Laskesport  
Sisukord
Avalehele
Võistlused
Laskesport
Laskesport
Pildid
Teated

EV Laskurliit

 

Results 2012- 2016
100 shots competition 2012 07.01 AP/RT 100 shots Eesti ja Soome
100 shots competition 2013 01.01- 13.01 AP/RT 100 shots Eesti ja Soome
100 shots competition 2014 02.01- 12.01 AP/RT 100 shots Eesti ja Soome
100 shots competition 2015 02.01- 12.01 AP/RT 100 shots Eesti ja Soome
100 shots competition 2016 02.01- 10.01 AP100 - 100 shots Eesti ja Soome
100 shots competition 2016 02.01- 10.01 10RT - 100 shots Eesti ja Soome
  Results 2017      
100 lasu võistlus, 100 shots competition - (online) 01.01- 08.01 AP ALA, FIN, EST
100 lasu võistlus, 100 shots competition - (online) 01.01- 08.01 10RT ALA,FIN,EST,SWE
Loppiaiskisa 2017 05.01- 06.01 AP, AR Seinajoki, FIN
Swedish Cup, Swedish Cup 2016- live 05.01- 07.01 AP, AR Sävsjö, SWE
VIII Shooting Open   07.01 AP, AR Százhalombatta,HUN
  Ülenurme GSK lahtised meistrivõistlused 07.01- 08.01 AP, AR Ülenurme
Jaanuarikuu õhupüstoli laskevõistlus 07.01 AP Lahti, FIN
EM kontrollvõistlus 07.01 10RT, 10RTMIX Salo. FIN
Audentese karikavõistlus 09.01 AP Tallinn
  Muda karikas 12.01- 14.01 AP, AR Haapsalu
Grand Prix of Pilsen 12.01- 15.01 AP, AR, 10RT Pilsen,  CZE
Polonia Cup 13.01- 15.01 AP, AR Vilnius, LTE
Lõuna- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 14.01 10RT, 10RTMIX Merikarvia FIN
Rootsi liikuva märgi katsevõistlus 14.01 10RT Eskilstuna, SWE
Rootsi liikuva märgi katsevõistlus 15.01 10RTMIX Eskilstuna, SWE
  R. Valdru memoriaalvõistlus 14.01- 15.01 AP, AR Paide
Meyton Cup Tirol 20.01- 24.01 AP, AR Innsbruck, AT
PAS õhkrelvade laskevõistlus 21.01 AP, AR Helsinki, FIN
SVA meistrivõistlused 21.01- 22.01 10RT, 10RTMIX Kuopio, FIN
  PPI48 21.01 field- target shooting Tartu
  Eesti juunioride meistrivõistlused 21.01   Elva
Õhkrelvade laskevõistlus 21.01- 22.01 AP, AR Nokia, FIN
Audentese karikavõistlus- finaal 22.01 AP Männiku
  Rahvusvaheline õhkrelvade laskevõistlus 26.01- 28.01 AP, AR München, GER
SML Põhja- Hämee piirkondlik kontrollvõistlus 26.01 10CA, 10RE Nokia, FIN
  J. Pruksi karikavõistlus  27.01- 29.01 AP, AR Ülenurme
  Tampere laskevõistlus 28.01 AP, AR Tampere, FIN
SVA õhkrelvade laskevõistlus 28.01 AR 3x20 Kuusankoski, FIN
  Õhupüstoli seeriavõistluse IV osavõistlus 29.01 AP kohtadel
Ida- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 29.01 10RT, 10RTMIX Kuopio, FIN
         
  Prantusmaa meistrivõistlused 31.01- 04.02 AP, AR FRA
Championnat de France 10/18 m 31.01- 04.02 AP, AR, 10RT/MIX FRA
  InterShoot 02.02- 04.02 AP, AR Haag, NLD
SML kontrollvõistlus 04.02 10RE, 10CA Porvoo, FIN
  Eesti seenioride meistrvõistlused 04.02 AP, AR Kuimetsa
Eesti seenioride meistrvõistlused 04.02 10RT, 10RTMIX Männiku
  Raplamaa auhinnavõistlused 04.02- 05.02 AP, AR Kuitmetsa
Espoo Open 04.02- 05.02 AP, AR Espoo, FIN
SAL meistrivõistlused (juuniorid, M, N) 04.02- 05.02 10RT, 10RTMIX Jurva, FIN
Venemaa esivõistlused (õhk ja tulirelvad) juuniorid 04.02- 11.02 AP, AR, 10RT Izevsk, RUS
  PPI 48 11.02 field Target shooting Tartu
10m Országos Bajnokság 09.02- 12.02 AP, AR, 10RT Százhalombatta,HUN
  Eesti meistrivõistlused 11.02 AP, AR Narva
Edela- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 11.02- 12.02 AP, AR Espoo, FIN
Hämeen piirkondlikud meistrivõistlused 11.02- 12.02 AP, AR Lahti, FIN
Põhja- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 11.02- 12.02 AP, AR Alahärmä, FIN
  Põhja- Põhjamaa piirkondlikud meistrivõistlused 11.02 AP, AR Oulu, FIN
Lõuna- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 11.02 AP, AR Merikarvia, FIN
Eesti meistrivõistlused   11.02- 12.02 10RT, 10RTMIX Männiku
Venemaa meistrivõistlused 12.02- 19.02 AP, AR, 10RT Izevsk, RUS
Ukraina meistrivõistlused  14.02- 20.02 AP, AR, 10RT Lvov, UKR
  7thGrand Prix of France 16.02- 18.02 AP. AR FRA
  Audentes Cup ja Raul Krusta memoriaal 16.02- 18.02 AP, AR Tallinn
Rootsi liikuva märgi kontrollvõistlus 18.02- 19.02 10RT, 10RTMIX SWE
SAL meistrivõistlused (seeniorid) 18.02- 19.02 10RT, 10RTMIX Pori, FIN
Soome meistrivõistlused (meeskondlikud) 18.02- 19.02 AP, AR Kankanpää, FIN
Raul Krusta memoriaalvõistlus 19.02 10RT, 10RTMIX Tallinn
  Ilmar Randma karikavõistlused 24.02- 26.02 tuli ja õhkrelvad Haapsalu
         
  Põlva Spordikooli lahtised meistrivõistlused 04.03- 05.03 õhk ja tulirelvad Põlva
SML meistrivõistused 04.03 10CA, 10RE Porvoo FIN
  13. Eestimaa talimängud 04.03 50RT- VJM4 Jaanikese lasketiir
  Euroopa MV 10m, European Championships 10m 06.03- 12.03 AP, AR, 10RT Maribor SLO
  Euroopa mv 10M, Sius- Ascor kodulehel tulemused 06.03- 12.03 AP, AR, 10RT Maribor SLO
SVA meistrivõistlused 11.03- 12.03 IOP Kuusankoski FIN
Eesti noorte meistrivõistlused 11.03 AP, AR Haapsalu
  PPI 48 (Field Target shooting) 11.03 AP, AR Tallinn
  EMSL Jõud meistrivõistlused 12.03 AP, AR Haapsalu
Kurre Cup 11.03 AR 3x20 Tammisaari FIN
Kurre Cup 12.03 AR 3x20 Salo FIN
Naistepäeva laskevõistlus 12.03 AP, AR Nokia FIN
  Eesti karikavõistlused 25.03 JME- 4 Jaanikese lasketiir
Soome meistrivõistlused 25.03 kukkuvad märgid Nilsiä FIN
SVA meistrivõistlused 26.03 kukkuvad märgid Nilsiä FIN
Rootsi meistrivõistlused 25.03- 26.03 10RT, 10RTMIX SWE
Õhupüstoli seeriavõistlus- kokkuvõte 26.03 AP kohtadel
J. Kärneri nimeline laskevõistlus 26.03 LRS Eesti
  Soome meistrivõistlused (kõik vanuseklassid) 31.03- 02.04 AP, AR Tampere FIN
         
  Rootsi meistrivõistlused 01.04- 02.04 AP SWE
Lääne- Soome piirkondlikud meistrivõistlused 02.04 10RE, 10CA Pitkajärvi FIN
SML Soome esivõistlused 02.04 10RE, 10CA Pitkajärvi FIN
  43. Põlva karikavõistlused 01.04- 02.04 õhk ja tulirelvad Põlva
  E. Norgani mälestusvõistlus 01.04 AP, AR Käina Hiiumaa
  Männiku õhk 03.04- 09.04 AP, AR Männiku
  Eesti C- klassi meistrivõistlused 07.04- 08.04 õhk ja tulirelvad Haapsalu
SVA õhkrelvade meistrivõistlused (seeniorid) 08.04 AP, AR Orimattila FIN
  SML meistrivõistlused 08.04- 09.04 10CA, 10RE Tampere FIN
  Ülenurme Gümnaasiumi lahtised MV 15.04- 16.04   Ülenurme
Venemaa meistrivõistlused õhk ja tulirelvadest laskm. 20.04- 27.04 50RT, 10RT Krasnodar, RUS
  Longshot 2017 21.04- 23.04 long range shooting Międzyrzecz POL
  E. Rikandi memoriaalvõistlus 22.04 tulirelvad Männiku
  Jüriöö karikavõistlus 23.04 tulirelvad Männiku
Rootsi liikuva märgi võistlus 22.04- 23.04 50RT SWE
Rootsi liikuva märgi võistlus 22.04- 23.04 50RTMIX SWE
Heli Rassi 45. mälestusvõistlus 28.04- 30.04 tulirelvad, 50RT Elva
  MV 1.etapp / Estonian Champ 1.stage (FT shooting) 28.04- 30.04 Springer/ PCP Vaela
Vappukilpailut 30.04 50RT, 50RTMIX Toijala, FIN
         
Grand Prix of Liberation Pilsen (RT/ LM) 02.05- 07.05 õhk ja tulirelvad Pilsen CZE
  Elva lahtised meistrivõistlused 06.05 tulirelvad Elva
  Harjumaa lahtised meistrivõistlused  06.05- 07.05 tulirelvad 50RT Männiku
ISCH 2017 05.05- 14.05 õhk ja tulirelvad GER
Rootsi liikuva märgi võistlus 1. päev 13.05 50RT SWE
Rootsi liikuva märgi võistlus 2. päev 14.05 50RTMIX SWE
  EMSL Jõud meistrivõistlused 13.05- 14.05 tulirelvad 50RT Elva
  MV 2.etapp / Estonian Champ 2.stage (FT shooting) 20.05- 21.05 Springer/ PCP Jõulumäe
  Eesti noorte meistrivõistlused 20.05- 21.05 tulirelvad Männiku
  TV- Kilpailu 20.05- 21.05 25m, 50m/ 50RT Nokia FIN
  Soome EM kontrollvõistlus 21.05 50RT, 50RTMIX Suomatka FIN
SVA Kevadvõistlus/ FIN- EST seenior. maavõistlus 27.05 25/50/100m, 50RT Suomatka FIN
  Tallinna ja Harju maleva karikavõistlused 23.05- 27.05 tulirelvad Männiku
         
Baltic Cup 02.06- 04.06 tulirelvad, 50RT LAT
  Liikuva märgi laskevõistlus 02.06- 05.06 50RT, 10RT Lingosheim FRA
  Elva laskespordinädal 06.06 õhk ja tulirelvad Elva
Soome EM kontrollvõistlus 10.06 50RT Koski FIN
SVA meistrivõistlused 10.06 300m Hälvälä FIN
  Kaitseliidu KV 10.06 tulirelvad Männiku
  Läti meistrivõistlused 16.06- 18.06 tulirelvad Dobele LAT
  Lapua Euorpean Cup 17.06- 18.06 tulirelvad Hollola, FIN
Rootsi liikuva märgi võistlus 17.06 50RT SWE
Rootsi liikuva märgi võistlus 18.06 50RTMIX SWE
  MV 3.etapp / Estonian Champ 3.stage (FT shooting) 16.06- 18.06 Springer/ PCP Hiiumaa
  SVA meistrivõistlused 16.06- 18.06 tulirelvad 25/ 50m Tampere FIN
Venemaa meistrivõistlused 22.06- 29.06 õhk ja tulirelvad RUS
T. Raudsaare karikavõistlus/ Cup 24.06- 25.06 VJM-4, 50RT Elva
         
Venemaa esivõistlused 01.07- 08.07 õhk ja tulirelvad RUS
Eesti karikavõistlused 01.07 100RE Valtu
  Nelja maailmameistri mälestusvõistlus 01.07 tulirelvad Elva
Salon 49. Ampumakisat 01.07- 02.07 50RT, 100RE Salo FIN
  MV 4.etapp / Estonian Champ 4.stage (FT shooting) 01.07- 02.07 Springer/ PCP Konguta
Prantsusmaa meistrivõistlused 01.07- 02.07 50RT, 50RTMIX Lingosheim FRA
J.K. Vilberg`ide karikavõistlus 02.07 50RT, 50RTMIX Kaiu
  Boris Niineoru VII memoriaalvõistlus 01.07- 31.07 50RT, 50RTMIX kohtadel
  Enn Merivälja VII memoriaalvõistlus  01.07- 31.07 50RT, 50RTMIX kohtadel
Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 06.07- 09.07 50m, 300m Elverum, NOR
  SVA meistrivõistlused 07.07- 09.07 50RT/MIX, 100RE Sipoo FIN
Soome meistrivõistlused 07.07- 09.07 black powder Salo FIN
  Eesti meistrivõistlused 07.07- 09.07 50RT, 25m, 50m Elva
Inkoo GP 07.07- 09.07 50RT, 10RT Inkoo FIN
  European Championship (FT shooting) 13.07- 16.07 Springer/ PCP GER
  Eesti meistrivõistlused 14.07- 15.07 300m Männiku
  Eesti karikavõistlused 15.07 50RT (VJM- 4) Avinurme
  J.K. Vilberg`ide karikavõistlus 15.07- 16.07 tulirelvad Kaiu
Põhjamaade seeniorlaskurite meistrivõistlused 20.07- 23.07 10, 25, 50m- pistol Karlstad SWE
Rootsi meistrivõistlused - 1. võistluspäev 21.07- 23.07 50RT/MIX, 80RE Valbo SWE
2. võistluspäev 21.07- 23.07 50RT/MIX, 80RE Valbo SWE
3. võistluspäev 21.07- 23.07 50RT/MIX, 80RE Valbo SWE
SVA meistrivõistlused 22.07 trap, skeet Loppi FIN
Euroopa meistrivõistlused 20.07- 03.08 kõik laskealad Bakuu AZE
Kaiu RT Open 29.07- 30.07 10RT, 50RT/MIX Kaiu
         
Eesti meistrivõistlused 05.08 50RT (VJM-4) Kuritse
Soome meistrivõistlused (seeniorid) 05.08- 06.08 50RT/MIX, 100RE Kuopio FIN
Eesti seenioride meistrivõistlused 05.08 50RT, 50RTMIX Elva
Soome meistrivõistlused 05.08- 06.08 25/ 50m püss Salo FIN
  Öölaskmine/ Night shooting (FT shooting) 11.08 Springer/ PCP Konguta
Soome meistrivõistlused (juuniorid, seeniorid) 11.08- 13.08 25/ 50m püstol Laukaa FIN
  MV 5.etapp / Estonian Champ 5.stage (FT shooting) 12.08- 13.08 Springer/ PCP Konguta
Soome meistrivõistlused (M, N, juuniorid) 12.08- 13.08 50RT, 100RE Kuopio FIN
  A. Liiviku memoriaal 12.08- 13.08 tulirelvad Männiku
  Shooter Cup 19.08- 20.08 25/ 50m Männiku
Suomatkan Sika 19.08 50RT- turniir Suomatka FIN
  Raplamaa lahtised meistrivõistlused 25.08- 26.08 tulirelvad Kaiu
Hämeen piirkondlikud meistivõistlused 26.08- 27.08 50RT, 50RTMIX Toijala-Akaa FIN
  Eesti meistrivõistlused 26.08 100RE Kuritse
Saksamaa meistrvõistlused 27.09- 02.09 tuli ja õhkrelvad München GER
         
Põhjamaade meistrivõistlused 01.09- 03.09 50RT/MIX, 80RE Eskilstuna, SWE
Hämeen piirkondlikud meistrivõistlused 02.09- 03.09 25m, 50m Toijala, FIN
  MV 6.etapp / Estonian Champ 6.stage (FT shooting) 09.09- 10.09 Springer/ PCP Vaela
Ukraina meistrivõistused 13.09- 19.09 AP, AR, 10RT Lvov, UKR
Kaiu RT Cup ja EST - FIN RT maavõistlus/ maaottelu 16.09 50RT, 50RTMIX Kaiu
  World FT Championship (FT shooting) 19.09- 23.09 Springer/ PCP Blanusk, Wales
  Saaremaa Sügis 29.09- 01.10 tulirelvad Kuressaare
Venemaa meeskondlikud meistrivõistlused 28.09- 05.10 10RT, AP, AR Krasnodar, RUS
Ukraina karikavõistlused 29.09- 04.10 10RT, AP, AR Lvov, UKR
Rootis liikuva märgi kontrollvõistlus 30.09- 01.10 10RT, 10RTMIX Strömsund, SWE
         
Oktoobrikuu laskevõistlus 07.10 AP, AR Turu linn, FIN
Õhupüstoli laskevõistlus 14.10 AP Lahti, FIN
  Audentese KV 16.10 AP Tallinn
  Ida- Virumaa lahtised meistrivõistlused 27.10- 28.10 AP, AR Narva
Loviisa õhkrelvade laskevõistlus 28.10- 29.10 AP, AR Loviisa FIN
  Audentese KV 30.10 AP Tallinn
         
Rootis liikuva märgi kontrollvõistlus nr 2 04.11- 05.11 10RT, 10RTMIX Eskilstuna, SWE
  PPA ja Põlva matškohtunime 04.11- 05.11 tulirelvad Põlva
  Audentese KV 06.11 AP Tallinn
  Keskarin kisat 11.11 AP, AR Tuusula FIN
A. Tiinuse mälestusvõistlus 11.11- 12.11 AP, AR, 10RT Toijala FIN
  Elmar Kivistiku mälestusvõistlus 11.11 AP, AR Tabivere
  ENFTA PPI48 18.11 field- target Pärnu
  Eesti noorte B- klassi esivõistlused 18.11- 19.11 õhk ja tulirelvad Põlva
SVA Sügisvõistlus 18.11- 19.11 AP, AR, 10RT Toijala FIN
EST- FIN seenioride maavõistlus 18.11- 19.11 AP, AR, 10RT Toijala FIN
  Audentese KV 20.11 AP Tallinn
Liikuva märgi laskevõistlus 26.11 10RT, 10RTMIX Turu linn, FIN
  Hungarian Open 24.11- 26.11 AP, AR HUN
  Hungarian Open 24.11- 26.11 10RT, 10RTMIX HUN
  Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused 25.11- 26.11 AP, AR Põlva
  Mäntsälän Syyskisat 26.11 AP, AR Mäntsälä, FIN
         
  V. Sidorovi mälestusvõistlus 01.12- 02.12 AP, AR Narva
Venemaa karikavõistlused 01.12- 08.12 AR, AP, 10RT/MIX Izevsk, RUS
  Kisakallio AirGun 02.12 AP, AR, APRF Kisakallio, FIN
Sepon Kisat 02.12 10RT, 10RTMIX Kuopio, FIN
  100 shots competition 06.12 AP, AR Hämeenlinna, FIN
SN ISSF CIBLE MOBILE 10M 08.12- 10.12 10RT, 10RTMIX FRA
Porin Talvikisat 2017, EM- test 09.12 10RT, 10RTMIX Pori linn, FIN
  Eesti KV, võistkondlikud meistrivõistlused 09.12 AP, AR Narva
  Eesti KV, võistkondlikud meistrivõistlused 09.12 10RT, 10RTMIX Elva
Kupittaan kisat 09.12- 10.12 AP, AR Turu linn, FIN
  Audentese KV 11.11 AP Tallinn
  Laskevõistlus- Aasta lühim päev 16.12- 17.12 õhkrelvad Ülenurme
         

 

 

 

Pildid/ Photos
Laskesport
ISSF
ESC
NRA
Eesti
Soome
Rootsi
SVA


Copyright © 2003 - 2017 Hannes Web Disain • Alates: 15.06.2003 • Uuendatud:10.12.2017 •