meistrivõistused, photos by E. Orasson, 16.04 Elva
 E. Norgani mälestusvõistlus (AP, AR) photos by E. Orasson, 10.04 Käina Hiiumaa
   SVA meistrivõistlused (AP, AR) 09.04 Loviisa, FIN
   42. Põlva karikavõistlused, photos by E. Orasson, 02- 03.04 Põlva
   Hiiumaa karikavõistlused, 5. osavõistlus (AP, AR) photos by E. Orasson, 20.03 Käina Hiiumaa
   ENFTA PPI48 (field- target shooting) 19.03 Tallinn, Audentese lasketiir
   EMSL Jõud meistrivõistlused (AP, AR) photos by E. Orasson, 12.03- 13.03 Haapsalu
   Ilmar Randma karikavõistlused (AP, AR, 10RT) photos by E. Orasson, 04.03- 06.03 Haapsalu
   Raul Krusta XXIX mälestusvõistlus (10RT, 10RTMIX) photos by E. Orasson, 27.02 Männiku
   Soome meistrivõistlused liikuva märgi laskmises- seeniorid (10RT, 10RTMIX), 20.02- 21.02 Tampere, FIN
   ENFTA PPI48 (field- target shooting) 20.02 Tartu
   Eesti meistrivõistlused (AP, AR) photos by E. Orasson, 13.02 Narva
   Eesti meistrivõistlused (10RT) photos by E. Orasson, 06.02 Haapsalu
   Tampere õhkrelvade võistlus, Tampereen Ilma-asekilpailut  (AP, AR) 30.01 Tampere, FIN
   Raplamaa auhinnavõistlused ja Soome- Eesti juunioride maavõistlus (AP, AR) 24.01 Rapla
   ENFTA PPI48 (field- target shooting) 16.01 Tartu

 

 Tammikuun ilmapistooli kisat (AP) 16.01 Lahti, FIN
   Espoo Open (AR, AP) 09.01- 10.01 Espoo- Tapiola, FIN
   Swedish Cup (AR, AP) SWE 
   

2015

 MäLK jõulupidu, photos by E. Orasson 21.12 Männiku
   Eesti karikavõistlused ja võistkondlikud MV (10RT, 10RTMIX) photos by E. Orasson 19.12 Elva
   Kupittaan Kisat (AP, AR) 12.12- 13.12 Turu linn, FIN
   Eesti KV ja Eesti võistkondlikud meistrivõistlused (AP, AR) photos by E. Orasson, 12.12 Narva
   Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused (AP, AR, 10RT) photos by E. Orasson, 05.12- 06.12 Põlva
   Polish Open (AP, AR) 27.11- 29.11 Bialystok, POL
   SVA:n Syyskisa - Sügisvõistlus (AP, AR, 10RT/MIX) photos by E. Orasson, 21- 22.11 Vierumäki, FIN
   SVA:n Syyskisa - Sügisvõistlus (AP, AR, 10RT/MIX) 21- 22.11 Vierumäki, FIN
   Elmar Kivistiku XI mälestusvõistlus, photos by E. Orasson (AP, AR) 07.11 Tabivere
   A. Tiinuse memoriaalvõistlus (AR, AP, 10RT/MIX) Toijala, FIN
   Muhu Karikas (LRS) photos by E. Orasson 24.10 Koguva Muhumaa
   Muhu Karikas (LRS) 24.10 Koguva Muhumaa
   Saaremaa Sügis (tulirelvad) 25.09- 27.09 Kuressaare Saaremaa
   Kaiu Karikas 2015 (6- võistlus) 20.09 Kaiu
   Kaiu X RT CUP (50RT) 19.09 Kaiu
 WFTC (field- target shooting) 22.08- 23.08 Moletai, LIT
   WFTC photos by ENFTA (field- target shooting) 22.08- 23.08 Moletai, LIT
   ENFTA lahtised meistrivõistlused 6. etapp (field- target shooting) 12.08- 13.09 Vaela
 ENFTA lahtised meistrivõistlused 5. etapp (field- target shooting) 08.08- 09.08 Vellavere
   Hämee piirkondlikud meistrivõistlused (50RT, 50RTMIX) 01.08- 02.08 Suomatka, FIN
 Euroopa meistrivõistlused (field- target shooting) 18.07- 19.07 Zumárraga, ESP
 SVA:n mestaruuskilpailut riistamaalilajeissa, SVA MV (50RT, 100RE) 11.07- 12.07 Koski TL, FIN
 14. Eestimaa Suvemängud- laskesport, photos by E. Orasson (AP, AR) 11.07- 12.07 Kuressaare Saaremaa
   Salon 47. Ampumakisat, 04.07- 05.07 Halikon Hevonpään ampumarata, FIN
 Maailmameistrite vendade Vilbergide karikavõistlused (photos by E. Orasson) 03.07- 05.07 Kaiu
   ENFTA lahtised meistrivõistlused 4. etapp (field- target shooting) 04.07- 05.07 Vaela
   Eesti MV (photos by E. Orasson), 50RT 26.06- 28.06 Tartumaa Tervisespordikeskus
 Eesti MV (50RT) 26.06- 28.06 Tartumaa Tervisespordikeskus
   Padrunite lasketestide tulemused (.22LR, 50m) 25.06
   ENFTA lahtised meistrivõistlused 3. etapp (field- target shooting) 12.06- 14.06 Hiiumaa
 SVA:n Kevätkisa, Soome- Eesti seeniorlaskurite maavõistlus (E. Orasson) 50RT, 100RE, 24.05 Kangasala, FIN
   SVA:n Kevätkisa, Soome- Eesti seeniorlaskurite maavõistlus 50RT, 100RE 24.05 Kangasala, FIN
   TV- kilpailu (50RT) 17.05 Nokia, FIN
 EMSL Jõud meistrivõistlused (photos by Elmet Orasson) 50RT/MIX,16.05-17.05 Elva
   Lasketreening Toijalas (püstol) 16.05 Toijala, FIN
   ENFTA lahtised meistrivõistlused 2. etapp (field- target shooting) 15.05- 16.05 Vellavere
   Longshot 2015 (LRS) 24.04 Międzyrzecz, POL
   Heli Rassi 43. memoriaalvõistlused (photos by Elmet Orasson) 50RT, AR, AP... 24.04- 26.04 Elva
   Heli Rassi 43. memoriaalvõistlused 50RT, AR, AP... 24.04- 26.04 Elva
   ENFTA lahtised meistrivõistlused 1. etapp (field- target shooting) 25.04- 26.04 Vaela
   SVA meistrivõistlused kukkuvate märkide laskmises (10RT- falling targets) 12.04.2015 Kangasala, FIN
   Põlva 41. karikavõistlused maavalitsuse auhindadele (photos by Elmet Orasson) AP, AR, 10RT 04.04- 05.04 Põlva
   Ervin Norgani VIII mälestusvõistlus (photos by E. Orasson) AP, AR 29.03 Käina, Hiiumaa
   Ilmar Randma XXVI karikavõistlused (photos by E. Orasson) 10RT, 10RE, AP, AR... 13.03- 15.03 Haapsalu
   IPP 60 (Field Target shooting) 14.03 Audentese lasketiir, Tallinn
   Audentese AP seeriavõistluse finaal (photos by E. Orasson) AP 07.03 Audentese lasketiir, Tallinn
   Hiiumaa KV finaal (photos by E. Orasson) AP, AR 01.03 Käina, Hiiumaa
   Raul Krusta 28. memoriaalvõistlus (photos by E. Orasson) 10RT, 10RTMIX 28.02 Kaiu
   IPP 48 (Field Target shooting) 21.02 Tartu
   Kaiu laskurklubi V MV ja Eesti MV (10RT/MIX, ÕSS, 10RE, 10CA, AP) 13.02- 15.02 Kaiu
 Eesti meistrivõistlused (photos by E. Orasson) AR, AP 14.02 Narva
 Raplamaa Auhinnavõistlused ja Eesti seenioride MV (photos by E. Orasson) AR, AP 25.01 Rapla
   Hiiumaa KV (photos by E. Orasson) AR, AP 04.01 Käina, Hiiumaa
   Ülenurme GSK lahtised meistrivõistlused (photos by E. Orasson) AP, AR 03.01 Ülenurme 
   Swedish Cup 02.01- 05.01 Sävsjö, SWE
   

2014

 MäLK Jõulupidu 2014 (photos by E. Orasson) 18.12 KL Männiku lasketiir
 Hiiumaa lahtsed meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises (photos by E. Orasson) AP, AR 14.12 Käina Hiiumaa 
   Eesti karikavõistlused (photos by E. Orasson) AP, AR, 10RT 13.12 Narva
   Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused (photos by E. Orasson) AR, AP, 10RT 06- 07.12 Põlva
 V. Sidorovi memoriaalvõistlus (photos by E. Orasson) 10RT, AP, AR 29.11 Narva
   SVA:n Syyskisa, SVA Sügisvõistlus (photos by E. Orasson) 10RT/MIX, AP, AR, 15.11- 16.11 Vierumäki/ FIN
   SVA:n Syyskisa, SVA Sügisvõistlus (10RT/MIX, AP, AR) 15.11- 16.11 Vierumäki/ FIN
   Arvi Tiinuse 22. memoriaalvõistlused (RT, AP, AR) 08.11- 09.11 Toijala- Akaa
   Hiiumaa Karikavõistlused õhkrelvadest laskmises, 1. etapp (photos by E. Orasson) AP 02.11 Käina Hiiumaa
   ENFTA Cup stage 6 (Field- target shooting) 20- 21.09 Vaela, Harju maakond
   Kaiu Karikas/ sealaskurite 6- võistlus (RE, RT), 14.09 Kaiu
   Kaiu RT Cup (50RT) 13.09 Kaiu
   SAL:n Hämeen alueen mestaruuskilpailut 50m liikkuvan maalin lajeissa, 16.08- 17.08 Toijala (FIN)
   Eesti meistrivõistused VJM- 4 (RT, min cal .222Rem) 16.08 (photos & video by E. Orasson) Viidike
   Soome- Eesti maavõistlus (45+), Maaottelu Suomen- Viron veteraaniampujille, 02.08- 03.08 Männiku
   Field Target European Championship 2014 (awarding) 27.07 Jõulumäe, Pärnu maakond
   Field Target European Championship 2014, (third competition day) 27.07 Jõulumäe, Pärnu maakond
    Field Target European Championship 2014 (second competition day) 26.07 Jõulumäe, Pärnu maakond
    Field Target European Championship 2014 (first competition day) 25.07 Jõulumäe, Pärnu maakond
   Field Target European Championship 2014 (shooter groups) 25.07 Jõulumäe, Pärnu maakond
   Field Target European Championship 2014 (prologue), 24.07 Jõulumäe, Pärnu maakond
    ENFTA Cup stage 4 (Field- target shooting) 11- 13.07 Jõulumäe, Pärnu maakond
   European Championship of combined game shooting 04- 06.07, Hirvihaara, Soome/ FIN
   European Championship of combined game shooting (by MKMS) 04- 06.07, Hirvihaara, Soome/ FIN
   European Championship of combined game shooting (by Suomen ML) 04- 06.07, Hirvihaara, Soome/ FIN
   SFS mästerskap BSPA, SFS meistrivõistlused (50RT, 100RE) 14- 15.06 Sipoo, Soome
   ENFTA Cup stage 3 (Field- target shooting) 07- 08.06 Jõulumäe, Pärnu maakond
   SVA:n Kevätkilpailu, 25.05 Kangasala, Soome
   ENFTA Cup stage 2 (Field- target shooting) 17- 18.05 Konguta, Tartu maakond
   Kevätkarju 2014, 18.05 Sipoon ampumarata, Soome
   ENFTA OC stage 1 (Field- target shooting) 19.04. 20.04 Vaela, Harju maakond
   Põlva 40. karikavõistlused maavalitsuse auhindadele (AP, AR, 10RT, 10RTMIX, 10RE, 10CA, ...) 29.03- 30.03
   Põlva 40. karikavõistlused maavalitsuse auhindadele (photos by Elmet Orasson) 29.03- 30.03 
   EMSL Jõud meistrivõistlused (AP, AR) photos by Elmet Orasson 16.03
   Soome meistrivõistlused (AP, AR) Turu linn, Soome 14.03- 16.03
   Running target shooting in France, (by French Shooting Federation)
 2014 European Championship 10m, (by French Shooting Federation)
 2014 European Championship 10m, (by Hungarian Shooting Federation) Moskva
 2014 European Championship 10m, 05.03 Moskva
 2014 European Championship 10m, 04.03 Moskva
 2014 European Championship 10m, (by Polish Sport Shooting Federation) Moskva
 2014 European Championship 10m, 03.03 Moskva
 2014 European Championship 10m, 02.03 Moskva
 2014 European Championship 10m, 01.03 Moskva
 2014 European Championship 10m, 28.02 Moskva
 ENFTA PP40 - II (Field- target shooting) 15.02 Tartu
 ENFTA PP40 - I (Field- target shooting) 15.02 Tartu
 Eesti meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises (10RT, AP, AR) 15.02 Narva
 Raplamaa Auhinnavõistlused, Eesti seenioride MV (AP, AR) photos by Elmet Orasson 09.02 Rapla
 Kaiu lahtised IV meistrivõistlused (10RT, AR, 10CA, 10RE, ÕSS) photos by Kaidu Jalakas 31.01- 02.02 Kaiu
 Kaiu lahtised IV meistrivõistlused (10RT, AR, 10CA, 10RE, ÕSS) 31.01- 02.02 Kaiu
 Kaiu lahtised IV meistrivõistlused (10RT, AR, 10CA, 10RE, ÕSS) photos by Elmet Orasson 31.01- 02.02 Kaiu
 ENFTA PP40 (Field- target shooting) 18.01 Tartu
 Swedish Cup, (AR, AP) SWE 

2013

 KL MäLK Jõulupidu, photos by Elmet Orasson 18.12 KL Männiku lasketiir
 Eesti karikavõistlused (AR, AP, RT) photos by Elmet Orasson  14.12 Narva
 Kupittaan Kisat (AR, AP) Turu linn, Soome
 Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused, õhk- ja tulirelvad 07.12- 08.12 Põlva
 Kurre Cup 2013 (AR 3x20) Mikkeli, Soome
 V. Sidorov`i XIX memoriaalvõistlused (10RT, AP, AR) photos by Elmet Orasson 29.11- 30.11 Narva
 Hungarian Open (AR, AP, 10RT, 10RTMIX) 28.11- 30.11 Győrszentiván, HUN 
 SVA:n Syyskilpailu - SVA Sügisvõistlus (RT, AP, AR) photos by Elmet Orasson 16- 17.11 Vierumäki, Soome
 SVA:n Syyskilpailu - SVA Sügisvõistlus (RT, AP, AR) 16.11- 17.11 Vierumäki, Soome
 ENFTA PP40 - 2. stage (Field- target shooting) 17.11 Tallinn 
 21. Arvi Tiinuksen muistokilpailu (RT, AP, AR) photos by Elmet Orasson 09.11- 10.11 Toijala, Soome
 21. Arvi Tiinuksen muistokilpailu (RT, AP, AR) 09.11- 10.11 Toijala, Soome
 Muhu Karikas 2013 (LRS - long range shooting) photos and video by Elmet Orasson 26.10 Muhu saar
 Muhu Karikas 2013 (LRS - long range shooting) 26.10 Muhu saar
 ENFTA PP 40 - 1. stage (Field- target shooting) 26.10 Pärnu
 ENFTA Open FT Cup 7. stage (Field- target shooting) 21.09 Vaela
 Portugali meistrivõistlused - Campeonato Nacional de Field Target (Field- target shooting) 13.10 Portugal
 ENFTA Open FT Cup 6. stage (Field- target shooting) 14.09- 15.09 Vaela
 Three Nations Cup 2013 (Field- target)  06.10 GER
 Kaiu Karikas (kuuevõistlus/ kuusiottelu, 50RT+ combi) 15.09 Kaiu
 Kaiu RT CUP VIII (50RT) 14.09 Kaiu
 Field- target World Championship 2013 - (by HFTA) 30.08- 01.09 Ebern, GER 
 Field- target World Championship 2013 - 30.08- 01.09 Ebern, GER 
 Field- target World Championship 2013 - 1. day, 2. day 30.08- 01.09 Ebern, GER 
 Field- target World Championship 2013 - 29.08, 30.08, 31.08, 01.09 (by W.Einwag) 30.08- 01.09 Ebern, GER 
 Field- target World Championship 2013 - 1. day, 2. day, 3. day (by R.Gröning) 30.08- 01.09 Ebern, GER 
 Field- target World Championship 2013 - Presentation ceremony (by R.Gröning) 30.08- 01.09 Ebern, GER 
 Field- target World Championship 2013 - Awarding (by ENFTA) 30.08- 01.09 Ebern, GER
 Field- target World Championship 2013 - Reshooting (by ENFTA) 30.08- 01.09 Ebern, GER
 Field- target World Championship 2013 - Competition (by ENFTA) 30.08- 01.09 Ebern, GER
 Field- target World Championship 2013 - Groups and Teams, (by ENFTA) 30.08- 01.09 Ebern, GER
 Boris Niinoru III memoriaalvõistlused (50RT, 10RT, 50RE, VJM- 4, AP60) 31.08- 01.09 Männiku
 SEB meeskonnakoolitus (field- target) 23.08 Vaela
 Estonian International Open EIO II/ Estonian International Open - Competition (Field- target) 16.08- 18.08 Vellavere 
 Estonian International Open EIO II/ Estonian International Open - Teams (Field- target) 16.08- 18.08 Vellavere 
 Põhjamaade meistrivõistlused (seeniorid- püstoli laskealad) 16.08- 18.08 Gävle, Rootsi
 Eesti meistrivõistlused jooksva metssea laskmises (50RT VJM- 4, cal. 222 Rem) 04.08 KL Männiku
 Enn Merivälja III memoriaalvõistlused (50RT, 50RE, VJM- 4) 03.08 Männiku
 VIII Open International Euskadi (Field- target shooting) 06.07- 07.07 Baskimaa, Hispaania
 VIII Open International Euskadi (Field- target shooting) 06.07- 07.07 Baskimaa, Hispaania
 VIII Open International Euskadi + videod (Field- target shooting) 06.07- 07.08 Baskimaa, Hispaania
 European Shooting Championship 25m, 50m, 300m 21.07- 02.08 Osijek, CRO
 Ville Häyrinen`i praktiline seminar - liikuva märgi laskmine (RT), by Elmet Orasson 20- 21.07 Männiku
 Ville Häyrinen`i praktiline seminar - liikuva märgi laskmine (RT), 2. päev, 21.07 Männiku
 Ville Häyrinen`i praktiline seminar - liikuva märgi laskmine (RT), 1. päev, 20.07 Männiku
 Estonian International Open EIO - Competition (Field- target shooting) 12.07- 14.07 Vellavere
 Estonian International Open EIO - Prologue (Field- target shooting) 12.07- 14.07 Vellavere
 Estonian International Open EIO - Teams (Field- target shooting) 12.07- 14.07 Vellavere
 Liikuva märgi laskruite suvepäevad (by Elmet Orasson) 05.07- 07.07 Rannu Jahimaja
 Liikuva märgi laskurite suvepäevad 05.07- 07.07 Rannu Jahimaja
 Elva RT Cup 2013 (10RT) 28.06- 29.06 Tartumaa Tervisespordikeskus
 Eesti meistrivõistlused (50RT, 50RTMIX) 28.06- 30.06 Tartumaa Tervisespordikeskus
 Rahvusvaheline laskespordiveteranide võistlus, 21.06- 23.06, Pilsen, Tsehhi
 ENFTA Open FT Cup 3. stage competition (Field- target shooting), 15.06- 16.06 Vellavere
 ENFTA Open FT Cup 3. stage training camp (Field- target shooting), 15.06- 16.06 Vellavere
 Open Ibérico 2013 (Field- target shooting) 08.06- 09.06 Portugal
 Rahvusvaheline jooksva metssea laskevõistlus (50RT), 31.05- 02.06 Walldorf, Saksamaa 
 Balti Karikavõistlused, Baltic Cup (by E. Orasson) 30.05- 02.06, Tartumaa Tervisespordikeskus
 Balti Karikavõistlused, Baltic Cup (by H. Reinomägi) 30.05- 02.06, Tartumaa Tervisespordikeskus
 Balti Karikavõistlused, Baltic Cup 30.05- 02.06, Tartumaa Tervisespordikeskus
 SVA:n Kevätkisat, Soome- Eesti laskespordiveteranide maavõistlus, (by Elmet) 25.05- 26.05 Kangasala, Soome
 SVA:n Kevätkisat, Soome- Eesti laskespordiveteranide maavõistlus, 25.05- 26.05 Kangasala, Soome
 ENFTA Open FT Cup 2. stage competition (Field- target shooting), 17.05- 19.05 Pärnu, Jõulumäe
 ENFTA Open FT Cup 2. stage training camp (Field- target shooting), 17.05- 19.05 Pärnu, Jõulumäe
 ENFTA Open FT Cup 2. stage prologue (Field- target shooting), 17.05- 19.05 Pärnu, Jõulumäe
 Jõud meistrivõistlused (10RT, 50RT, 50RTMIX) 17.05- 19.05 Tartumaa Tervisespordikeskus
 Longshot VI, 26.04- 28.04 Poola
 41. Heli Rass`i memoriaalvõistlused (10RT, 50RT, 50RTMIX) 26.04- 28.04 Tartumaa Tervisespordikeskus
 ENFTA Open FT Cup 1. stage (Field- target shooting), 27.04- 28.04 Vaela
 ENFTA PP30 Finaal (Field- target shooting), 13.04 Tallinn
 Männiku Kevad 2013, FPM, 13.04 Männiku 
 Männiku Kevad 2013, 10RT, 06.04 Männiku 
 Põlva KV Maavalitsuse rändauhindadele, 10RT, 30.03 Elva lasketiir
 ENFTA PP30 (Field- target shooting), 16.03 Pärnu  
 SFS meistrivõistlused liikuva märgi laskmises/ SFS Mästerskaptävlin, 02.03 Porvoo, Soome
 European Championship 10m (Venemaa LL), 24.02- 03.03 Taani, Odense
 European Championship 10m, 24.02- 03.03 Taani, Odense
 European Championship 10m, 24.02- 03.03 Taani, Odense
 ENFTA PP30 (Field- target shooting), 16.02 Tartu 
 Kaiu laskurklubi III meistrivõistlused AP, 10RE/ CA, 10RT, 10RTMIX, ÕSS, 01- 03.02 Kaiu
 ENFTA PP30 (Field- target shooting), 19.01 Tallinn
2012  MäLK jõulupidu ja .zip fail 9,25MB (photos by Elmet Orasson) 20.12. 2012
 MäLK jõulupidu 20.12 Männiku
 Eesti karikavõistlused (photos by Elmet Orasson) 15.12 Narva
 Kaiu Open 2012 AP, RE, RT, ÕSS photos by Elmet Orasson 23- 25.11, Kaiu
 Kaiu Open 2012 AP, RE, RT, ÕSS 23- 25.11, Kaiu
 ENFTA PP30 II osavõistlus (Field- target shooting), 18.11 Tartu
 SVA:n Syyskilpailu - SVA Sügisvõistlus õhkrelvadest laskmises, (videos by Elmet Orasson) 17- 18.11 Vierumäki
 SVA:n Syyskilpailu - SVA Sügisvõistlus õhkrelvadest laskmises, (photos by Elmet Orasson) 17- 18.11 Vierumäki
 SVA:n Syyskilpailu (photos by Elmet Orasson) .zip fail (70,6 MB), 17- 18.11 Vierumäki, Soome
 SVA:n Syyskilpailu - SVA Sügisvõistlus õhkrelvadest laskmises, 17- 18.11 Vierumäki, Soome
 XX Arvi Tiinuse mälestusvõistlu - XX Arvi Tiinuksen Muitsokilpailu, 10- 11.11 Viiala, Soome (viide TUA kodulehele)
 XX Arvi Tiinuse mälestusvõistlus, 10- 11.11 Viiala, Soome

 ENFTA PP30 I osavõistlus (Field- target shooting), 28.10 Tallinn
 Walther LG400 Alutec Running Target (RT air rifle/ cal.177) 27.10 Männiku 
 MäLK RT Open II osavõistlus, 27.10 Männiku
 ENFTA Open FT Cup Finale (FT) 22.09 Vaela, Kiili vald, Harju maakond
 Kaiu Karikas 2012 (laskurite 6- võistlus/ ottelu) 16.09 Kaiu lasketiir 
 Kaiu RT Cup VII ja Eesti - Soome RT maavõistlus/ Suomi - Viro RT maaottelu (50RT) 15.09 Kaiu lasketiir 
 Kaiu RT Cup VII (50RT - test) 14.09 Kaiu lasketiir
 ENFTA Open FT Cup 6. stage (FT, 100 targets, photos by ENFTA) 08- 09.09 Vaela, Kiili vald, Harju maakond
 ENFTA Open FT Cup 6. stage (FT, 100 targets) 08- 09.09 Vaela, Kiili vald, Harju maakond
 World Field Target Championships (FT) photos by ENFTA, 16- 19.08 Isfjorden, Rauma, Norway
 World Field Target Championships (FT) 16- 19.08 Isfjorden, Rauma, Norway 
 ENFTA Open FT Cup 5. stage 04- 05.08 Vellavere, Tartumaa
 Enn Merivälja II memoriaalvõistlus ja Soome - Eesti veteranide maavõistlus (50RT, 50RTMIX) 04.08 Männiku 
 ENFTA Open FT Cup 4. stage (FT, 150 targets) 20- 22.07 Tartumaa  
 International Open in Germany (FT), Deutsche Meisterschaft Field Target 2012 (FT) 
 Eesti Meistrivõistlused laskmises ja Elva RT Cup (10RTM, 50RTM) 29- 30.06, Elva 
 Baltic Cup 2012 I (FT), 29.06- 01.07 Leedu, Lithuania
 Baltic Cup 2012 II (FT), 29.06- 01.07 Leedu, Lithuania 
 MäLK RT Cup II osavõistlus (50RT, 50RTMIX) ja Männiku RT lasketiiru varikatuse ehitus 10.06 Männiku
 Itaalia Meistrivõistlused Field- Target laskmises 2012 + pildid eelmistest võistlustest Itaalias 
 ENFTA Open FT Cup 3. stage (FT), 02- 03.06 Tartumaa, Konguta 
 SVA:n Kevätkisa (50RT, 100RE) 26.05 Kangasalan ampumaradalla - Suomi, Finland
 ENFTA Open FT Cup 2. stage (FT), 19- 20.05 Harjumaa, Vaela 
 EMSL Jõud Meistrivõistlused (10RTM, 50RTM, 50RTMIXM) 18- 20.05 Elva
 Lithuanian Cup 2012 1. stage (FT), 13.05 Leedu, Lithuania 
 Täiskaliibrilise püstoli I osavõistlus (25m), 12.05 Männiku 
 Grand Prix of Liberation 2012, Pilsen, Tšehhi
 Täiskaliibrilise püstoli I osavõistlus (25m), 05.05 Männiku 
 ENFTA Open FT Cup 1. stage (FT), 28- 29.04 Pärnumaa, Jõulumäe 
 XXXX Heli Rass`i memoriaalvõistlused (10RTM, 50RTM) 27- 28.04 Elva, Tartumaa Tervisespordikeskus 
 Männiku Kevad (50RTM) 21.04 Männiku
 Männiku Kevad (AP, 10RTM, 10REM, 50RTM) 14.04 Männiku
 ENFTA PP20 Finaal (FT), 25m, 07.04 Audentese lasketiir - viide TFTC pildialbumile 
 Põlva 38. Karikavõistlused Maavalitsuse rändauhindadele (10RTM), 31.03 Põlva
 Männiku Jahipraktiline I, metsiselaskmine, õhupüstol, 10m, Tallinn (FT) - viide TFTC pildialbumile 24.03
 ENFTA PP20 Field- target shooting, 25m, Pärnu (FT) - viide TFTC pildialbumile 10.03
 Euroopa Meistrivõistlused 10m, European Championships 10m, 19.02 Vierumäki Soome
 Euroopa Meistrivõistlused 10m, European Championships 10m (RT), 18.02 Vierumäki Soome
 European Championships 10m, Vierumäki Soome
 European Championships 10m, Vierumäki Soome
 European Championships 10m, Vierumäki Soome
 European Championships 10m, Vierumäki Soome
 ENFTA PP20 Field- target shooting, 25m, Tallinn (FT) - viide TFTC pildialbumile 18.03
 Eesti MV õhkrelvadest laskmises, 11.02 Narva 
 ENFTA Field- Target shooting, Tartu PP20 (FT) - viide TFTC pildialbumile 21.01 

2011

 MäLK 2011 Jõulupidu, 29.12, Männiku
 Eesti Karikavõistlused, LM/ RT 10m, 10.12 Elva
 V. Sidorov`i XVII mälestusvõistlused laskmises, 25- 26.11, Narva
 Üle- Eestilise laskepäeva võistlus Audentese lasketiirus - viide TFTC pildialbumile 30.10
 ENFTA Field- Target shooting lahtiste Meistrivõistluste VI etapp (FT) - viide TFTC pildialbumile 24.09 
 Leedu MV 5. etapp (FT) - viide Leedu FTSA pildialbumile
 Kaiu Karikas 2011 (laskurite 6- võistlus), 18.09, Kaiu
 Kaiu RT Cup VI - 17.09, Kaiu
 Field- Target Worlds 2011, Itaalia - viide ENFTA pildialbumile 02- 04.09 
 Field- Target Worlds 2011, Itaalia - viide Itaalia FT kodulehele 02- 04.09
 ENFTA Field- Target lahtiste Meistrivõistluste V etapp (FT) - viide TFTC pildialbumile 20.08
 Laskespordiklubi MäLK Auhinnavõistlused, 21.08, Männiku
 Laskespordiklubi MäLK Auhinnavõistlused (RT), 20.08, Männiku
 Enn Meriväli I Memoriaalvõistlus (RT), 06.08, Männiku
 ENFTA Field- Target lahtiste Meistrivõistluste IV etapp (FT) - viide TFTC pildialbumile 06- 07.08
 Euroopa Meistrivõistlused laskmises, Belgrad, Serbia  - viide ametliku kodulehe pildikataloogidele 31.07- 14.08
 Euroopa Meistrivõistlused laskmises, Belgrad, Serbia (RT) - viide Venemaa LF kodulehe piltidele 31.07- 14.08
 Euroopa Meistrivõistlused laskmises, Belgrad, Serbia (RT) - viide RIA Novosti piltidele, 31.07- 14.08
 Euroopa Meistrivõistlused laskmises, Belgrad, Serbia - videod, 31.07- 14.08
 Eesti seenioride Meistrivõistlused (RT), 30.07- 31.07 Tartumaa Tervisespordikeskus
 Venemaa Field Targeti Assotsiatsioon (FT) - viide pildialbumitele 2007 - 2011
 Balti Karikavõistlused/ Baltic Cup 2011 (FT) - viide Läti NFTA pildialbumile
 Balti Karikavõistlused/ Baltic Cup 2011 (FT) - viide ENFTA pildialbumile 15- 17.07
 Balti Karikavõistlused/ Baltic Cup 2011, prologue (FT) - viide ENFTA pildialbumile 15- 17.07
 XXXV Vilbergide Karikavõistlused (RT), 08.07, Kaiu
 ENFTA Field- Target lahtiste Meistrivõistluste III etapp (FT) - viide TFTC pildialbumile 02- 03.07
 Eesti Meistrivõistlused 2011 (RT), 02.07, Elva, Tartumaa Tervisespordikeskus
 ENFTA Field-Target lahtiste Meistrivõistluste II etapp (FT) - viide TFTC pildialbumile 18.06, Vaela küla
 ENFTA Field-Target lahtiste Meistrivõistluste I etapp (FT), 28.05, Vaela küla, Harjumaa
 ENFTA Field-Target lahtiste Meistrivõistluste I etapp (FT) - viide TFTC pildialbumile 28.05, Vaela küla, Harjumaa
 Field- target`i hooaja esimene lasketreening õhkrelvadest (FT), 22.05, Männiku
 Harjumaa lahtised Meistrivõistlused (RT), 21.05, Männiku
 EMSL Jõud Meistrivõistlused (RT), 14.05, Elva, Tartumaa Tervisespordikeskus
 MäLK RT CUP I osavõistlus ja Männiku Põdralaskmise I osavõistlus, 07.05 Männiku
 XXXIX Heli Rass`i mälestusvõistlus, 30.04 Elva, Tartumaa Tervisespordikeskus
 Põlva XXXVII Karikavõistlused, 09- 10.04 Põlva lasketiir
 Soome Meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises, 11- 13.03 Vierumäki, Soome
 Kaiu metsise ja põdralaskmise võistlused, 06.02 Kaiu
 Kaiu Meistrivõistlused liikuva märgi laskmises (RT), 05.02 Kaiu
 Matti Jõgi liikuva märgi (RT) laskurite koolitus - II päev, 30.01 Männiku
 Matti Jõgi liikuva märgi (RT) laskurite koolitus - I päev, 29.01 Männiku
 Männiku RT kolmevõistlus 2011, 23.01, Männiku
 Polonia Cup 2011. Vilnius, Leedu
 Männiku Metsiselaskmine I osavõistlus koos TFTC laskuritega 08.01, Männiku
 Männiku Metsiselaskmine I osavõistlus koos TFTC laskuritega - viide TFTC pildialbumile 08.01, Männiku
2010  Männiku RT Open VI osavõistlus 19.12.2010
 V. Sidorov`i XVI mälestusvõistlused Narvas 27.11.2010
 Noorte laskelaager Männikul 25.10.2010
 Männiku Opet RT IV osavõistlus (running target) 17.10.2010
 Kaiu Karikas 2010. Kaiun RT Kuusiottelu 2010. (running target) 19.09.2010
 Kaiu RT CUP V. Eesti - Soome "Jooksva metssiga/ villikarju" maavõistlus/ maaottelu.18.09.2010
 Õhkrelvade diaboolide testimine - tulemustega 15.09.2010
 50. ISSF Maailmameistrivõistlused laskespordis, München, Saksa Liitvabariik 29.07- 11.08.2010
 Vene Föderatsiooni Laskurliidu pildid laskevõistlustelt 2008 - 2010
 Laskespordiklubi MäLK Auhinnavõistlused Männikul 22.08.2010 (püstoli laskeharjutus, autasustamine)
 Laskespordiklubi MäLK Auhinnavõistlused Männikul 20.08.2010 (püssi laskeharjutused, running target)
 Eesti Meistrivõistlused seenioridele 31.07.2010 (running target)
 Kaiu Laskespordiklubi Meistrivõistlused (liikuv märk) 06 veebruaril 2010 Kaiu Lasketiirus
 MäLK RT Grand Prix I etapp 23.01.2010; MäLK RT kolmevõistlus 24.01.2010 (running target)
 Kaiu Laskurklubi Meistrivõistlused 06.02.2010
 MäLK RT CUP I etapp 12.06.2010
 2009  Tallinna Meistrivõistlused 09. mai 2009.a.
 2008  Soome - Eesti laskeveteranide maavõistlus 30. mail 2008 Kangasalal, Soomes
 Areena Cup 2008. Vierumäki, Soome 29. detsember 2008
2006  Harjumaa Meistrivõistlused laskmises, Männiku lasketiir
2005  TM Meistrivõistlused laskmises, 03- 04.09.2005, Männiku lasketiir
 Laskespordiklubi MäLK 2005 aasta Jõulupidu, Männiku lasketiir

 Ajaloolised pildid laskmisest- laskespordist:

 Pilte laskespordi ajaloost
 Laskevõistlused Kirovi NKK lasketiirus 1980- ndate aastate alguses "Jooksva metssea" laskeharjutuses
 KS Dünamo lasketiirus laskurid 1984 aastal
 Elva lasketiir ja jahilasketiir 1980- ndate aastate alguses

NB!

Pildid, millised on käesoleval kodulehel ja viidatud interneti aadressil http://picasaweb.google.com/hannes.kruus/
kuuuluvad Eesti Vabariigi autorikaitse seadusega kaitstuks ja nende kasutamine ning levitamine ilma piltide autori
Hannes Kruus`i nõusolekuta on rangelt keelatud.
Laskesport
ISSF
ESC
NRA
Eesti
Soome
Rootsi
SVA


Copyright © 2003 - 2017 • Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud: 21.09.2017 •