Laskesport  
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit

 

Results 2012- 2019
100 shots competition 2012 07.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2013 01.01- 13.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2014 02.01- 12.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2015 02.01- 12.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2016 02.01- 10.01 AP100 - 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2016 02.01- 10.01 10RT - 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2017 01.01- 08.01 AP - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2017 01.01- 08.01 10RT - 100 shots ALA,FIN,EST,SWE
100 shots competition 2018 01.01- 10.01 AP - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2018 01.01- 10.01 10RT - 100 shots ALA,FIN,EST,POL,SWE
100 shots competition 2018 01.01- 10.01 AP+ 10RT 200 shots ALA, EST
100 shots competition 2019     01.01- 13.01 AP - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2019    01.01- 13.01 10RT - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2019    01.01- 13.01 AP+ 10RT 200 shots ALA, FIN, EST
  Results 2020      
100 shots competition .pdf 01.01- 13.01 AP - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition .pdf 01.01- 13.01 10RT - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition  .pdf   01.01- 13.01 AP+ 10RT 200 shots ALA, FIN, EST
  Swedish Cup 02.01- 05.01 AP, AR Sävjö, SWE
  Ülenurme GSK lahtised meistrivõistlused 03.01- 05.01 AP, AR Ülenurme
Liikuva märgi laskmise kontrollvõistlus 04.01- 05.01 10RT, 10RTMIX Pori, FIN
Õhupüstoli laskevõistlus 05.01 AP Lahti, FIN
Venemaa meistrivõistlused. Чемпионат России 06.01- 14.01 AP, AR, 10RT/MIX Izevsk, RUS
Ida- Soome meistrivõistlused 11.01 10m falling target.sh. Kuopio, FIN
  Hiiumaa KV III osavõistlus 11.01 AP, AR Käina, Hiiumaa
  Eesti juunioride meistrivõistlused 11.01 AP, AR Kääriku
  Grand Prix of Leppa.fi part VI 11.01- 12.01 AP, AR Tanhuvaara, FIN
Eesti seenioride meistrivõistlused 11.01 10RT, 10RTMIX Elva
  Joa Pruksi karikas, Eesti seenioride meistrivõistlused 12.01 AP, AR Kääriku
  Audentese KV 13.01 AP Tallinn
  Polonia laskevõistlus 16.01- 19.01 AP, AR Vilnius, LTU
  10th Grand Prix of France 16.01- 19.01 AP, AR FRA
  Espoo Open 17.01- 19.01 AP, AR Espoo, FIN
Gundsqlille Megalink Open 2020 17.01- 19.01 AP, AR SWE
Rootsi liikuva märgi kontrollvõistlus LLT4 RT 18.01 10RT, 10RTMIX SWE
Jaanuarikuu laskevõistlus 18.01- 19.01 AP, AR Nokia, FIN
  Soome ja SVA meistrivõistlused 24.01- 26.01 falling targets shoot. Kuopio, FIN
  Raplamaa 45. auhinnavõistlus 25.01- 26.01 AP, AR Kuimetsa
  Maunula laskevõistlus 25.01 AP AR Maunula, FIN
  Muda Karikas 30.01- 01.02 AP, AR Haapsalu
         
  Raul Krusta mälestusvõistlus 01.02- 29.02 10RT, 10RTMIX kohtadel
  Saaremaa meistrivõistlused 01.02- 29.02   Kuressaare
  Rein Valdru memoriaalvõistlus 01.02- 02.02 AP, AR Paide
  EKSL meistrivõistlused 05.02- 06.02 AP, AR Haapsalu
Grand Prix of Pilsen 05.02- 08.02 AP, AR, 10RT Pilzen, CZE
  Edela- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 08.02- 09.02 AP, AR Loviisa, FIN
  Hämeen piirkondlikud meistrivõistlused 08.02- 09.02 AP, AR Nokia, FIN
  SVA meistrivõistlused 08.02- 09.02 10RT, 10RTMIX Jurva, FIN
  Audentese KV finaalvõistlus 08.02 AP, AR (10RT) Tallinn
  Hiiumaa KV IV osavõistlus 08.02 AP, AR Käina, Hiiumaa
  Lahti piirkonna õhupüstoli laskmise seeriavõistlus 12.02 AP Lahti, FIN
  Running Target GP Munktell 14.02- 15.02 10RT, 10RTMIX Eskilstuna, SWE
  Paarisvõistlus/ Parikilpailu 15.02 AP, AR Nokia, FIN
  SVA meistrivõistlused 15.02 IOP/ 10m RF Tampere, FIN
  Eesti meistrivõistlused  15.02 AP, AR Tallinn
  Eesti meistrivõistlused  16.02 10RT, 10RTMIX Tallinn
  Mäntsälä laskevõistlus 16.02 AP, AR Loviisa, FIN
  Soome võistkondlikud meistrivõistlused 22.02- 23.02 AP, AR Mikkeli, FIN
  European Championship 23.02- 02.03 10RT, AP, AR Wroclaw, POL
  Soome meistrivõistlused (seeniorid 50+) 29.02- 01.03 10RT, 10RTMIX Lappeenranta, FIN
  SVA meistrivõistlused (õhkpüss, 60L lamades+) 29.02- 01.03 3x20/ 2x30 Kuusankoski, FIN
         
  Naistepäeva laskevõistlus 01.03 AP, AR Nokia, FIN
  XXXI Ilmar Randma karikavõistlus 05.03- 08.03 10, 25, 50m Haapsalu
  Hiiumaa KV V osavõistlus 07.03 AP, AR Käina, Hiiumaa
  Soome meistrivõistlused (W, M, MJ, WJ) 07.03- 08.03 10RT, 10RTMIX Lappeenranta, FIN
  SAL Edela- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 08.03- 09.03 AP, AR Loviisa, FIN
  Männiku õhk 10.03- 14.03 AP, AR, 10RT Tallinn
  Lahti piirkonna õhupüstoli laskmise seeriavõistlus 11.03 AP, IOP Lahti, FIN
  Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused 14.03- 15.03 10m, 25m, 50m Põlva
  SFS meistrivõistlused 14.03- 15.03 10RT, 10RTMIX Inkoo, FIN
  Kurre Cup 21.03 AR Salo, FIN
  Rootsi meistrivõistlused, Swedish Championship 21.03- 22.03 10RT, 10RTMIX Eskilstuna, SWE
  Eesti noorte meistrivõistlused 21.03 AP, AR Haapsalu
  EMSL Jõud meistrivõistlused 22.03 AP, AR Haapsalu
         
  Põlva karikavõistlus 04.04- 05.04 AP, AR, 10RT Põlva
  E. Norgani mälestusvõistlus 04.04 AP, AR Käina, Hiiumaa
  Soome meistrivõistlused (kõik vanuseklassid) 03.04- 05.04 AP, AR Turku, FIN
  Ülenurme Gümnaasiumi lahtised meistrivõistlused 10.04- 11.04 25m Ülenurme
  Eesti C- klassi meistrivõistlused 17.04- 18.08 10, 25, 50m Haapsalu
  SML Soome meistrivõistlused 17.04- 19.04 10CA, 10RE Kurikka, FIN
  SVA meistrivõistlused 18.04- 19.04 AP, AR Loviisa, FIN
  E. Rikandi memoriaalvõistlus 18.04 50m Tallinn
  Jüriöö karikavõistlus 18.04- 19.04 tulirelvad Tallinn
  MM kontrollvõistlus 24.04- 26.04 50RT/ MIX Kangasala, FIN
  Heli Rassi mälestusvõistlus 24.04- 26.04 50RT/ MIX Elva
         
  Elva lahtised meistrivõistlused 09.05- 10.05 tulirelvad Elva
  Eesti noorte meistrivõistlused 16.05- 17.05 tulirelvad Tallinn
  Running target competition 21.05- 24.05 50RT Walldorf, GER
  Jõud meistrivõistlused 23.05- 24.05 50RT, tulirelvad Elva
  SVA Kevadvõistlus 23.05 50RT, 100RE Kangasala, FIN
  Grand Prix of Lingolsheim- Challenge Millius 29.05- 01.06 10RT, 50RT Lingolsheim, FRA
  Baltic Cup 29.05- 31.05 õhk ja tulirelvad Rokiskis, LTU
  49. Matin kilpailu 30.05- 01.06 tulirelvad Mikkeli, FIN
         
  Elva Laskespordinädal 02.06- 07.06 10m, 25m, 50m Elva
  Põhjamaade meistrivõistlused 04.06 25m, 50m Kouvola, FIN
  Harjumaa lahtised meistrivõistlused 06.06- 07.06 50RT, tulirelvad Männiku
  Maailmameistrivõitlused 10.06- 20.06 50RT, 50RTMIX Chateroux, FRA
  Villem Jaansoni memoriaalvõistlus 12.06- 13.06 300m Männiku
  Kaitseliidu KV 13.06 tulirelvad Männiku
  SVA meistrivõistlused 13.06- 14.06 25m, 50m (püstol) Nokia, FIN
  SVA meistrivõistlused 13.06- 14.06 50m (rifle) Säkylä, FIN
  Nelja maailmameistri mälestusvõistlus 14.06 50m Elva
  Valge Roosi karikas 14.06 25m/ W Elva
  International Veterans Competition 19.06- 21.06 10m, 25m, 50m Plzen, CZE
  Saaremaa meistrivõistlused 20.06- 21.06 50m Kuressaare
  Tõives Raudsaare IV karikavõistlus 23.06 VJM- 4/ 50RT Elva
  Juurioride Eurpoopa meistrivõistlused 25.06- 02.07 25m, 50m Osijek, CRO
         
  Boris Niineoru memoriaalvõistlus                                 01.07- 31.07 50RT, 50RTMIX kohtadel
  Enn Merivälja memoriaalvõistlus   01.07- 31.07 50RT, 50RTMIX kohtadel
  Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 01.07- 04.07 10m,25m,50m püstol Pori, FIN
  Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 02.07 300m/ rifle Hälvälä, FIN
  Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 03.07- 04.07 50m/ rifle Säkylä, FIN
  Eesti MV, individuaalsed/ võistkondlikud+ juuniorid 03.07- 05.07 50RT/MIX, tulirelvad Elva
  Salon Ampumakisat 03.07- 05.07 50RT/MIX, 100RE Salo- Hajala, FIN
  Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 05.07 AR Turu linn, FIN
  46. Luhangan kisat 10.07- 12.07 50RT Luhanka, FIN
  SVA meistrivõistlused 10.07- 12.07 50RT, 100RE Sipoo, FIN
  Juunioride maailmameistrivõistlused 11.07- 19.07 10, 25, 50m Shul, GER
  Vilberg`ide karikavõistlus  17.07- 19.07 25/ 50m Kaiu
  Vilberg`ide karikavõistlus (jooksev metssiga) ? 50RT, 50RTMIX Kaiu
  SFS meistrivõistlused 18.07- 19.07 50RT/MIX, 100RE Inkoo, FIN
  SML Soome meistrvõistlused 23.07- 26.07 100RE, metsis Ylitornio, FIN
  Tokio Olümpiamängud 25.07- 03.08 10, 25, 50M Tokyo, JPN
         
  Soome meistrivõistlused (M, W, MJ, WJ) 01.08- 02.08 50RT/MIX, 100RE Inkoo, FIN
  Kympin Eloliikkuva, Hämeen piirkondlikud MV ? 50RT, 50RTMIX FIN
  Eesti seenioride meistrivõistlused 01.08- 02.08 50RT, 50RTMIX Elva
  Eesti meistrivõistlused 08.08- 09.08 300m Männiku
  Soome meistrivõistlused (seeniorid) 15.08- 16.08 50RT, 50RTMIX Kuopio, FIN
  A. Liiviku memoriaalvõistlus 15.08- 16.08 25m,. 50m ?
  Raplamaa lahtised meistrivõistlused 22.08- 23.08 tulirelvad 25/ 50m Kaiu
  Kaiu RT Cup XV ja EST - FIN RT maavõistlus 28.08- 30.08 50RT, 50RTMIX Kaiu
  Kaiu RT Challenge II 28.08- 30.08 10RT, 10RTMIX Kaiu
  KL MäLK auhinnavõistlus 28.08- 30.08 25m, 50m, 300m Tallinn
         
  Eesti karikavõistlus- finaal 05.09- 06.09 25m, 50m Männiku
  Üliõpilaste maailmameistrivõistlused 09.09- 13.09 25m, 50m Pilzen, CZE
  Metspahr 06.09 RT combi Laheva
  Kaitseliidu MV 12.09 tulirelvad Männiku
  Lõuna- Soome meistrivõistlused ? 50RT, 50m, 25m FIN
  Suomatkan Sika ? 50RT- turniir Suomatka, FIN
  Kuldne Leht 19.09 25m, 50m - pistol Elva
  Saaremaa Sügis 25.09- 27.09 50m Kuressaare
  Muhu Karikas 26.09 1000m LRS Koguva, Muhu saar
         
  Mati Margi mälestusvõistlus 03.10 50m/ kutsetega Männiku
  TSA oktoobrikuu laskevõistlus ? AP, AR Turu linn, FIN
  Arvi Tiinuse mälestusvõistlus ? 10RT/MIX, AP, AR Toijala, FIN
  Hiiumaa KV I osavõistlus 17.10 AP, AR Käina, Hiiumaa
  Oktoobrikuu õhupüstoli võistlus ? AP, AR Hämeenlinna, FIN
  Oktoobrikuu õhupüstoli võistlus ? AP Lahti, FIN
  Villen Pytty- Vilho Humpaksen mälestusvõistlus ? AP Nokia, FIN
  Ida- Virumaa lahtised meistrivõistlused 25.10- 26.10 AP, AR Narva
  Pootsmani Karikas ?   Pärnu
  Loviisa õhkrelvade laskevõistlus ? AP, AR Loviisa, FIN
         
  Lääne maakonna MV 11.11- 14.11 püstol 10,25, 50m Haapsalu
  Tauno Kärjen muistokilpailu ? AP, AR Kankanpää, FIN
  Keskarin kisat ? AP, AR Tuusula, FIN
  SVA Sügisvõistlus 14.11- 15.11 10RT/MIX, AP, AR FIN
  Hiiumaa meistrivõistlused 14.11 AP, AR Käina, Hiiumaa
  Elmar Kivistiku mälestusvõistlus ? AP, AR Tabivere
  Hungarian Open 20.11- 22.11 10RT/MIX, AP, AR HUN
  Eesti noorte B- klassi meistrivõistlused 21.11- 22.11 õhk/ tulirelvad Põlva
  Lääne maakonna meistrivõistlused 26.11- 28.11 rifle- 10, 50m Haapsalu
  Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused 28.11- 29.11 10RT/MIX, AR, AP Põlva
  Tapsan Taulut   AP, AR Nokia, FIN
         
  Mäntsälä sügisvõistlus ? AP, AR Mäntsälä, FIN
  Kupittaan Kisat ? AP, AR Turku, FIN
  Eesti KV, Eesti võistkondlikud MV, mix Eesti MV 05.12- 06.12 AP, AR Narva
  Esbo Träffen ? AP, AR Espoo- Tapiola, FIN
  Sepon kisa/ Seppo laskevõistlus ? 10RT, 10RTMIX Kuopio, FIN
  V. Sidorovi mälestusvõistlus 11.12- 12.12 AP, AR, 10RT Narva
  Hiiumaa KV II osavõistlus 12.12 AP, AR Käina, Hiiumaa
  Eesti KV, Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 12.12- 13.12 10RT, 10RTMIX Elva
  Laskevõistlus- Aasta lühim päev 17.12- 19.12 AP, AR Ülenurme
         

 

 

Pildid/ Photos
Laskesport
ISSF
ESC
NRA
Eesti
Soome
Rootsi
SVA


Copyright © 2003 - 2020 Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud:01.01.2020 •