Laskesport  
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit

 

Results 2012- 2017
100 shots competition 2012 07.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2013 01.01- 13.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2014 02.01- 12.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2015 02.01- 12.01 AP/RT 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2016 02.01- 10.01 AP100 - 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2016 02.01- 10.01 10RT - 100 shots EST, FIN
100 shots competition 2017 01.01- 08.01 AP - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2017 01.01- 08.01 10RT - 100 shots ALA,FIN,EST,SWE
100 shots competition 2018 01.01- 10.01 AP - 100 shots ALA, FIN, EST
100 shots competition 2018 01.01- 10.01 10RT - 100 shots ALA,FIN,EST,POL,SWE
100 shots competition 2018 01.01- 10.01 AP+ 10RT 200 shots ALA, EST
         
  Results 2018      
  100 shots competition 2018 01.01- 10.01 AP - 100 shots ALA, FIN, EST
  100 shots competition 2018 01.01- 10.01 10RT - 100 shots ALA,FIN,EST,POL,SWE
  100 shots competition 2018 01.01- 10.01 AP+ 10RT 200 shots ALA, EST
  Swedish Cup 04.01- 06.01 AP, AR SWE
Swedish Cup 04.01- 06.01 AP, AR SWE
Venemaa meistrivõistlused 04.01- 11.01 AP, AR, 10RT Izevsk, RUS
Jaanuarikuu õhupüstoli laskevõistlus 06.01 AP Lahti, FIN
Aasta liikuva märgi avavõistlus 07.01 10RT, 10RTMIX Tampere, FIN
Grand Prix of Pilsen // võistluste protokoll 10.01- 13.01 AP, AR, 10RT Pilzen CZE
Espoo Open 12.01- 14.01 AP, AR Espoo, FIN
  PPI 48 13.01 Field- target Tartu
  Rein Valdru memoriaalvõistlus 13.01- 14.01 AP, AR Paide
  H.H.The Amir of Kuwait 7th International Shooting GP 14.01- 17.01 AP, AR Kuweit
Ukraina talvised meistrivõistlused 15.01- 21.01 AP, AR, 10RT/MIX Lvov. UKR
  8th Grand Prix of France 2018 18.01- 20.01 AP, AR FRA
  Muda Karikas 18.01- 20.01 AP, AR Haapsalu
  Grand Prix of Leppa.fi Part IV 19.01- 21.01 AP, AR Savolinna, FIN
Jaanuarikuu laskevõistlus 20.01- 21.01 AP, AR Nokia, FIN
  J. Pruksi karikas 20.01- 21.01 AP, AR Tartu
  Audentese KV 22.01 AP Männiku
H&N Cup 26.01- 29.01 AP, AR München, GER
Tampere laskevõistlus 27.01 AP, AR Tampere, FIN
Maunula laskevõistlus 27.01 AP, AR Maunula, FIN
Liikuva märgi laskmise GP 28.01- 29.01 10RT, 10RTMIX Eskilstuna SWE
  Eesti juunioride meistrivõistlused 27.01 AP, AR Narva
         
  Saaremaa meistrivõistlused 01.02- 28.02 AP, AR Kuressaare
Venemaa esivõistlused (juuniorid) 29.01- 05.02 AP, AR, 10RT/MIX Izevsk, RUS
InterShoot 31.01- 03.02 AP, AR Haag, NL
  Audentese KV - finaalvõitlus 03.02 AP+ finaalid Männiku
SVA meistrivõistlused 03.02 AR 3x20 Kuusankoski, FIN
SVA meistrivõistlused 03.02- 04.02 10RT Porvoo, FIN
SVA meistrivõistlused 03.02- 04.02 10RTMIX Porvoo, FIN
  Prantsusmaa meistrivõistlused 06.02- 10.02 AP, AR, 10RT/MIX FRA
Prantsusmaa MV reg. protokollid 06.02- 10.02 AP, AR, 10RT/MIX FRA
  PPI48 10.02 Field- target Tartu
SAL Edela- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 10.02- 11.02 AP, AR Mäntsälä, FIN
Hämeen piirkondlikud meistrivõistlused 10.02- 11.02 AP, AR, 10RT/MIX Toijala, FIN
  Eesti meistrivõistlused 10.02- 11.02 AP, AR, 10RT/MIX Männiku
  European Championships 18.02- 26.02 AP, AR, 10RT/MIX Györ, HUN
  SVA meistrivõistlused (seeniorid) 17.02 AP- RF Kuusankoski, FIN
         
  Audentes Cup 01.03- 03.03 AP, AR Tallinn
  Raul Krusta XXXI mälestusvõistlus 03.03 10RT, 10RTMIX Männiku
  Soome meistrivõistlused 03.03- 04.03 10RT, 10RTMIX Turu linn, FIN
  SFS meistrivõistlused 10.03 10RT, 10RTMIX Porvoo, FIN
  PPI 48 10.03 Field- target Tallinn
  Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused 10.03- 11.03 õhk ja tulirelvad Põlva
  Ilmar Randma karikavõistlus 16.03- 18.03 õhk ja tulirelvad Tallinn
  SAL ja SVA meistrivõistlused 23.03- 24.03 kukkuvad märgid Jurva, FIN
  Eesti noorte meistrivõistlused 24.03 AP, AR Haapsalu
  EMSL Jõud meistrivõistlused 25.03 AP, AR Haapsalu
         
  Põlva 44. karikavõistlus 31.03- 01.04 õhk ja tulirelvad Põlva
  SAL Soome meistrivõistlused 05.04- 08.04 AP,AR, IOP Kisakallio, FIN
  Ülenurme Gümnaasiumi lahtised meistrivõistlused 07.04- 08.04 tulirelvad Ülenurme
  Männiku õhk 08.04- 11.04 AP, AR Männiku
  Budapest Open 2018 12.04- 15.04 10RT, 10RTMIX Budapest, HUN
  Eesti C- klassi meistrivõistlused 13.04- 14.04 tuli ja õhkrelvad Haapsalu
  SML Soome meistrivõistlused 13.04- 15.04 10CA, 10RE Rovaniemi, FIN
  PPI 48 (Field Target shooting) 14.04 Field- target Tallinn
  SVA õhkrelvade meistrivõistlused (seeniorid) 14.04- 15.04 AP, AR Hämeenlinna, FIN
  E. Rikandi memoriaalvõistlus 21.04 50m Männiku
  Jüriöö karikavõistlus 22.04 tulirelvad Männiku
  Heli Rassi 46. mälestusvõistlus 27.04- 29.04 õhk ja tulirelvad Elva
         
  Grand Prix of Liberation Pilsen 02.05- 07.05 õhk ja tulirelvad Plzen, CZE
  Elva lahtised meistrivõistlused 05.05 25m, 50m Elva
  MV 1.etapp / Estonian Champ 1.stage 05.05- 06.05 Field- target Vaela
  Eesti noorte meistrivõistlused 12.05- 13.05 25m, 50m Männiku
  EMSL Jõud meistrivõistlused  19.05- 20.05 25m, 50m/ 50RT Elva
  Põhjamaade seenioride meistrivõistlused ? 50RT, 100RE FIN
  ISSF World Cup 22.05- 29.05 10m, 25m, 50m Suhl, GER
  SVA Kevadvõistlus 26.05 25m, 50m/ 50RT Suomatka, FIN
         

 

 

Pildid/ Photos
Laskesport
ISSF
ESC
NRA
Eesti
Soome
Rootsi
SVA


Copyright © 2003 - 2018 Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud:06.01.2018 •