Laskesport  
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit

 

Results 2012- 2018
100 shots competition 2012 07.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2013 01.01- 13.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2014 02.01- 12.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2015 02.01- 12.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2016 02.01- 10.01 AP100 - 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2016 02.01- 10.01 10RT - 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2017 01.01- 08.01 AP - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2017 01.01- 08.01 10RT - 100 shots ALA,FIN,EST,SWE
100 shots competition 2018 01.01- 10.01 AP - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2018 01.01- 10.01 10RT - 100 shots ALA,FIN,EST,POL,SWE
100 shots competition 2018 01.01- 10.01 AP+ 10RT 200 shots ALA, EST
         
  Results 2019      
100 shots competition 2019     (.pdf 01.01- 13.01 AP - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2019     (.pdf 01.01- 13.01 10RT - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2019     (.pdf 01.01- 13.01 AP+ 10RT 200 shots ALA, FIN, EST
  Swedish Cup 02.01- 05.01 AP, AR Sävsjö SWE
  Ülenurme GSK lahtised meistrivõistlused 03.01- 06.01 AP, AR Ülenurme
  EM kontrollvõistlus 05.01- 06.01 10RT, 10RTMIX Pori, FIN
RT 3. kontrollvõistlus 05.01- 06.01 10RT, 10RTMIX SWE
Jaanuarikuu õhupüstoli laskevõistlus 05.01 AP Lahti, FIN
Grand Prix of Pilsen 10.01- 13.01 AP, AR Pilzen, CZE
  Espoo Open 11.01- 13.01 AP, AR Espoo, FIN
Ukraina talvised meistrivõistlused  11.01- 16.01 AP, AR, 10RT UKR
25. Rahvusvahelised laskevõistlused 11.01- 13.01 AP, AR Ruze, SLO
  Jaanuarikuu laskevõistlus 12.01 AP, AR Nokia, FIN
  PPI 48 (Field Target shooting) 12.01 field target Tartu
  Audentese KV 14.01 AP Tallinn
  Grand Prix of Leppa.fi part V 18.01- 20.01 AP, AR Tanhuvaara, FIN
  Meyton Cup 21.01- 23.01 AR, AP Innsbruck, AUT
Lammi laskevõistlus 19.01 AP, AR Lammi, FIN
  Eesti juunioride meistrivõistlused 19.01 AP, AR Rapla
Kagu- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 20.01 10RT, 10RTMIX Lappenranta, FIN
  H&N Cup 23.01- 25.01 AP, AR München, GER
  J. Pruksi karikas 25.01- 26.01 AP, AR Ülenurme
Soome meistrivõistlused 26.01 falling targets, 10m Kangasala, FIN
SVA meistrivõistlused 27.01 falling targets, 10m Kangasala, FIN
  Rein Valdru memoriaalvõistlus 26.01- 27.01 AP, AR Paide
Maunula laskevõistlus 26.01 AP, AR Maunula, FIN
  Tampere õhkrelvade laskevõistlus 26.01 AP, AR Tampere, FIN
  Prantsusmaa meistrivõistlused (koduleht) 28.01- 02.02 10RT, AP, AR Lanester, FRA
  42e championnat de France 10/18 m (Sius- Ascor) 28.01- 02.02 10RT, AP, AR Lanester, FRA
  42e championnat de France 10/18 m 28.01- 02.02 10RT, AP, AR Lanester, FRA
         
  Muda karikas 31.01- 02.02 AP, AR Haapsalu
  Saaremaa meistrivõistlused 01.02- 28.02 AP, AR Kuressaare
  10. Marku laskevõistlus 02.02- 03.02 AP, AR Mikkeli, FIN
  10. Marku laskevõistlus - graafikaga tulemused 02.02 AP, AR Mikkeli, FIN
  10. Marku laskevõistlus - graafikaga tulemused 03.02 AP, AR Mikkeli, FIN
  SVA meistrivõistlused 02.02 3x20 shots, AR,10m Kuusankoski, FIN
  Venemaa meistrivõistlused 03.02- 11.02 AP, AR, 10RT Izevsk, RUS
  Hiiumaa KV IV osavõistlus 09.02 AP, AR Käina, Hiiumaa
  PPI 48 09.02 field- target shooting Tartu
Soome meistrivõistlused 09.02- 10.02 10RT, 10RTMIX Jurva, FIN
Hämee piirkondlikud meistrivõistlused 09.02 AP, AR Hämeenlinna, FIN
Hämee piirkondlikud meistrivõistlused 10.02 AP, AR Hämeenlinna, FIN
Edela- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 09.02- 10.02 AP, AR Mäntsälä, FIN
Rootsi GP kontrollvõistlus 10.02 10RT SWE
Audentese KV finaalvõistlus 10.02 10RT, AP, AR Männiku
  9. Prantsusmaa GP 14.02- 16.02 AP, AR FRA
  Sysmän Sisun 100 v. Juhlakilpailu 16.02 AP, AR Sysmä, FIN
  Eesti meistrivõistlused 16.02 AP, AR Männiku
SVA meistrivõistlused 16.02- 17.02 10RT, 10RTMIX Kuopio, FIN
Eesti meistrivõistlused 16.02 10RT, 10RTMIX Männiku
  XXX Ilmar Randma karikavõistlused 22.02- 24.02 10RT, AP, AR Haapsalu
  Hämee piirkondlikud meistrivõistlused 23.02 10RT, 10RTMIX Kaivanto, FIN
  Raul Krusta mälestusvõistlus, Audentse Cup 28.02- 02.03 10RT, AP, AR Tallinn
         
  Naistepäeva laskevõistlus 09.03 AP, AR Nokia, FIN
  Soome meistrivõistlused (võistkondlikud) 09.03- 10.03 AP, AR Turu linn, FIN
  Soome meistrivõistlused (seeniorid 45+) 09.03- 10.03 10RT, 10RTMIX Mänttä, FIN
  Eesti noorte meistrivõistlused 09.03 AP, AR Haapsalu
  EMSL Jõud meistrivõistlused 10.03 AP, AR Haapsalu
  European Championship 16.03- 25.03 AP, AR, 10RT/MIX Osijek, CHO
  SFS meistrivõistlused 16.03 10RT, 10RTMIX Porvoo, FIN
  Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused 16.03- 17.03 10m, 25m, 50m Põlva
  Kurre Cup 23.03 AR Salo, FIN
  Männiku õhk 29.03- 30.03 AP, AR, 10RT Männiku
  Põlva karikavõistlus 30.03- 31.03 tuli ja õhkrelvad Põlva
         
  Eesti C- klassi meistrivõistlused 05.04- 06.04 tuli ja õhkrelvad Haapsalu
  SAL Soome meistrivõistlused 05.04- 07.04 AP, AR Tampere, FIN
  Ülenurme Gümnaasiumi lahtised meistrivõistlused 12.04- 14.04 25m Ülenurme
  SML meistrivõistlused 12.04- 14.04 10CA, 10RE Sotkamo, FIN
  SVA meistrivõistlused 13.04- 14.04 AP, AR Hämeenlinna, FIN
  Vilberg`ide karikavõistlus  20.04- 21.04 50RT, 50RTMIX Kaiu
  E. Rikandi memoriaalvõistlus 20.04 50m Männiku
  Jüriöö karikavõistlus 21.04 10, 25, 50m Männiku
  Heli Rassi mälestusvõistlus  26.04- 28.04 õhk ja tulirelvad Elva
         

 

 

Pildid/ Photos
Laskesport
ISSF
ESC
NRA
Eesti
Soome
Rootsi
SVA


Copyright © 2003 - 2019 Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud:05.01.2019 •