Laskesport
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit


2019. aasta mitteametlik laskespordivõistluste kalender                             Arhiiv 2016 • 2017 2018 2020 (projekt)        
Soomes 2019. aastal toimuvad laskevõistlused SAL kodulehel                                                                         27.10.2019  16:55
Jaanuar/ Tammikuu/ January 2019        Võistlusalad Kutse Koht
01.01 13.01 100 lasu võistlus  (air pistol 100 shots competition ) AP100  invitation
01.01 13.01 100 lasu võistlus  (RT slow run 100 shots competition ) 10RT - 100 shtos  invitation
02.01 05.01 Swedish Cup AP, AR Info Sävjö, SWE
03.01 06.01 Ülenurme GSK lahtised meistrivõistlused AP, AR Ülenurme
05.01 06.01 EM kontrollvõistlus 10RT, 10RTMIX Info Pori, FIN
05.01 Hiiumaa KV III osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
05.01 Jaanuarikuu õhupüstoli laskevõistlus AP Info Lahti, FIN
10.01 13.01 Grand Prix of Pilsen 10RT, 10RTMIX Pilzen, CZE
11.01 13.01 Espoo Open AR, AP Info Espoo- Tapiola, FIN
12.01 Jaanuarikuu laskevõistus AP, AR Info Nokia, FIN
14.01 Audentese KV AP Tallinn
15.01 Audentese KV 10RT Männiku, Elva, Narva
17.01 22.01 Meyton Cup AP, AR Info Innsbruk, AUT
18.01 20.01 Grand Prix of Leppa.fi part V AP, AR Info Tanhuvaara, FIN
19.01 Lammi laskevõistlus AP, AR Info Lammi, FIN
19.01 Eesti juunioride meistrivõistlused AP, AR Rapla, Sadolini saal
20.01 Rapla 44. auhinnavõistlus/ Eesti seenioride MV AP, AR Rapla, Sadolini saal
25.01 26.01 J. Pruksi karikas AP, AR Ülenurme
26.01 27.01 Soome meistrivõistlused kukkuvad märgid 10m Kangasala, FIN
26.01 27.01 Rein Valdru memoriaalvõistlus AR, AP Paide
26.01 Maunula laskevõistlus AP, AR Maunula, FIN
26.01 Tampere õhkrelvade laskevõistlus AP, AR Info Tampere, FIN
27.01 SVA meistrivõistlused kukkuvad märgid 10m Kangasala, FIN
12.01 PPI 48 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Tartu
Veebruar/ Helmikuu/ February
30.01 02.02 InterShoot AP, AR Info Haag, NLD
31.01 02.02 Muda Karikas õhkelvad Haapsalu
02.02 03.02 10. Marku õhkrelvade võistlus AP, AR Mikkeli, FIN
01.02 28.02 Saaremaa meistrivõistlused AR, AP Kuressaare
02.02 SVA meistrivõistlused 3x20 AR Kuusankoski, FIN
09.02 10.02 Soome meistrivõistlused (W, M, MJ, WJ) 10RT, 10RTMIX Jurva, FIN
09.02 10.02 Hämee piirkondlikud meistrivõistlused AP, AR Info Hämeenlinna, FIN
09.02 10.02 Edela- Soome piirkondlikud meistrivõistlused AP, AR Info Mäntsälä, FIN
09.02 Hiiumaa KV IV osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
10.02 Audentese KV finaalvõistlus AP Männiku
10.02 Audentese KV finaalvõistlus 10RT Männiku
13.02 16.03 9th Grand Prix of France AP. AR FRA
16.02 Sysmän Sisun 100 v. Juhlakilpailu 10m, 25m Info Sysmä, FIN
16.02 Eesti meistrivõistlused                  AP, AR Männiku
16.02 SVA meistrivõistlused IOP/ 10m RF Info Mussalo, FIN
16.02 17.02 SVA meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Info Kuopio, FIN
17.02 Eesti meistrivõisltused 10RT, 10RTMIX Männiku
22.02 24.02 Ilmar Randma karikavõistlus 10m, 25m, 50m Haapsalu
23.02 Hämee piirkondlikud meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Info Kaivanto, FIN
23.02 24.02 SAL Edela- Soome piirkondlikud meistrivõistlused AP, AR Kankaanpää, FIN
28.02 02.03 Raul Krusta mälestusvõistlus, Audentse Cup 10RT, AP, AR Männiku, Tallinn
09.02 PPI 48 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Tartu
Märts/ Maaliskuu/ March
02.03 Hiiumaa KV V osavõistlus AP, AR Käina Hiiumaa
09.03 Naistepäeva laskevõistlus AP, AR Info Nokia, FIN
09.03 Eesti noorte meistrivõistlused AP, AR Haapsalu
10.03 EMSL Jõud meistrivõistlused AP, AR Haapsalu
09.03 10.03 Soome meistrivõistlused (seeniorid 50+) 10RT, 10RTMIX Mänttä, FIN
16.03 25.03 European Championship 10RT, AP, AR Osijek, CHO
16.03 SFS meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Porvoo, FIN
16.03 17.03 Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused 10m, 25m, 50m Põlva
21.03 EKSL meistrivõistlus AP, AR
23.03 Kurre Cup AR Info Salo, FIN
29.03 31.03 Männiku õhk AP, AR, 10RT Männiku
30.03 31.03 Põlva karikavõistlus Kuul/ Õhk, 10RT Põlva
09.03 PPI 48 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Meriküla
Aprill/ Huhtikuu/ April
05.04 07.04 SAL Soome meistrivõistlused ....
.... NoSA 40 a. ja P-HA 140 a. juubelivõistlused AP, AR Info Tampere, FIN
06.04 E. Norgani mälestusvõistlus AP, AR Käina Hiiumaa
12.04 14.04 Ülenurme Gümnaasiumi lahtised meistrivõistlused 25m Ülenurme
12.04 13.04 SML meistrivõistlused 10CA, 10RE Sotkamo, FIN
13.04 14.04 SVA meistrivõistlused AR, AP Info Hämeenlinna, FIN
20.04 E. Rikandi memoriaalvõistlus 50m Männiku
21.04 Jüriöö karikavõistlus tulirelvad/ praktikal Männiku
26.04 28.04 Heli Rassi mälestusvõistlus                         50RT/MIX, tulirelvad Elva
13.04 PPI 48 (Field Target shooting) Springer/PCP Info Tallinn
Mai/ Toukukuu/ May
01.05 05.05 Grand Prix of Liberation Pilsen tuli ja õhkrelvad Info Plzen, CZE
11.05 12.05 Elva lahtised meistrivõistlused tulirelvad Elva
11.05 12.05 SSG:n Kevätkarju 50RT, 50RTMIX x 2 Sipoo, FIN
18.05 19.05 Eesti noorte meistrivõistlused 25m, 50m Männiku
18.05 19.05 RT competition 50RT, 50RTMIX Info Suomatka, FIN
18.05 Eesti meistrivõistlused 35m shotgun, RT Kalamaja, Saaremaa
25.05 26.05 Harjumaa lahtised meistrivõistlused                       50RT, tulirelvad Männiku
25.05 26.05 Matin kilpailu 25m, 50m Mikkeli, FIN
25.05 SVA Kevadvõistlus, FIN- EST seenioride maavõistlus 25,50m, 50RT/100RE Info Suomatka, FIN
04.05 05.05 MV 1.etapp / Estonian Champ 1.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Hagudi
31.05 02.06 MV 2.etapp / Estonian Champ 2.stage (FT shooting) Field- target shooting Invitation Jõulumäe, Pärnu mk
31.05 02.06 Kaidu Jalakas` international memorial FT competition Field- target shooting Invitation Jõulumäe, Pärnu mk
Juuni/ Kesäkuu/ June
31.05 02.06 Baltic Cup tulirelvad, 50RT Elva, EST
04.06 09.06 Elva Laskespordinädal 10m, 25m, 50m Elva
07.06 09.06 Running target Grand Prix Inkoo 50RT/MIX, 10RT Info Inkoo, FIN
07.06 08.06 Villem Jaansoni memoriaalvõistlus 300m Männiku
08.06 Kaitseliidu KV tulirelvad Männiku
14.06 16.06 International Veterans Competition 10m, 25m, 50m Info Plzen, CZE
15.06 Nelja maailmameistri mälestusvõistlus 50m Elva
15.06 16.06 Saaremaa meistrivõistlused 50m Kuressaare
15.06 16.06 SVA meistrivõistlused 25m, 50m (püstol) Info Hälvälä, FIN
16.06 Valge Roosi karikas                                              25m/ W Elva
20.06 30.06 European Games 10, 25, 50m, SG Minsk, BLR
23.06 Tõives Raudsaare III karikavõistlus VJM- 4/ 50RT Elva
28.06 30.06 Eesti MV, individuaalsed/ võistkondlikud+ juuniorid 50RT/MIX, tulirelvad Elva
28.06 30.06 Euroopa MV kombineeritud jahipraktilises laskmises combi Info Männiku
29.06 30.06 SVA meistrivõistlused 50m (rifle) Info Tyrri, FIN
Juuli/ Heinäkuu/ July
03.07 09.07 Suveuniversiaad 10, 25, 50m, SG Napoli, ITA
04.07 07.07 Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 50m/ rifle Info DEN
05.07 07.07 Salon 51. Ampumakisat 50RT/MIX, 100RE Info Salo- Hajala, FIN
06.07 Eesti karikavõistlused 50RT/ VJM-4 Kuritse
08.07 15.07 Running target shooting European Championship 50RT/MIX Gyenesdiás, HUN
10.07 13.07 Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 10m, 25m, 50m püstol Info Brekstad, NOR
12.07 14.07 15. Eestimaa Suvemängud 50RT, 50RTMIX Elva
12.07 14.07 45. Luhangan kisat 50RT Info Luhanka, FIN
13.07 14.07 SVA meistrivõistlused 50RT, 100RE Info Kuopio, FIN
20.07 21.07 Vilberg`ide 43. karikavõistlus (running target) 50RT, 50RTMIX Kaiu
19.07 21.07 Boris Niineoru memoriaalvõistlus               50RT, 50RTMIX Kaiu
19.07 21.07 Enn Merivälja memoriaalvõistlus                         50RT, 50RTMIX Kaiu
25.07 28.07 SML meistrivõistlused 100RE, metsis Ikaalinen, FIN
26.07 28.07 Vilberg`ide 43. karikavõistlus                                25/ 50m Kaiu
26.07 03.08 European Masters Games 25m, 50m Info Torino, ITA
27.07 Eesti meistrivõistlused 50RT/ VJM-4 Avinurme
02.07 06.07 European FT Championship 2018 Springer/PCP Info Kreeka
20.07 21.07 MV 3.etapp / Estonian Champ 3.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Konguta
August/ Elokuu/ August
03.08 04.08 Kympin Eloliikkuva, Hämeen piirkondlikud MV 50RT, 50RTMIX Info Suomatka, FIN
03.08 Eesti seenioride meistrivõistlused 50RT, 50RTMIX Elva
09.08 11.08 Raplamaa lahtised meistrivõistlused tulirelvad 25/ 50m Kaiu
09.08 11.08 Eesti meistrivõistlused 300m Männiku
10.08 11.08 Soome meistrivõistlused (M, W, MJ, WJ) 50RT/MIX, 100RE Info Sipoo, FIN
17.08 Eesti karikavõistlused 100RE/ running elk Valtu
17.08 18.08 Soome meistrivõistlused (seeniorid) 50RT, 50RTMIX Info Kuopio, FIN
17.08 18.08 A. Liiviku memoriaalvõistlus 25m,. 50m Männiku
22.08 02.09 Saksamaa meistrivõistlused, Deutsche Meisterschaft kõik laskealad+ vibu München, GER
23.08 25.08 KL MäLK auhinnavõistlus 25m, 50m, 300m Männiku
30.08 01.09 Kaiu RT Cup ja EST - FIN RT maavõistlus 50RT, 50RTMIX Kaiu
31.08 01.09 Kaiu RT Challenge 2019 10RT Kaiu
31.08 SAL100- pääjuhla Info Tampere, FIN
07.08 11.08 World FT Championship (FT shooting) Springer/ PCP Info GB- ENG
24.08 25.08 MV 4.etapp / Estonian Champ 4.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Hagudi
September/ Syyskuu/ September
07.09 Kaitseliidu MV tulirelvad Männiku
06.09 08.09 Lõuna- Soome meistrivõistlused 50RT, 50m, 25m Info Salo- Hajala, FIN
07.09 Suomatkan Sika 50RT- turniir Suomatka, FIN
07.09 Eesti meistrivõistlused 100RE/ running elk Kuritse
07.09 Kuldne Leht 25m, 50m - pistol Elva
08.09 16.09 1st World Masters Championships 10m, 25m, 50m, SC Info Shul, GER
14.09 Metspahr RT combi
14.09 SVA meistrivõistlused 300m Hälvälä, FIN
22.09 Rapla maakonna lahtised meistrivõistlused 100RE, 50RT (.22lr) Valtu
27.09 29.09 Saaremaa Sügis 50m Kuressaare
28.09 Muhu Karikas 1000m LRS Koguva, Muhu saar
14.09 15.09 MV 5.etapp / Estonian Champ 5.stage (FT shooting) Springer/PCP Info Vaela
Oktoober/ Lokakuu/ October
01.10 31.10 Liikuva märgi laskmise seeriavõistlus 10RT, 10RTMIX kohtadel
05.10 Mati Margi mälestusvõistlus 50m/ kutsetega Männiku
12.10 TSA oktoobrikuu laskevõistlus AP, AR Turu linn, FIN
12.10 13.10 Arvi Tiinuse mälestusvõistlus 10RT/MIX, AP, AR Info Toijala, FIN
14.10 Audentese KV AP Tallinn
19.10 Hiiumaa KV I osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
19.10 Oktoobrikuu õhupüstoli võistlus AP, AR Info Hämeenlinna, FIN
? Oktoobrikuu õhupüstoli võistlus AP Lahti, FIN
20.10 Villen Pytty- Vilho Humpaksen mälestusvõistlus AP Info Nokia, FIN
25.10 Öölaskmine (RT night shooting) 100RE, 50RT Valtu lasketiir
26.10 Pootsmani Karikas Pärnu
26.10 27.10 Loviisa õhkrelvade laskevõistlus AP, AR Info Loviisa, FIN
28.10 Audentese KV AP Tallinn
November/ Marraskuu/ November
01.11 30.11 Liikuva märgi laskmise seeriavõistlus 10RT, 10RTMIX kohtadel
01.11 02.11 Ida- Virumaa lahtised meistrivõistlused AP, AR Narva
02.11 03.11 PPA ja Põlva matškohtunime tulirelvad Põlva
02.11 Tauno Kärjen Muistokilpailu AP, AR Info Kankanpää, FIN
09.11 Keskarin kisat AP, AR Info Tuusula, FIN
09.11 Elmar Kivistiku 15. mälestusvõistlus AP, AR Tabivere
11.11 Audentese KV AP Tallinn
16.11 17.11 SVA Sügisvõistlus, EST- FIN seenirode maavõistlus 10RT/MIX, AP, AR Info Toijala, FIN
16.11 17.11 Eesti noorte B- klassi esivõistlused õhk/ tulirelvad
23.11 24.11 Kisakallion Air Gun Competition AP, AR Info Lohja, FIN
25.11 Audentese KV AP Tallinn
30.11 01.12 Tapsan Taulut AP, AR Info Nokia, FIN
30.11 EM kontrollvõistlus 10RT, 10RTMIX Lapua,FIN
Detsember/ Joulukuu/ December
01.12 31.12 Liikuva märgi laskmise seeriavõistlus 10RT, 10RTMIX kohtadel
30.11 01.12 Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused 10RT/MIX, AR, AP Põlva
01.12 Mäntsälä sügisvõistlus AP, AR Info Mäntsälä, FIN
06.12 100 lasu võistlus AP, AR Info Hämeenlinna, FIN
06.12 08.12 47. Kupittaan Kisat AP, AR Info Turku, FIN
07.12 Eesti KV, Eesti võistkondlikud meistrivõistlused AP, AR Narva
07.12 08.12 EM kontrollvõistlus 10RT, 10RTMIX Eskilstuna, SWE
09.12 Audentese KV AP Tallinn
13.12 15.12 Esbo Träffen AP, AR Info Espoo- Tapiola, FIN
14.12 Sepon kisa XI 10RT/MIX Info Kuopio, FIN
14.12 Eesti KV, Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 10RT, 10RTMIX Elva
14.12 Hiiumaa KV II osavõistlus AP, AR Käina, Hiiumaa
20.12 21.12 V. Sidorovi mälestusvõistlus    AP, AR, 10RT Narva
20.12 22.12 Laskevõistlus- Aasta lühim päev AP, AR Ülenurme

RT

- Running target, "liikuv märk/ jooksev metssiga/ villikarju"
Võistluste juhendid on kõigile loetavad Eesti Laskurliidu kodulehel
      Field target laskevõistlused korraldatuna ENFTA ja TFTC poolt
 

Võistluskalendri koostaja: H. Kruus

Copyright © 2003 - 2019 • Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud: 20.08.2019 •