Laskesport
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit


2017 aasta mitteametlik laskespordivõistluste kalender                                                                              08.11.2017  12:00
Jaanuar/ Tammikuu/ January 2017        Võistlusalad Kutse Koht
01.01 08.01 100 lasu võistlus  (air pistol 100 shots competition ) AP100M, AP100W kohtadel
01.01 08.01 100 lasu võistlus  (RT slow run 100 shots competition ) 10RT - 100 shtos kohtadel
05.01 07.01 Swedish Cup AP, AR Info Sävjö, SWE
07.01 08.01 Ülenurme GSK lahtised meistrivõistlused AP, AR Ülenurme
07.01 Hiiumaa KV AP, AR Käina
07.01 Jaanuarikuu õhupüstoli laskevõistlus AP Info Lahti, FIN
09.01 Audentese KV AP Audentes
12.01 14.01 Muda Karikas õhkelvad Haapsalu
12.01 15.01 Grand Prix of Pilsen 10RT, 10RTMIX Pilzen, CZE
14.01 15.01 Rein Valdru memoriaalvõistlus AP, AR Paide
21.01 22.01 SVA meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Kuopio, FIN
21.01 Eesti juunioride meistrivõistlused AP, AR Elva
21.01 22.01 Õhkrelvade laskevõistlus AP, AR Info Nokia, FIN
22.01 Audentese KV- finaal AP Männiku
25.01 28.01 IWK AP, AR München, GER
27.01 29.01 J. Pruksi karikas AP, AR Ülenurme
28.01 Tampere õhkrelvade laskevõistlus AP, AR Info Tampere, FIN
28.01 SVA meistrivõistlused 3x20 AR Kuusankoski, FIN
29.01 Õhupüstoli seeriavõistlus AP kohtadel
21.01 PPI 48 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Tartu
Veebruar/ Helmikuu/ February
01.02 28.02 Saaremaa meistrivõistlused AR, AP Kuressaare
02.02 04.02 InterShoot AP, AR Info Haag, NLD
04.02 Hiiumaa KV AP, AR Käina
04.02 Eesti seenioride meistrvõistlus AP, AR Kuimetsa
04.02 Eesti seenioride meistrvõistlus 10RT, 10RTMIX Männiku
04.02 05.02 Raplamaa auhinnavõistlus AP, AR Kuimetsa
04.02 05.02 Espoo Open AP, AR Tapiola- Espoo, FIN
04.02 05.02 SAL meistrivõistlused (juuniorid, M, N) 10RT, 10RTMIX Jurva, FIN
11.02 Eesti meistrivõistlused                  AP, AR Narva
11.02 12.02 Eesti meistrivõisltused 10RT, 10RTMIX Männiku
16.02 18.02 Audentes Cup ja Raul Krusta memoriaal AP, AR Audentes
18.02 19.02 SAL meistrivõistlused (seeniorid) 10RT, 10RTMIX Pori, FIN
18.02 19.02 Soome meistrivõistlused (meeskondlikud) AP, AR Kutse Kankanpää, FIN
25.02 26.02 Ilmar Randma karikavõistlused 10RT Haapsalu
26.02 Õhupüstoli seeriavõistlus AP kohtadel
11.02 PPI 48 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Tartu
Märts/ Maaliskuu/ March
04.03 05.03 Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused Õhk/ Tulirelvad Põlva
04.03 SML meistrivõistused 10RE, 10CA Porvoo, FIN
06.03 12.03 Euroopa MV 10m, European Championships 10m 10RT, 10RTMIX Maribor, SLO
11.03 12.03 SVA meistrivõistlused IOP Kuusankoski, FIN
11.03 Eesti noorte meistrivõistlused AP, AR Haapsalu
12.03 EMSL Jõud meistrivõistlused AP, AR Haapsalu
12.03 Naistepäeva laskevõistlus AP, AR Nokia, FIN
18.03 Hiiumaa KV AP, AR Käina
26.03 Soome ja SVA meistrivõistlused kukkuvad märgid 10m kutse Nilsiä, FIN
26.03 Õhupüstoli seeriavõistlus AP kohtadel
31.03 02.04 Soome meistrivõistlused (kõik vanuseklassid) AP, AR Tampere, FIN
11.03 PPI 48 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Tallinn
Aprill/ Huhtikuu/ April
01.04 02.04 Põlva karikavõistlused Kuul/ Õhk, 10RT Põlva
01.04 E. Norgani mälestusvõistlus AR, AP Käina
02.04 SML meistrivõistlused SML laskealad Tampere, FIN
03.04 07.04 Männiku õhk AP, AR Männiku
06.04 08.04 3st International Trophy Running Target 10RT Kutse Lecca, ITA
07.04 08.04 Eesti C- klassi meistrivõistlused tuli ja õhkrelvad Haapsalu
08.04 Kaitsejõudude KV II etapp 25m, RFP Audentese lasketiir
08.04 SVA õhkrelvade meistrivõistlused (seeniorid) AR, AP Orimattila, FIN
08.04 09.04 SML Soome meistrivõistlused 10RE, 10CA Tampere, FIN
15.04 16.04 Ülenurme Gümnaasiumi lahtised MV 25m püss/ püstol Ülenurme
21.04 23.04 Longshot 2017 long range shooting Międzyrzecz, POL
22.04 E. Rikandi memoriaalvõistlus 40 lasku lamades Männiku
23.04 Jüriöö karikavõistlus tulirelvad Männiku
28.04 30.04 Heli Rassi 45. mälestusvõistlus                          EKV 50RT/MIX, tulirelvad Elva
29.04 30.04 MV 1.etapp / Estonian Champ 1.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Vaela
Mai/ Toukukuu/ May
02.05 07.05 Grand Prix of Liberation Pilsen  (RT/ LM) tuli ja õhkrelvad Info Plzen, CZE
06.05 Elva lahtised meistrivõistlused tulirelvad Elva
06.05 07.05 Harjumaa lahtised meistrivõistlused                        EKV 50RT, tulirelvad Männiku
13.05 14.05 EMSL Jõud meistrivõistlused                                 EKV 50RT Elva
20.05 21.05 Eesti noorte meistrivõistlused tulirelvad Männiku
21.05 EM kontrollvõistlus 50RT Suomatka, FIN
24.05 27.05 Tallinna ja Harju maleva karikavõistlused tulirelvad Männiku
27.05 SVA Kevadvõistlus/ FIN- EST seenior. maavõistlus 50RT/MIX, 100RE SVA Suomatka, FIN
20.05 21.05 MV 2.etapp / Estonian Champ 2.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Jõulumäe
Juuni/ Kesäkuu/ June
03.06 Kaitsejõudude KV II etapp 25m, RFP Audentese lasketiir
04.06 06.06 Baltic Cup 2017 50m/ 25m LAT
06.06 11.06 Elva laskespordinädal õhk/ tulirelvad Elva
09.06 10.06 V. Jaansoni memoriaalvõistlus 300m Männiku
10.06 SVA meistrivõistlused 300m, tulirelvad Hälvälä, FIN
10.06 EM kontrollvõistlus 50RT kutse Koski FIN
10.06 Kaitseliidu KV tulirelvad Männiku
10.06 11.06 Länsirannikon kilpailut 25/50m püss, püstol kutse Pori linn FIN
16.06 18.06 SVA meistrivõistlused 25, 50m SVA Tampere, FIN
17.06 Liikuva märgi laskmise õppepäev 10RT, 50RT Inkoo, FIN
17.06 Kaitsejõudude KV III etapp 25m, RFP Audentese lasketiir
17.06 18.06 Saaremaa meistrivõistlused 50m tulirelvad Kuressaare
24.06 25.06 Tõives Raudsaare karikavõistlus VJM-4, 50RT Elva
16.06 18.06 MV 3.etapp / Estonian Champ 3.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Hiiumaa
Juuli/ Heinäkuu/ July
01.07 Nelja maailmameistri mälestusvõistlus 3x40 lasku 50m Elva
01.07 Eesti karikavõistlused 100RE (JP- 4) Valtu
01.07 31.07 Boris Niineoru VII memoriaalvõistlus               50RT, 50RTMIX kohtadel
01.07 31.07 Enn Merivälja VII memoriaalvõistlus                         50RT, 50RTMIX kohtadel
02.07 J.K. Vilberg`ide karikavõistlus  50RT, 50RTMIX Kaiu
02.07 Valge roosi karikas                                              EKV tulirelvad 25m Elva
01.07 02.07 Salon 49. Ampumakisat 50RT/MIX, 100RE Info Salo- Hajala, FIN
06.07 09.07 Running target GP Inkoo 50RT, 10RT/MIX Info Inkoo, FIN
06.07 09.07 Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 50m püssi laskealad Elverum, NOR
07.07 09.07 Eesti MV, individuaalsed/ võistkondlikud+ juuniorid  EKV 50RT, 50RTMIX Elva
07.07 09.07 SVA meistrivõistlused 50RT/MIX, 100RE SVA Sipoo, FIN
13.07 16.07 European Championship (FT shooting) Springer/PCP Info Marienberg, GER
14.07 15.07 Eesti meistrivõistlused 300m Männiku
15.07 Eesti karikavõistlused 50RT (VJM- 4) Avinurme
15.07 16.07 J.K. Vilberg`ide karikavõistlus                                EKV tulirelvad Kaiu
20.07 23.07 Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 25m, 50m püstol Karlstad, SWE
20.07 03.08 Euroopa meistrivõistlused kõik laskealad Bakuu, AZE
29.07 30.07 Kaiu RT Open 2017 10RT, 10RTMIX Kaiu
01.07 02.07 MV 4.etapp / Estonian Champ 4.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Konguta
August/ Elokuu/ August
05.08 Eesti meistrivõistlused 50RT (VJM- 4) Kuritse
05.08 06.08 Soome meistrivõistlused (seeniorid) 50RT/MIX, 100RE Kuopio, FIN
05.08 06.08 Eesti seenioride meistrivõistlused 50RT, 50RTMIX Männiku, Elva
12.08 13.08 Soome meistrivõistlused (M, N, juuniorid) 50RT/MIX, 100RE Kuopio, FIN
12.08 13.08 A. Liiviku memoriaal                                             EKV tulirelvad Männiku
18.08 20.08 Shooter Cup 25m, 50m Männiku
23.08 26.08 Tallinna ja Harju maleva meistrivõistlused tulirelvad Männiku
26.08 Eesti meistrivõistlused 100RE (JP- 4) Kuritse
26.08 27.08 Hämeen piirkondlikud meistivõistlused 50RT, 50RTMIX Info Toijala, FIN
25.08 27.08 Raplamaa lahtised meistrivõistlused tulirelvad Kaiu
11.08 Öölaskmine/ Night shooting (FT shooting) Springer/PCP Info Konguta
12.08 13.08 MV 5.etapp / Estonian Champ 5.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Konguta
September/ Syyskuu/ September
01.09 02.09 Eesti meistrivõistlused (standard) 300m Männiku
01.09 03.09 Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 50RT/MIX, 80RE SWE
02.09 Mulgi Põder 100RE (JP- 4) Kuritse
16.09 Kaiu RT Cup ja EST - FIN RT maavõistlus/ maaottelu 50RT Kaiu
23.09 Muhu karikas 2017 (long range shooting) LRS, ~1000m Koguva, Muhu saar
29.09 01.10 Saaremaa Sügis tulirelvad (50m) Kuressaare
09.09 10.09 MV 6.etapp / Estonian Champ 6.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Vaela
19.09 23.09 World FT Championship (FT shooting) Springer/ PCP Blanusk, Wales
Oktoober/ Lokakuu/ October
16.10 Audentese KV AP Audentes
27.10 28.10 Ida- Virumaa lahtised meistrivõistlused AP, AR Narva
28.10 29.10 Loviisa õhkrelvade laskevõistlus AP, AR Info Loviisa, FIN
30.10 Audentese KV AP Audentes
November/ Marraskuu/ November
01.11 30.11 Lääne maakonna meistrivõistlused tuli ja õhkrelvad Haapsalu
04.11 05.11 PPA ja Põlva matškohtunime tulirelvad Põlva
06.11 Audentese KV AP Audentes
11.11 Keskarin kisat AP, AR Tuusula, FIN
11.11 12.11 A. Tiinuse mälestusvõistlus 10RT/MIX, AP, AR Info Toijala, FIN
11.11 Elmar Kivistiku mälestusvõistlus AP, AR Tabivere
11.11 Hiiumaa lahtised meistrivõistlused AP, AR Käina
18.11 19.11 Eesti noorte B- klassi esivõistlused õhk/ tulirelvad Põlva
18.11 19.11 SVA Sügisvõistlus, EST- FIN seenioride maavõistlus 10RT/MIX, AP, AR SVA Toijala, FIN
20.11 Audentese KV AP Audentes
24.11 26.11 Hungarian Open 10RT/MIX, AP, AR Info Nyíregyháza, HUN
24.11 26.11 Kymi Open AP, AR Kouvola, FIN
25.11 26.11 Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused 10RT/MIX, AR, AP Põlva
Detsember/ Joulukuu/ December
01.12 02.12 V. Sidorovi mälestusvõistlus    AP, AR Narva
09.12 Eesti KV, Eesti võistkondlikud MV AP, AR Narva
09.12 10.12 Eesti karikavõistlused, Eesti võistkondlikud MV 10RT, 10RTMIX Elva
09.12 12.12 Kupittaan kisat AP, AR Info Turu linn, FIN
11.12 Audentese KV AP Audentes
16.12 17.12 Laskevõistlus- Aasta lühim päev AP, AR Ülenurme
FPM vabapüstol, 50m
10RTM liikuv märk, 10m
50RTM jooksev metssiga, 50m
t/k täiskaliibrline püstol (min cal.32), 25m
ÕSS jahipraktiline laskmine, 10m
RE 10+10 põdralaskmine, 10m
10+10 metsiselaskmine, 10m
AP60M õhupüstol 60 lasku, 10m
AP40W õhupüstol 40 lasku, 10m
Põdralaskmine - ilmahirvi
Metsiselaskmine - ilmaluodikko
Õhkrelvad - ilmaaset
Kuul - pienoiskivääri
Osavõistlus - osaottelu
Mälestusvõistlus/ memoriaal - muistokilpailu
EKV - 2017.a. Eesti Karikavõistluse arvestusse minevad laskevõistlused

RT

- Running target, "liikuv märk/ jooksev metssiga/ villikarju"
** "liikuva märgi" laskurite kolmevõistlus: 30 lasku õhupüstolist seisvasse märki, 30 lasku "liikuva märgi" õhupüssist 
seisvasse õhupüssi märklehte, 30+30 lasku "liikuv märk".
*** lastakse "liikuva märgi" laskeharjutust 30+30 ja vahelduva kiirusega "liikuva märgi" laskeharjutust 20+20
  2017 aasta võistluskalendris olevad "Running target/ Jooksva metssea/ Villikarju" võistlused
  laskespordi võistlusedalad (kombineeritud mitmevõistlused, põdra- ja metsiselaskmised) 2011 aastal, millised ei ole
ametlikud võistlusalad ISSF võistlusmääruste järgi.
6 võistlus = RT relvast 20 lasku lamades, RT relvast 20 lasku püsti + 20 lasku püstolist ringmärki +
20 lasku püstolist ilmuvasse märki + 20 lasku a/j jooksev põder 50 m + 20 lasku k/j jooksev metssiga 50 m
Võistluste juhendid on kõigile loetavad Eesti Laskurliidu kodulehel
  EJSL poolt korraldatud laskevõistlused - võistlused ei kuulu Eesti Laskurliidu võistluskalendrisse
      Field target laskevõistlused korraldatuna ENFTA ja TFTC poolt
 

Võistluskalendri koostaja: H. Kruus

Copyright © 2003 - 2017 • Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud: 18.06.2017 •