Laskesport    
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit

 

  100 shots competition - Results 2012- 2020      
  Results 2021      
100 shots competition 2021   .pdf    01.01- 13.01 AP - 100 shots kohtadel
100 shots competition 2021   .pdf    01.01- 13.01 10RT - 100 shots kohtadel
  Eesti liikuva märgi seeriavõistlus 2020/21 01.01- 31.01 10RT, 10RTMIX kohtadel
  Hiiumaa KV III osavõistlus 09.01 AP, AR Käina Hiiumaa
  Liikuva märgi laskevõistlus 09.01- 10.01 10RT, 10RTMIX Tampere, FIN
  Jaanuarikuu laskevõistlus 23.01 AP, AR Nokia, FIN
  Edela- Soome meistrivõsitlused ---- Canceled ------ 23.01- 24.01 AP, AR Loviisa, FIN
Raplamaa 46. auhinnavõistlus 23.01 10RT, 10RTMIX Kaiu
Kaiu seenioride meistrivõistlused 24.01 10RT, 10RTMIX Kaiu
  Muda Karikas 28.01- 30.01 AP, AR Haapsalu
  Joa Pruksi 5. karikavõistlus 29.01- 30.01 AP, AR Elva
  Elva liikuva märgi laskevõistlus 30.01- 31.01 10RT, 10RTMIX Elva
         
Venemaa meistrivõistlused, Russian Championship 31.01- 08.02 10RT, 10RTMIX Izevsk, RUS
Ülevenemaalised MV laskespordis 31.01- 08.02 10RTMIXTEAM Izevsk, RUS
  Liikuva märgi seeriavõistlus 2020/21 01.02- 28.02 10RT, 10RTMIX kohtadel
  Raul Krusta XXXIV mälestusvõistlus 01.02- 28.02 10RT, 10RTMIX kohtadel
Eesti meistrivõistlused 06.02- 07.02 10RT, 10RTMIX Elva
Ukraina meistrivõistlused 06.02- 11.02 10RT, 10RTMIX Lvov. UKR
Eesti meistrivõistlused 07.02 AP, AR Saku
Kasahstani võistkondlikud meistrivõistlused 07.02- 14.02 10RT, 10RTMIX Шымкент, KAZ
X Ülevenemaalised meistrivõistlused 18.02- 25.02 10RT, 10RTMIX Glazov, RUS
  Nokia paarisvõistlus 21.02 AP, AR Nokia, FIN
  Lõuna- Soome piirkondlikud MV ---- Canceled------ 27.02 10RT, 10RTMIX Turu linn, FIN
         
  Liikuva märgi seeriavõistlus 2020/21 01.03- 31.03 10RT, 10RTMIX kohtadel
  Naistepäeva laskevõistlus 07.03 AP, AR Nokia, FIN
  Ilmar Randma karikavõistlus 15.03- 20.04 10m kohtadel
  SVA meistrivõistlused -------- Canceled -------- 14.03 10RT, 10RTMIX Turu linn, FIN
  SVA meistrivõistlused (60L lamades) --- Canceled--- 20.03- 21.03 AR 3x20, 2x30 Kuusankoski, FIN
  Eesti noorte meistrivõistlused--- Canceled --- 20.03 AP, AR Haapsalu
  Raplamaa auhinnavõistlus--- Canceled --- 28.03 AP, AR Rapla
  Eesti juunioride meistrivõistlused--- Canceled --- 27.03 AP, AR Rapla
  Eesti seenioride meistrivõistlused--- Canceled --- 27.03 AP, AR Rapla
  Eesti seenioride meistrivõistlused--- Canceled --- 27.03- 28.03 10RT, 10RTMIX Kaiu
         
  Liikuva märgi seeriavõistlus 2020/21 01.04- 30.04 10RT, 10RTMIX kohtadel
  Põlva karikavõistlused- Canceled - 03.04- 04.04 kuul/ õhk Põlva
  Ülenurme Gümnaasiumi lahtised MV- Canceled - 09.04- 11.04 25m Ülenurme
  E. Norgani mälestusvõistlus- Canceled - 10.04 AP, AR Käina Hiiumaa
  SVA meistrivõistlused  - Canceled - 10.04- 11.04 AP, AR Turu linn, FIN
  Eesti C- klassi meistrivõistlused- Canceled - 17.04- 18.04 10, 25, 50m Haapsalu
  E. Rikandi memoriaalvõistlus - Canceled - 17.04- 18.04 50m Männiku
  Ukraina laskevõistlus 17.04- 21.04 10RT, 10RTMIX,AP Tsernigov, UKR
  Jüriöö karikavõistlus - Canceled - 18.04 25, 50m Männiku
  Heli Rass memorial competition   - Canceled - 23.04- 24.04 10,25,50m, 50RT Elva
  Venemaa meistrivõistlused (juuniorid) 22.04- 27.04 50RT, 50RTMIX Glazov, RUS
  Venemaa meistrivõistlused 22.04- 30.04 50RT, 50RTMIX Glazov, RUS
         
  Liikuva märgi seeriavõistlus 2020/21 01.05- 31.05 10RT, 10RTMIX kohtadel
  Männiku Õhk 03.05- 05.05 AP, AR, 10RT Männiku
  Jooksva metsssea lasketreening 08.05 50RT, 50RTMIX Männiku, Elva
  European Championship 23.05- 06.06 10, 25, 50, 300m Osijek, CRO
         
  Liikuva märgi seeriavõistlus 2020/21 01.06- 30.06 10RT/MIX, 50RT kohtadel
  SVA meistrivõistlused 11.06- 13.06 25m, 50m Nokia, FIN
  RT maailmameistrivõistlused - Canceled - 08.06- 17.06 50RT, 50RTMIX Chateroux, FRA
  European Championship - Canceled - 15.06- 20.06 50RT, 50RTMIX Chateroux, FRA
  Villem Jaansoni memoriaalvõistlus 10.06 300m Männiku
  Nelja maailmameistri mälestusvõistlus 13.06 50m Elva
  Valge Roosi karikas 13.06 25m/ W Elva
Tõives Raudsaare V karikavõistlus 23.06 VJM- 4/ 50RT Elva
  Eesti meistrivõistlused (võistkondlikud+ juuniorid) 25.06- 27.06 tulirelvad, 50RT/MIX Elva
  Põhjamaade meistrivõistlused (seeniorid) Canceled - 30.06- 04.07 25m, 50m/ pistol Pori, FIN
         
Boris Niineoru XII memoriaalvõistlus 01.07- 31.07 10RT/MIX,50RT/MIX kohtadel
Enn Merivälja XII memoriaalvõistlus  01.07- 31.07 10RT/MIX,50RT/MIX kohtadel
SVA meistrivõistlused 03.07 300m Hälvälä, FIN
  Põhjamaade meistrivõistlused (seeniorid)- Canceled - 01.07 300m Hälvälä, FIN
  Põhjamaade meistrivõistlused (seeniorid)- Canceled - 02.07- 03.07 50m, rifle Säkylä, FIN
Vilberg`ide karikavõistlus (liikuv märk) 03.07- 04.07 10RT/MIX,50RT/MIX Kaiu, Elva
  Põhjamaade meistrivõistlused (seeniorid)- Canceled - 04.07 AP, AR Turu linn, FIN
Salon 53. Ampumakisat 09.07- 11.07 50RT/MIX, 100RE Salo- Hajala, FIN
Salon 53. Ampumakisat 09.07- 11.07 25m, 50m Salo- Hajala, FIN
SVA meistrivõistlused 08.07- 11.07 50RT, 100RE Sipoo, FIN
  Vilberg`ide karikavõistlus                               16.07- 18.07 25m, 50m Kaiu
  Tokio Olümpiamängud 23.07- 08.08 10, 25, 50m Tokyo, JPN
  Heli Rass memorial competition 30.07- 01.08 10,25,50m, 50RT Elva
         
  Raplamaa lahtised meistrivõistlused 07.08- 08.08 tulirelvad 25/ 50m Kaiu
Kiti Hämeen piirkondlikud meistrivõistlused 07.08- 08.08 50RT/MIX, 100RE Suomatka, FIN
Kiti Soome meistrivõistlused 07.08 50RT/ 100RE Inkoo, FIN
  Eesti meistrivõistlused 14.08- 15.08 300m Männiku
Soome meistrivõistlused (seeniorid 50+) 14.08- 15.08 50RT/MIX, 100RE Kuopio, FIN
  Eesti seenioride meistrivõistlused 14.08- 15.08 50RT/MIX Männiku
  Jõud meistrivõistlused 21.08- 22.08 50RT/MIX Elva
Venemaa meeskondlikud MV 22.08- 03.09 50RT/MIX, 10RT Ignatovo, RUS
  Kaiu RT Cup XVI 27.08- 29.08 50RT, 50RTMIX Kaiu
  Kaiu RT Challenge IV 27.08- 29.08 10RT, 10RTMIX Kaiu
  KL MäLK auhinnavõistlus 28.08- 29.08 25m, 50m, 300m Männiku
         
  Eesti karikavõistluse finaal 04.09- 05.09 25m, 50m Männiku
  Eesti karikavõistluse finaal 05.09 50RT Elva
  Soome meistrivõistlused (seeniorid) - Canceled - 04.09- 05.09 10RT, 10RTMIX Jurva, FIN
  Suomatka Sika 04.09 50RT Suomatka, FIN
  Kuldne Leht 11.09 25m, 50m Elva
  Soome MV ja SVA meistrivõistlused 24.09- 25.09 kukkuvad märgid Kuopio, FIN
         
  Mati Margi mälestusvõistlus 02.10 50m/ kutsetega Männiku
  International home range competition 03.10- 06.10 AP, AR, 10RT FIN
  Põlva karikavõistlused 16.10- 17.10 AP, AR, 10RT Põlva
  Ida- Virumaa lahtised meistrivõistlused 30.10- 31.10 AP, AR Narva
  Loviisa õhkrelvade laskevõistlus/ Lokakisa 2021 30.10- 31.10 AP, AR Loviisa, FIN
         
  SVA Sügisvõistlus, SVA meistrivõistlused 06.11- 07.11 AP, AR, 10RT/MIX Lappeenranta, FIN
  Eesti seenioride meistrivõistlused 13.11 AP, AR Rapla
  Raplamaa auhinnavõistlus 13.11 AP, AR Rapla
  Eesti juunioride meistrivõistlused 14.11 AP, AR Rapla
  Eesti noorte B- klassi meistrivõistlused 20.11- 21.11 õhk/ tulirelvad Põlva
  Kaiu Sügisvõistlus 20.11- 21.11 10RT, 10RTMIX Kaiu
  Põlva lahtised meistrivõistlused 27.11- 28.11 AP, AR, 10RT Põlva
  Soome seenioride meistrivõistlused 27.11- 28.11 10RT, 10RTMIX Tampere, FIN
         
  Eesti KV, Eesti võistkondlikud MV, mix Eesti MV 04.12- 05.12 AP, AR Narva
  Eesti KV, Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 04.12- 05.12 10RT, 10RTMIX Elva
  V. Sidorovi mälestusvõistlus 10.12- 11.12 AP, AR, 10RT Narva
  Hiiumaa KV II osavõistlus 11.12 AP, AR Käina, Hiiumaa
  Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused 11.12- 12.12 AP, AR, 10RT Põlva
  Laskevõistlus- Aasta lühim päev 17.12- 19.12 AP, AR Ülenurme
         
         

 

 

Pildid/ Photos
Laskesport
ISSF
ESC
NRA
Eesti
Soome
Rootsi
SVA

 

 

 


Copyright © 2003 - 2021 Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud:15.11.2021 •