Laskesport  
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit

 

Results 2012- 2018
100 shots competition 2012 07.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2013 01.01- 13.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2014 02.01- 12.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2015 02.01- 12.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2016 02.01- 10.01 AP100 - 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2016 02.01- 10.01 10RT - 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2017 01.01- 08.01 AP - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2017 01.01- 08.01 10RT - 100 shots ALA,FIN,EST,SWE
100 shots competition 2018 01.01- 10.01 AP - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2018 01.01- 10.01 10RT - 100 shots ALA,FIN,EST,POL,SWE
100 shots competition 2018 01.01- 10.01 AP+ 10RT 200 shots ALA, EST
         
  Results 2019      
100 shots competition 2019     (.pdf 01.01- 13.01 AP - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2019     (.pdf 01.01- 13.01 10RT - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2019     (.pdf 01.01- 13.01 AP+ 10RT 200 shots ALA, FIN, EST
  Swedish Cup 02.01- 05.01 AP, AR Sävsjö SWE
  Ülenurme GSK lahtised meistrivõistlused 03.01- 06.01 AP, AR Ülenurme
  EM kontrollvõistlus 05.01- 06.01 10RT, 10RTMIX Pori, FIN
RT 3. kontrollvõistlus 05.01- 06.01 10RT, 10RTMIX SWE
Jaanuarikuu õhupüstoli laskevõistlus 05.01 AP Lahti, FIN
Grand Prix of Pilsen 10.01- 13.01 AP, AR Pilzen, CZE
  Espoo Open 11.01- 13.01 AP, AR Espoo, FIN
Ukraina talvised meistrivõistlused  11.01- 16.01 AP, AR, 10RT UKR
25. Rahvusvahelised laskevõistlused 11.01- 13.01 AP, AR Ruze, SLO
  Jaanuarikuu laskevõistlus 12.01 AP, AR Nokia, FIN
  PPI 48 (Field Target shooting) 12.01 field target Tartu
  Audentese KV 14.01 AP Tallinn
  Grand Prix of Leppa.fi part V 18.01- 20.01 AP, AR Tanhuvaara, FIN
  Meyton Cup 21.01- 23.01 AR, AP Innsbruck, AUT
Lammi laskevõistlus 19.01 AP, AR Lammi, FIN
  Eesti juunioride meistrivõistlused 19.01 AP, AR Rapla
Kagu- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 20.01 10RT, 10RTMIX Lappenranta, FIN
  H&N Cup 23.01- 25.01 AP, AR München, GER
  J. Pruksi karikas 25.01- 26.01 AP, AR Ülenurme
Soome meistrivõistlused 26.01 falling targets, 10m Kangasala, FIN
SVA meistrivõistlused 27.01 falling targets, 10m Kangasala, FIN
  Rein Valdru memoriaalvõistlus 26.01- 27.01 AP, AR Paide
Maunula laskevõistlus 26.01 AP, AR Maunula, FIN
  Tampere õhkrelvade laskevõistlus 26.01 AP, AR Tampere, FIN
  Prantsusmaa meistrivõistlused (koduleht) 28.01- 02.02 10RT, AP, AR Lanester, FRA
  42e championnat de France 10/18 m (Sius- Ascor) 28.01- 02.02 10RT, AP, AR Lanester, FRA
  42e championnat de France 10/18 m 28.01- 02.02 10RT, AP, AR Lanester, FRA
         
  Muda karikas 31.01- 02.02 AP, AR Haapsalu
  10. Marku laskevõistlus 02.02- 03.02 AP, AR Mikkeli, FIN
  10. Marku laskevõistlus - graafikaga tulemused 02.02 AP, AR Mikkeli, FIN
  10. Marku laskevõistlus - graafikaga tulemused 03.02 AP, AR Mikkeli, FIN
  SVA meistrivõistlused 02.02 3x20 shots, AR,10m Kuusankoski, FIN
  Venemaa meistrivõistlused 03.02- 11.02 AP, AR, 10RT Izevsk, RUS
  Hiiumaa KV IV osavõistlus 09.02 AP, AR Käina, Hiiumaa
  PPI 48 09.02 field- target shooting Tartu
Soome meistrivõistlused 09.02- 10.02 10RT, 10RTMIX Jurva, FIN
Hämee piirkondlikud meistrivõistlused 09.02 AP, AR Hämeenlinna, FIN
Hämee piirkondlikud meistrivõistlused 10.02 AP, AR Hämeenlinna, FIN
Edela- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 09.02- 10.02 AP, AR Mäntsälä, FIN
Rootsi GP kontrollvõistlus 10.02 10RT SWE
Audentese KV finaalvõistlus 10.02 10RT, AP, AR Männiku
  9. Prantsusmaa GP 14.02- 16.02 AP, AR FRA
  Sysmän Sisun 100 v. Juhlakilpailu 16.02 AP, AR Sysmä, FIN
  Eesti meistrivõistlused 16.02 AP, AR Männiku
SVA meistrivõistlused 16.02- 17.02 10RT, 10RTMIX Kuopio, FIN
Eesti meistrivõistlused 16.02 10RT, 10RTMIX Männiku
  XXX Ilmar Randma karikavõistlused 22.02- 24.02 10RT, 10FT Haapsalu
Hämee piirkondlikud meistrivõistlused 23.02 10RT, 10RTMIX Kaivanto, FIN
Raul Krusta mälestusvõistlus 28.02- 02.03 10RT EST, FIN
  Audentse Cup 28.02- 02.03 AP, AR Tallinn
         
  Hiiumaa KV V osavõistlus 02.03 AP, AR Käina Hiiumaa
Soome meeskondlikud meistrivõistlused 02.03- 03.03 AP, AR Turu linn, FIN
Soome meistrivõistlused (võistkondlikud) 02.03- 03.03 AP, AR Turu linn, FIN
Naistepäeva laskevõistlus 09.03 AP, AR Nokia, FIN
  PPI 48 (field target shooting) 09.03 Field- target Meriküla
Soome meistrivõistlused (seeniorid 45+) 09.03- 10.03 10RT, 10RTMIX Tampere, FIN
  Eesti noorte meistrivõistlused 09.03 AP, AR Haapsalu
  EMSL Jõud meistrivõistlused 10.03 AP, AR Haapsalu
  European Championship 16.03- 25.03 AP, AR, 10RT/MIX Osijek, CHO
  European Championship- Sius Ascor results 16.03- 25.03 AP, AR, 10RT/MIX Osijek, CHO
SFS meistrivõistlused 16.03 10RT, 10RTMIX Porvoo, FIN
  Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused 16.03- 17.03 10m, 25m, 50m Põlva
Kurre Cup 23.03 AR Salo, FIN
  Männiku õhk 29.03- 30.03 AP, AR, 10RT Männiku
Rootsi meistrivõistlused 30.03- 31.03 10RT, 10RTMIX Eskilstuna, SWE
  Põlva karikavõistlus 30.03- 31.03 10RT, tulirelvad Põlva
         
SAL Soome meistrivõistlused 05.04- 07.04 AP, AR (AR 3x20) Tampere, FIN
  Ülenurme Gümnaasiumi lahtised meistrivõistlused 12.04- 14.04 25m Ülenurme
SML meistrivõistlused 12.04- 14.04 10CA, 10RE Sotkamo, FIN
SVA meistrivõistlused 13.04- 14.04 AP, AR Hämeenlinna, FIN
XVIII Sepon Kisat 13.04- 14.04 25m, 50m Turu linn, FIN
  E. Rikandi memoriaalvõistlus 20.04 50m Männiku
  Jüriöö karikavõistlus 21.04 10, 25, 50m Männiku
Heli Rass memorial competition 26.04- 28.04 õhk ja tulirelvad Elva
  Longshot 2019 26.04- 28.04 ~ 1000m POL
         
Grand Prix of Liberation Pilsen 01.05- 05.05 50RT, 50RTMIX Plzen, CZE
  MV 1.etapp / Estonian Champ 1.stage (FT shooting) 04.05- 05.05 FT shooting Hagudi
Sipoo running target competition 11.05- 12.05 50RT, 50RTMIX Sipoo, FIN
Elva lahtised meistrivõistlused 11.05- 12.05 tulirelvad Elva
  Running target competition 18.05- 19.05 50RT, 50RTMIX Suomatka, FIN
Eesti meistrivõistlused 18.05 Shotgun, RT (35m) Saaremaa
  Eesti noorte meistrivõistlused 18.05- 19.05 tulirelvad Männiku
  Harjumaa lahtised meistrivõistlused 25.05- 26.05 10RT, tulirelvad Männiku
  Matin kilpailu 25.05- 26.05 50RT, tulirelvad Mikkeli, FIN
SVA Kevadvõistlus, FIN- EST seenioride maavõistlus 25.05 50RT, tulirelvad Suomatka, FIN
  Salon XXXV mustaruutikisat 25.05 Replicas, black powder Salo- Hajala, FIN
  Nuutin hirvi 20.05 100RE Turu, FIN
  Kaidu Jalakas` international memorial FT competition 31.05- 02.05 FT shooting Jõulumäe
         
Baltic Cup 31.05- 02.06 50RT, tulirelvad Elva
Running target Grand Prix Inkoo 08.06- 09.06 50RT/MIX, 10RT Inkoo, FIN
  Villem Jaansoni memoriaalvõistlus 07.06- 08.06 300m Männiku
International Veterans Competition 14.06- 16.06 10m, tulirelvad Plzen, CZE
  Nelja maailmameistri mälestusvõistlus 15.06 50m Elva
  Saaremaa meistrivõistlused 15.06- 16.06 50m Kuressaare
SVA meistrivõistlused 15.06- 16.06 25m, 50m - pistol Hälvälä, FIN
Valge Roosi karikas   16.06 25m Elva
  European Games 20.06- 30.06 õhk ja tulirelvad, SG Minsk, BLR
Championnats de France, Cible Mobile 21.06- 23.06 50RT, 50RTMIX Lingolsheim, FRA
  Tõives Raudsaare III karikavõistlus 23.06 50RT, VJM- 4 Elva
  Eesti MV, individuaalsed/ võistkondlikud+ juuniorid 28.06- 30.06 50RT/MIX, tulirelvad Elva
SVA meistrivõistlused 29.06- 30.06 50m rifle Tyrri, FIN
         
  European FT Championship 02.07- 06.07 FT shooting Kreeka
  Suveuniversiaad 03.07- 09.07 õhk ja tulirelvad Napoli, ITA
Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 04.07- 07.07 50m rifle DEN
Salon 51. Ampumakisat 05.07- 07.07 50RT, 100RE Salo- Hajala, FIN
  Eesti karikavõistlused 06.07 50RT/ VJM- 4 Kuritse
  Running target shooting European Championship 08.07- 15.07 50RT, 50RTMIX HUN
  Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 10.07- 13.07 pistol 10m, 25m Brekstad, NOR
  15. Eestimaa Suvemängud 12.07- 14.07 tulirelvad Elva
45. Luhangan kisat 12.07- 14.07 50RT, tulirelvad Luhanka, FIN
SVA meistrivõistlused 13.07- 14.07 50RT, 100RE Kuopio, FIN
  Boris Niineoru memoriaalvõistlus 19.07- 01.08 10RT, 50RT/MIX Kaiu+ kohtadel
  Enn Merivälja memoriaalvõistlus  19.07- 01.08 10RT, 50RT/MIX Kaiu+ kohtadel
  MV 3.etapp / Estonian Champ 3.stage (FT shooting) 20.07- 21.07 FT shooting Konguta
  Pan- American Games 24.07- 11.08 10m, 25m, 50m Lima, Peru/ PE
  SML meistrivõistlused 25.07- 28.07 100RE Ikaalinen, FIN
  Vilberg`ide 43. karikavõistlus  26.07- 28.07 tulielvad Kaiu
  European Masters Games 26.07- 03.08 tulirelvad Torino, ITA
  Eesti meistrivõistlused 27.07 50RT/ VJM- 4 Avinurme
         
  Eesti seenioride meistrivõistlused 03.08- 04.08 50RT, 50RTMIX Elva
  Kympin Eloliikkuva, Hämeen piirkondlikud MV 03.08- 04.08 50RT, 50RTMIX Suomatka, FIN
Ida- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 03.08 50RT/MIX, 100RE Kuopio, FIN
  World FT Championship (FT shooting) 07.08- 11.08 FT shooting GB- ENG
  Raplamaa lahtised meistrivõistlused 09.08- 11.08 25m, 50m, tulirelvad Kaiu
  Eesti meistrivõistlused 09.08- 11.08 300m Männiku
Soome meistrivõistlused (M, W, MJ, WJ) 10.08- 11.08 50RT, 100RE Sipoo, FIN
  Eesi seenioride meistrivõistlused 17.08- 18.08 25m, 50m Männiku
  Eesit karikavõistlused 17.08 100RE Valtu
  A. Liiviku memoriaalvõistlus 17.08- 18.08 tulirelvad Männiku
  Soome meistrivõistlused (seeniorid 45+) 17.08- 18.08 50RT, 100RE Kuopio, FIN
  Saksamaa meistrivõistlused, Deutsche Meisterschaft 22.08- 02.08 õhk ja tulirelvad München, GER
  KL MäLK auhinnavõistlus 23.08- 25.08 tulirelvad Männiku
  Öölaskmine/ Night shooting (FT shooting) 23.08 FT shooting Konguta
  MV 4.etapp / Estonian Champ 4.stage (FT shooting) 24.08- 25.08 FT shooting Konguta
  Kaiu RT Cup ja EST - FIN RT maavõistlus 30.08- 01.09 50RT, 50RTMIX Kaiu
  Kaiu RT Challenge 2019 30.08- 01.09 10RT Kaiu
         
  Kaitseliidu MV 07.09 tulirelvad Männiku
  Eesti meistrivõistlused 07.09 100RE Kuritse
  MV 5.etapp / Estonian Champ 5.stage (FT shooting) 14.09- 15.09 FT shooting Vaela
  1st World Masters Championships 08.09- 16.09 õhk ja tulirelvad Shul, GER
  SVA meistrivõistlused 14.09 300m FIN
  Saaremaa Sügis 27.09- 29.09 50m Kuressaare
  Kuldne Leht 28.09 25m, 50m pistol Elva
  Muhu Karikas 28.09 1000m LRS Muhu saar
         

 

 

Pildid/ Photos
Laskesport
ISSF
ESC
NRA
Eesti
Soome
Rootsi
SVA


Copyright © 2003 - 2019 Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud:23.06.2019 •