Laskesport    
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit

 

  100 shots competition - Results 2012- 2021      
  Results 2022      
  100 shots competition 2022 01.01- 16.01 AP - 100 shots online
  100 shots competition 2022   01.01- 16.01 10RT - 100 shots online
  Hiiumaa KV III osavõistlus 08.01 AP, AR Käina
  Joa Pruksi karikas 14.01- 15.01 AP, AR Elva
  Muda Karikas 20.01- 21.01 AP, AR Haapsalu
  Elva Open Air 27.01- 30.01 AP, AR, 10RT Elva
  Hiiumaa KV IV osavõistlus 30.01 AP, AR Käina
         
  Raplamaa auhinnavõistlus 05.02 AP, AR Rapla
  Eesti juunioride meistrivõistlused 06.02 AP, AR Rapla
  Rein Valdru mälestusvõistlus 12.03- 13.03 AP, AR Paide
  Randma Karikas 17.02- 20.02 10, 25, 50m Haapsalu
  Hiiumaa KV V osavõistlus 26.02 AP, AR Käina
  Eesti meistrivõistlused 27.02 AP, AR Saku
         
  Eestimaa Talimängud- laskesport 05.03 AP, AR Narva
  Eesti noorte ja seenioride meistrivõistlused   12.03 AP, AR Haapsalu
  Raul Krusta XXXV mälestusvõistlus 17.03- 20.03 AP, AR, 10RT Kaiu
  Ervin Norgani mälestusvõistlus 19.03 AP, AR Käina
  European Championship 18.03- 27.03 AP, AR, 10RT Hamar, NOR
  Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused 26.03- 27.03 10, 25, 50m Põlva
         
  Eesti C- klassi meistrivõistlused 01.04- 02.04 10, 25, 50m Haapsalu
  Männiku Õhk 04.04- 09.04 AP, AR, 10RT Männiku
  Enn Rusi memoriaalvõistlus 08.04- 09.04 10m, 25m Elva
  Põlva karikavõistlused 16.04- 17.04 10, 25, 50m, 10RT Põlva
  Jüriöö karikavõistlused 23.04 10, 25, 50, 100m Männiku
  E. Rikandi memoriaalvõistlus 24.04 50m Männiku
  50. Heli Rassi mälestusvõistlus 29.04- 01.05 50RT/MIX,tulirelvad Elva
         
  V. Jaansoni karikavõistlus 06.05- 07.05 300m Mõnniku
  Elva lahtised meistrivõistlused   07.05- 08.05 tulirelvad Elva
  Eesti noorte ja seenioride meistrivõistlused   14.05- 15.05 25m, 50m Männiku
  EMSL Jõud meistrivõistlused 21.05- 22.05 25, 50m, 50RT/MIX Elva
         
  Harjumaa meistrivõistlused 04.06- 05.06 25, 50m Männiku
  Vilbergide 46. karikavõistlus (liikuv märk) 11.06- 12.06 10RT, 50RT/MIX Kaiu
  Valge Roosi karikas      18.06 25m (W) Elva
  Nelja maailmameistri mälestusvõistlus 19.06 50m Elva
  Tõives Raudsaare VI karikavõistlus 23.06 VJM- 4/ 50RT Elva
         
  Eesti meistrivõistlused 01.07- 03.07 25m, 50m, 50RT Elva
  Boris Niineoru XII memoriaalvõistlus 01.07- 31.07 10RT/MIX, 50RT online
  Enn Merivälja XII memoriaalvõistlus 01.07- 31.07 10RT/MIX, 50RT online
  Ranno Krusta II mälestusvõitlus 06.07- 07.07 25m Elva
  Põhjamaade seenioride meistrivõistlused (püss, püstol) 07.07- 10.07 10m, 25m, 50m FIN
  Vilberg`ide 46. karikavõistlus (püss,püstol)                   23.07- 24.07 25m, 50m Kaiu
  Elva Laskespordinädal 25.07- 31.07 10, 25, 50m Elva
  Rapla maakonna lahtised meistrivõistlused 30.07- 31.07 25m, 50m Kaiu
         
  RT maailmameistrivõistlused 01.08- 09.08 RT Chateroux, FRA
  Eesti meistrivõistlused 13.08 300m Männiku
  KL MäLK auhinnavõistlus 20.08- 21.08 25m, 50m, 300m Männiku
  Kaiu RT Cup XVII 26.08- 28.08 50RT, 50RTMIX Kaiu
  Kaiu RT Challenge V 27.08- 28.08 10RT, 10RTMIX Kaiu
  European Championship   15.08- 30.08 25, 50, 300, RT Moscow reg, RUS
         
  Eesti karikavõistlused 03.09- 04.09 25, 50m, 50RT Elva
  Kuldne Leht 17.09 25m, 50m Elva
  A. Liiviku memoriaalvõistlus 17.09- 18.09 25m, 50m Elva
  Muhu Karikas 24.09 LRS (300....1000m) Koguva, Muhu
         
  Mati Margi mälestusvõistlus 01.10 50m Männiku
  Hiiumaa KV I osavõistlus 15.10 AP, AR Käina
         
  Ida- Virumaa lahtised meistrivõistlused 04.11- 05.11 AP, AR Narva
  Hiiumaa lahtised meistrivõistlused 05.11 AP, AR Käina
  Lääne maakonna meistrivõistlused (püstol) 10.11- 12.11 10m, 25m Haapsalu
  Elmar Kivistiku mälestusvõistlus 12.11 10m Tabivere
  Eesti noorte B- klassi meistrivõistlused 19.11- 20.11 25m, 50m Põlva
  Kaiu Sügisvõistlus 19.11- 20.11 10RT, 10RTMIX Kaiu
  Lääne maakonna meistrivõistlused (püss) 24.11- 26.11 10m, 50m Haapsalu
  Põlva lahtised meistrivõistlused 26.11- 27.11 10, 25, 50m, 10RT Põlva
         
  Eesti KV, Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 03.12 AP, AR Saku
  V. Sidorovi mälestusvõistlus 08.12- 09.12 AP, AR Narva
  Hiiumaa KV II osavõistlus 10.12 AP, AR Käina
         

 

 

Pildid/ Photos
Laskesport
ISSF
ESC
NRA
Eesti
Soome
Rootsi
SVA

 

 

 


Copyright © 2003 - 2021 Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud:18.12.2021 •